Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
15.06.2022

Про заняття міської школи молодого майстра для вихователів ЗДО (стаж роботи - до одного року)

15 червня 2022 року проведено онлайн - заняття міської школи молодого майстра «Дебют» для вихователів - стажерів ЗДО ВМТГ за темою «Збереження емоційного здоров’я малюків в умовах воєнного стану. Фізкультурно-оздоровча робота в закладах дошкільної освіти. Планування та організація роботи в літній період».
Мета заходу - розкриття змісту фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти влітку, поглиблення знань педагогів щодо планування роботи влітку та методики проведення рухливих ігор.
Спікер - консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Ніна Сокиринська надала молодим колегам методичний коментар: «Збереження емоційного здоров’я малюків в умовах воєнного стану. Основні завдання та зміст фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти».
Спікер - консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Лариса Бондарчук провела із слухачами МШММ методичний огляд з проблеми «Фізкультурно-оздоровча робота в закладі дошкільної освіти. Планування та організація роботи в літній період».
Спікер - вихователь - методист КЗ «ДНЗ № 73 ВМР» Олена Колосова, яка долучилась до проведення заходу, поділилась з молодими педагогами лайфхаками: «Як правильно добирати рухливі ігри для дошкільнят».
Учасники заходу попередньо переглянули на ютуб - каналі руханку для дітей «Веселі пінгвінчики» та фізкультурну розвагу «Веселі туристи».
В підсумково-аналітичному блоці, який проходив у форматі відкритого мікрофону, слухачі школи обмінялись думками та поділились своїми враженнями.
Більш детально з матеріалами онлайн-зустрічі можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені на сторінці «Професійні спільноти» у рубриці «Дошкільна освіта», «Вихователі». 
Останні новини
13.06.2022

Всеукраїнська інтернет-конференція

16-17 червня 2022 року на платформі "На урок" відбудеться Всеукраїнська інтернет-конференція "Інклюзивна освіта: підходи та практики". Мета конференції  – розглянути стан розвитку інклюзивної освіти в України, обговорити досвід педагогів-практиків, які працюють в системі інклюзивної освіти та батьків дітей із особливими освітніми потребами. Ознайомитися із програмою заходу та долучитися до участі можна на сторінці конференції.
Останні новини
13.06.2022

Про заняття міської Школи молодого майстра «Творення» для вихователів ЗДО ВМТГ (2-й рік роботи) за темою: «STREAM-освіта: новий вектор освітніх можливостей».

10 червня 2022 року проведено заняття міської школи молодого майстра для вихователів ЗДО ВМТГ у форматі онлайн-зустрічі за темою «STREAM-освіта: новий вектор освітніх можливостей».
Мета зустрічі - знайомство з альтернативною програмою «STREAM – освіта або Стежинки у Всесвіт» та надання практичних і методичних рекомендацій педагогам.
До зустрічі були залучені спікери – вихователь–методист КЗ «ДНЗ № 38 ВМР» Ольга Долганова, вихователь–методист КЗ «ДНЗ № 51 ВМР» Ольга Заприлюк.
У методичному блоці спікер - консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Ніна Сокиринська у виступі - презентації «Сучасна освітня технологія STREAM – освіта: здійснення міжпредметної інтеграції у ЗДО» розкрила перед слухачами освітні цілі, завдання та шляхи впровадження елементів STREAM - освіти в ЗДО.
Спікер - консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Лариса Бондарчук у форматі методичного путівника «STREAM - освіта: розвиваємо критичне мислення» спрямувала слухачів на реалізацію освітніх завдань і можливостей альтернативної програми «STREAM – освіта або Стежинки у Всесвіт».
У практичному блоці спікери - вихователь - методист КЗ «ДНЗ № 38 ВМР» Ольга Долганова та вихователь - методист КЗ «ДНЗ № 51 ВМР» Ольга Заприлюк провели воркшоп «Упроваджуємо STREAM - освіту» у форматі «Бюро педагогічних знахідок» з молодими педагогами, які освоїли місце та роль освітніх ситуацій у роботі з дітьми.
Учасники заходу переглянули на ютуб - каналі заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Екодуки для тварин», яке підготувала вихователь КЗ «ДНЗ № 51 ВМР» Вікторія Шихова та набули навички використання інтеграційного підходу STREAM – освіти до розвитку, виховання й навчання дітей.
В підсумково-аналітичному блоці слухачі школи обмінялись думками, враженнями та відзначили дієвість заходу, на якому вони змогли удосконалити фахову майстерність з даної проблеми, активізувати свій творчий потенціал.
До заходу долучилося 38 молодих вихователів ЗДО ВМТГ, які відзначили змістовну організацію, важливість та актуальність зустрічі.
Більш детально з матеріалами онлайн-зустрічі можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені на сторінці «Професійні спільноти» у рубриці «Дошкільна освіта», «Вихователі».
 
Останні новини
10.06.2022

Про онлайн-зустріч зі шкільними бібліотекарями

09.06.2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради Нарольська Катерина провела онлайн-зустріч зі шкільними бібліотекарями Вінницької міської територіальної громади. Під час заходу учасники отримали практичні рекомендації щодо роботи з бібліотечними фондами. Зокрема були розглянуті питання редагування електронної бази підручників, а також актуалізації основного бібліотечного фонду відповідно до Рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики України щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України. Покликання на матеріали заходу
Останні новини
09.06.2022

Корисні поради та ресурси для підготовки до НУШ в 5-х класах

   09 червня консультантка КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради" Тетяна Непочатенко провела онлайн-зустріч з вчителями спільнот української мови та літератури, зарубіжної літератури на тему "Корисні поради та ресурси для підготовки до НУШ в 5-х класах".
   Під час зустрічі консультантка Тетяна Непочатенко презентувала вчителям чек-лист "Впевнено входимо в НУШ базової середньої освіти", який був створений на основі вебінару «Чек-лист підготовки вчителя НУШ у базовій школі» Наталії Зими. Даний чек-лист може стати у нагоді вчителям при підготовці до нового 2022/2023 навчального року з будь-якого предмету. 
   Крім того, до уваги вчителів були запропоновані "Корисні ресурси (статті, вебінари, курси тощо) для професійного розвитку вчителя", які допоможуть вчителям в роботі та для їх власного професійного розвитку.
   
   Матеріали зустрічі можна переглянути та завантажити на сторінці професійних спільнот "Українська мова та література"  і "Зарубіжна література"


 
Останні новини
08.06.2022

Методичні рекомендації для працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і педагогічних працівників закладів освіти

З метою надання допомоги керівникам закладів загальної середньої освіти, засновникам закладів освіти, центрам професійного розвитку педагогічних працівників, суб’єктам підвищення кваліфікації УІРО розробив методичні рекомендації щодо використання в роботі професійного стандарту за професіями:  для перегляду яких перейдіть за покликаннями .

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
 • Для дорослих 20 грн.,
 • для дітей і студентів 10 грн.
 • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
 • Для дорослих – 100 грн.,
 • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
 • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
 • 9 травня — День Перемоги
 • 18 травня — Міжнародний день музеїв
 • 22 вересня — День партизанської слави
 • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
 • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО