Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
25.05.2022

Курси підвищення кваліфікації вчителів (НУШ, НУШ 5 клас, іноземні мови та інші)

Всеукраїнські онлайн тренінги підвищення кваліфікації ІППО.
Дистанційне та очне навчання. Підвищення кваліфікації вчителів.
ІППО є суб'єктом підвищення кваліфікації.
Деталі про курси за покликанням нижче:
https://ippo.com.ua/
Останні новини
23.05.2022

Набір слухачів на курси підвищення кваліфікації учителів

Інститут педагогіки НАПН України оголошує із 1 червня 2022 року новий набір слухачів на курси підвищення кваліфікації учителів (української мови та літератури, інтегрованого курсу літератур, зарубіжної літератури, математики, інформатики, природничих предметів, мистецтва, здоров’я, безпеки добробуту), що працюватимуть у 5-х класах нової української школи.
Для тих вчителів, заклади освіти яких обрали модельні навчальні програми від Інституту педагогіки НАПН України курси будуть проводитися безкоштовно.
Детальніше.
Останні новини
21.05.2022

Про інструктивно-методичний онлайн-семінар для вихователів-методистів ЗДО «Показовий день Тижня безпеки дитини «Правила безпеки знай і в біду не потрапляй»».

20 травня 2022 року для професійної спільноти вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади в рамках Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 6 Вінницької міської ради» проведено інструктивно-методичний онлайн - семінар з теми: «Показовий день Тижня безпеки дитини «Правила безпеки знай і в біду не потрапляй»».
Захід проведено фахівцями департаменту освіти Вінницької міської ради, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області, комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради», педагогами  комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 6 ВМР», на виконання спільного плану роботи та наказу ДО ВМР.
Онлайн-семінар відкрила Леся Гарник, начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти.
Програма семінару включала:
І. Інформаційно – методичний блок
- Організація освітнього процесу в сучасному ЗДО з БЖД та ЦЗ (Наталя Вовченко, начальник ОМК (БЖД населення), Ольга Гловацька, методист ОМК (БЖД населення), НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області);
- Віртуальне знайомство «Вас вітає ЗДО «Шоколадка!» (Лариса Гаріпова, завідувач КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»);
- Доповідь – презентація «Досвід роботи КЗ «ДНЗ № 6 ВМР» з БЖД та ЦЗ (Оксана Іскра, вихователь – методист КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»);
- Дії населення при надзвичайних ситуаціях. Сигнал «Увага всім!» (відео презентація), (Ольга Гловацька, методист ОМК (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області).
ІІ. Практичний блок. Робота з дітьми.
- Тематичне заняття (художньо-продуктивне образотворення) «Вогонь – друг, вогонь - ворог» (Наталія Драмарецька, вихователь молодшої групи № 6);
- Дидактична гра «Небезпечні предмети»(Ірина Мазурик, вихователь молодшої групи № 6.
- Практичне відпрацювання «Як правильно одягти марлеву пов’язку», (відео);
- Командно-штабні навчання (відео).
Робота з педагогами
-Вправа з педагогами «Практичний тренінг з надання домедичної допомоги» (Володимир Кучальський, фахівець НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області, МВН (презентація)).
Співпраця з родинами вихованців.
- Методичні рекомендації «Батьківський всеобуч - вдалий інструмент щодо навчання батьків діям у надзвичайних ситуаціях» (Ольга Гловацька, методист ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (презентація));
- Практичне напрацювання «Вивчаємо та дотримуємося правил безпеки», (відео) (Оксана Іскра, вихователь – методист КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»);
- Презентація навчально-методичних матеріалів, розроблених фахівцями ОМК (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (Ольга Гловацька, методист ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області).
ІІІ. Підсумково – аналітичний блок.
Вільний мікрофон «Позитивний нетворкінг», (Ніна Сокиринська, модератор семінару, консультант КУ «ЦПРПП ВМР»).
У заході взяли участь 64 вихователі-методисти, які високо оцінили досвід роботи КЗ «ДНЗ №6 ВМР», відзначили змістовну організацію, важливість та актуальність зустрічі, надання своєчасних теоретичних порад, методичних рекомендацій та можливість отримати практичний досвід.
Детально з матеріалами заходу можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти», «Дошкільна освіта», у рубриці «Вихователі-методисти».

 
Останні новини
19.05.2022

Світлана Ройз «Твоя сила. Практикум для дітей і підлітків». Ця книжка – практикум для дітей і підлітків, у якій кожне просте завдання може стати містком до відчуття сили, розуміння своїх емоцій. У ній є як заохочення до роздумів, так і конкретні практики з регулювання емоцій.
Цей практикум можна використовувати також і дорослим.
Завантажити практикум можна за цим посиланням.
Останні новини
14.05.2022

Про онлайн-заняття міської школи молодого майстра (вихователі ЗДО, ІІІ-й рік роботи)

13 травня 2022 року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Ніною Сокиринською, Ларисою Бондарчук, спільно з вихователем - методистом КЗ «ДНЗ № 34 ВМР» Іриною Плащевською проведено в онлайн-режимі педагогічний кейс на тему: «Сучасний підхід до організації художньо-мовленнєвої діяльності в закладі дошкільної освіти». Захід проводився в рамках роботи міської школи молодого майстра (вихователі ЗДО, 3-й рік роботи).
Ніна Сокиринська, консультант КУ «ЦПРПП ВМР», з використанням платформи Google Meet, провела методичний кейс та надала теоретичні та практичні рекомендації щодо організації роботи закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану та розкрила питання «Різновиди мовленнєвої комунікації з дітьми дошкільного віку».
Лариса Бондарчук консультант КУ «ЦПРПП ВМР» надала молодим педагогам методичні рекомендації в ході інформаційної довідки та поради щодо активізації пізнавально-діалогічного мовлення дошкільників.
Методичне портфоліо з питанням розвитку зв’язного мовлення за авторською методикою презентувала Ірина Плащевська.
Під час практичної частини онлайн-зустрічі слухачі Школи переглянули відео педагогічних посиденьок «Ігрові підходи у формуванні комунікативної особистості дошкільників», за участі вихователів ЗДО № 34, проведених Іриною Плащевською та Ольгою Круковою; взяли участь у психологічному тренінгу «Мовленнєві радощі», який провела практичний психолог КЗ «ДНЗ № 34 ВМР» Анна Слива; переглянули квест-заняття вихователя Ольги Крукової у старшій групі «Мовленнєві пригоди малят-дошкільнят».
Слухачі Школи були активними, відповідаючи на тестові завдання після кожної презентації та під час тренінгу, а також у чаті залишили позитивні відгуки про формат проведення заходу та змістовність презентаційних матеріалів.
У заході взяло участь 45 педагогів.
Більш детально з матеріалами можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».
 
Останні новини
13.05.2022

Про вебінар «Ти – твоя опора. Експрес-техніки зняття психоемоційного напруження» для педагогів ЗЗСО ВМТГ

12 травня 2022 року Жанна Воловодівська, психолог КУ «ЦПРПП ВМР» провела вебінар «Ти – твоя опора. Експрес-техніки зняття психоемоційного напруження» для педагогів зі стажем роботи до 3-х років. Разом з педагогами пропрацювали техніки щодо швидкого зняття тривоги, агресії. Також ознайомилися з методами виходу з депресивного стану та підняття настрою.
Такого роду експрес-техніки доцільно використовувати як для особистого відновлення ресурсного стану так і для учнівського.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО