09.11 .2016 року о 14.00. на базі закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради» відбувся семінар-презентація програми з виховної роботи в початковій школі «Я – Людина». Координувала роботу семінару методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна. Презентувала виховну програму «Я – Людина» заступник з виховної роботи Коваленко Тетяна Юріївна.
Голова МОКК Власюк Інна Михайлівна провела цікаве практичне заняття «Використання елементів тренінгу під час проведення виховних годин». Творчі та яскраві роботи учнів представлених на виставці «У світі дитинства», вразили учасників семінару. Фрагмент заняття «Пісочна терапія як засіб розкриття внутрішнього потенціалу дитини та її соціалізації», проведений практичним психологом Семенчук Альоною Олексіївною, захопв всіх учасників семінару та подарував незабутні хвилини релаксації. Гарним закінченням заходу став виступ вокального ансамблю «Срібні дзвіночки» під керівництвом вчителя музичного мистецтва Слободянюк Анжели Валентинівни.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару!
Фотозвіт про захід
09 листопада 2016 року на базі КУ "Міський методичний кабінет" відбулось засідання в рамках роботи Школи активного навчання(семінар) для вчителів англійської мови на тему «Використання здоров”язберігаючих технологій на уроках англійської мови в початковій школі». Метою семінару було застосовування здоров'язберігаючих технологій на уроках англійської мови, забезпечення максимально сприятливої і комфортної обстановки та створення в дітей позитивної емоційної налаштованості на уроці.
9 листопада 2016 р. у НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназії № 30 для вчителів трудового навчання (жінки), спеціалістів І та ІІ кваліфікаційних категорійбув проведений майстер-клас на тему: «Виготовлення ляльки-мотанки «Кубишки-травниці». Захід провела Нечипорук Наталія Володимирівна.
Фотозвіт про захід
9 листопада 2016 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради міського методичного кабінету за участі представників загальноосвітніх навчальних закладів. Під час роботи було розглянуто наступні питання:
Члени науково-методичної ради та заступники директорів ЗНЗ активно долучилися до обговорення.
Фотозвіт про захід
07 листопада 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 31 ВМР» відбувся відкритий урок в 11 класі для вчителів української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії на тему «О.Вишня. Трагічна творча доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920- ті роки. «Моя автобіографія»
Урок проведено вчителем української мови та літератури Коваль Іриною Борисівною на високому методичному рівні.
03.11.2016 року відповідно до інформаційного вісника «Перспектива» на базі КЗ «ДНЗ № 37» відбулося заняття міської школи молодого вихователя-методиста на тему «Нормативно – правове, законодавче та інформаційно – методичне забезпечення навчально - виховного процесу в ДНЗ» «Організація роботи з молодими педагогами". розглядались питання нормативно-правового, законодавчого та інформаційно-методичного забезпечення освітнього процесу.
Слухачі ознайомились з алгоритмом роботи з молодими педагогами, роллю вихователя-методиста у професійній адаптації педагога-початківця, наставництвом як формою індивідуальної роботи з ними, методами співпраці.В процесі обговорення питань, молоді вихователі-методисти набули нових знань, засвоїли засоби самостійної діяльності, що сприяло формуванню критичного мислення, потреби в самоосвіті та саморозвитку, упровадженню педагогічних знахідок, розвʼязанню педагогічних проблем, розвитку їхніх пізнавальних інтересів і творчих здібностей.
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій" |
Тип: Науково-просвітницький заклад Предмети: Історія, Фізика, Астрономія, Дистанція: в межах міста (до 5 км) |
Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у |
Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також . Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами. У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба, точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця. модель космічного шатлу. Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита. |
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00. Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів. У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів (наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих. Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 – польською, о 15:00 – англійською. Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час приймаються за телефонами (Див. контакти) Ціна квитків:
|
Точка на мапі: |
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»). |
Контакти: +38(067)-431-06-11, +38(0432)-56-20-67 Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/ |
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua |