Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
28.11.2019

​Завершився І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у м. Вінниці!

18 листопада 2019 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» вчителі початкової школи переконливо довели: до «Методичного експромту» досвідчені педагоги завжди готові.
Наступного дня розпочалась естафета конкурсних «Уроків».
19 листопада вчителі хімії разом з учнями 8-9-х класів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради» дослідили теми «Полярний і неполярний ковалентний зв’язок» та «Класифікація хімічних реакцій».
20 листопада вчителі історії разом із учнями 7-8-х класів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради» познайомилися з видатною постаттю Володимира Великого, умовами укладення й наслідками Берестейської унії.
21 листопада учні 5-х класів КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» разом із конкурсантами у номінації «Зарубіжна література» прослідкували еволюцію образу Хлопчика Зірки з казки Оскара Уайльда.
22 листопада 2019 року учні 2-х класів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Вінницької міської ради» разом із конкурсантами в номінації «Початкова освіта» з’ясували правила вживання великої літери у власних назвах.
Оргкомітет Конкурсу висловлює щиру вдячність учнівським та педагогічним колективам закладам загальної середньої освіти, що стали базою для проведення конкурсних випробувань.
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет».
Підведення підсумків І (зонального) туру Конкурсу відбудеться 27 листопада о 16.00 в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет». Запрошуються всі учасники Конкурсу, представники адміністрації відповідних закладів освіти та члени фахового журі.
Останні новини
25.11.2019

​Про конкурс « Учитель року-2020» ( номінація « Історія»)

Завершальний етап конкурсних випробувань «Методичний експромт» (11.11.2019) , «Методичний практикум» (14.11.2019) та «Урок» засвідчив досконале володіння учасниками традиційними та інноваційними методами і прийомами навчання, також власними розробками технологій критичного мислення. Конкурсанти Роїк С.В. ( КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст..№31 ВМР») , Кіслова В.А. (КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст..№31 ВМР») ,Герасимович І.С. (КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст.№33 ВМР»), Каптола Т.І .(ЗСО І-ІІІ ст.№9 ВМР) обґрунтували свій вибір технологій для ефективного засвоєння 6-тикласниками понять «республіка», « демократія», обмеженість рабовласницької демократії. Відповіді конкурсантів в ході співбесіди із членами журі були чіткими, лаконічними.
Тема « Українська держава періоду гетьманату П.Скоропадського» (10-й клас)найсприятливіша, на думку самих конкурсантів для демонстрації уміння визначати та характеризувати ракурси висвітлення подій Української революції, перспективи їх розвитку з огляду на визначений історичний ракурс. Робота в групах із джерелами, оцінками різних істориків політичного курсу викликала живий інтерес і тих , хто був запрошений в якості учнів для проведення конкурсного випробування « Методичний практикум», адже переважно це були молоді вчителі. Наявність різних поглядів на події, явища, прогнозування варіантів розвитку подій і процесів – це важлива складова завдання історичної освіти в Україні.
Фінальне конкурсне випробування «Урок» ( 20.11.2019) продемонстрував рівень методичної компетентності , творчості конкурсантів, уміння добирати такі прийоми навчальної діяльності, які оптимально формують предметні та ключові компетентності, цілісність знань,реалізацію змістових ліній.
Останні новини
21.11.2019

Про майстер-клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти.

19 листопада 2019 року в комунальному закладі «ЗШ І-ІІІ ст. № 22 ВМР» відбувся майстер-клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти. «Вправи психологічного розвантаження для роботи з учнями, педагогами, батьками». Перед учасниками презентувала свій досвід роботи Смалківська Наталя Вікторівна, практичний психолог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 22 ВМР».
Практичні психологи виконували ряд вправ на психологічне розвантаження у роботі з дітьми, педагогами, батьками.
Останні новини
19.11.2019

Про семінар для вчителів музичного мистецтва «Творчий учитель-творчі учні».

13.11.2019 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня №33 Вінницької міської ради» відбувся семінар для вчителів музичного мистецтва «Творчий учитель-творчі учні».
Щирими вітальними словами зустріла вчителів музичного мистецтва директор закладу Сидоренко Наталя Анатоліївна. Вона познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу та налаштувала на позитивні емоції.
Методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичнй кабінет» Побережна Ірина Віталіївна, яка координувала роботу семінару, підкреслила, що професійне вдосконалення учителя музичного мистецтва стимулює його творчість, мотивує до саморозвитку та самовдосконалення.
Теоретико-практична частина семінару ілюструвала:
-використання інтерактивних прийомів та методів на уроках музичного мистецтва;
-впровадження інклюзивнї освіти на уроках музичного мистецтва;
-вокально-хорову роботу з учасниками семінару, яку на високому професійному рівні підготували учителі музичного мистецтва закладу Семенова Клавдія Семенівна, Куцак Людмила Володимирівна та Ляміна Людмила Едуардівна. Учасників семінару порадували виступи учнівських колективів закладу.
Цікавим завершенням семінару стала музикотерапія, про яку розповіла
доктор психологічних наук, професор кафедри психології Донецького національного університету ім. В.Стуса Шпортун О.М.
Учасники семінару брали активну участь у всіх формах роботи, запропонованих колегами. Вони отримали позитивні емоції та нові знання.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару-практикуму!
Останні новини
18.11.2019

Триває І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

Відбулися випробування «Хімічний експеримент», «Методичний практикум», «Практична робота» в номінації «Хімія», «Проєкт», «Практична робота», «Методичний експромт» у номінації «Початкова освіта», «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Практична робота» в номінації «Зарубіжна література», «Практична робота», «Методичний експромт», «Методичний практикум» у номінації «Історія».
Хвилювання й зосередженість, цілеспрямована підготовка й відновлення в пам’яті вивченого раніше, узагальнення досвіду та вдалі імпровізації, очікування й несподіванки – так у форматі конкурсу народжується мікс думок, почуттів, вражень, що врешті сприяє головному – підвищенню рівня професійної компетентності учасників конкурсу.
Дякуємо закладам загальної середньої освіти, що стали базою для проведення конкурсних випробувань: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д. І. Менделєєва Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради», «Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради».
Висловлюємо вдячність членам фахового журі за відповідальність, виваженість у формулюванні конкурсних завдань та об’єктивність оцінювання.
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет».
На черзі найвідповідальніше конкурсне випробування – урок! Бажаємо всім успіхів!
Останні новини
18.11.2019

Про роботу соціального педагога в проведенні інформаційно-просвітницької діяльності з питань профілактики булінгу в молодших класах.

13 листопада 2019 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМІР» відбувся майстер – клас для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти на тему «Робота соціального педагога в проведенні інформаційно-просвітницької діяльності з питань профілактики булінгу в молодших класах».
Сокор Світлана Сергіївна, соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМІР» поділилася власним досвідом роботи з профілактики булінгу в початковій школі. В практичному занятті учасники мали змогу відчути на собі: як почувається «біла ворона», як запобігти виникненню протистояння між дітьми, як замість прикрих образ спонукати дітей до приязного спілкування.
По завершенню практичної частини соціальні педагоги обмінялися враженнями та власними ідеями здійснення профілактики булінгу в початковій школі.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО