Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
28.02.2017

Про майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему «Виготовлення прикрас з дроту»

28 лютого 2017 року на базі: Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21» Вінницької міської ради відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання (жінки) на тему «Виготовлення прикрас з дроту».

Фотозвіт про захід

Останні новини
22.02.2017

Про семінар для завідувачів шкільних бібліотек за темою «Імідж сучасного бібліотекаря»

22.02.2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради» відбувся семінар для завідувачів шкільних бібліотек за темою «Імідж сучасного бібліотекаря». У вступному слові директор закладу, Сидоренко Наталія Анатоліївна, розповіла про роботу, що проводитися школою для створення комфортних умов для здобуття якісної освіти учнями з особливими освітніми потребами.

Методист з бібліотечних фондів, Нарольська Катерина Володимирівна, висвітлила основні аспекти формування позитивного іміджу шкільної бібліотеки, наголосивши на необхідності розширення спектру та якості надання бібліотечних послуг, перетворення шкільної книгозбірні із суто інформаційного на творчий, культурний та дозвільний центр навчального закладу з максимально комфортним для всіх учасників навчально-виховного процесу психологічним кліматом.

З виступу вчителя російської мови та зарубіжної літератури, Гандурської Жанни Петрівни, присвяченому незвичайним бібліотекам світу та видатним бібліотекарям, гості семінару отримали багато цікавої інформації, що сприяла формуванню позитивного іміджу професії.

Престижність професії, її актуальність та значущість для сучасного суспільства буде очевидною за умови зміни акцентів своєї діяльності самими бібліотечними працівниками, а руйнування хибних стереотипів про бібліотеки досягається повсякденною творчою працею – такі основні тези доповіді завідувача бібліотеки закладу Лук’янченко Тетяни Юріївни.

Розкривав означені тези і практичний блок, який включав роботу шкільних бібліотекарів у смарт-класі, а також опанування мистецтва безконфліктного спілкування за допомогою методики «мозковий штурм». Учасники семінару отримали корисні практичні рекомендації та поради щодо створення позитивного іміджу шкільного бібліотекаря та ознайомилися із результатами роботи над творчим проектом членів методичного об’єднання шкільних бібліотекарів «Бібліотекар красивий та сучасний».

Захід ще раз переконливо продемонстрував, що сьогодні вже не стоїть питання «Чи потрібен імідж бібліотеці?». Сучасна шкільна бібліотека виробляє свій індивідуальний образ, в основі якого лежать такі цінності як інформація, культура, мистецтво, освіта. А щоб робота бібліотеки була ефективною, вона повинна носити систематичний, оперативний та випереджувальний характер.

Відеопроект - http://biblioproektmmk.blogspot.com/p/blog-page_27.html

 

Фотозвіт про захід

Останні новини
22.02.2017

Про майстер-клас для практичних психологів ЗНЗ міста «Використання елементів музичної та арт-терапії в корекційній роботі з розумово-відсталими дітьми»

22 лютого 2017 року в комунальному закладі «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст. з дошкільним відділенням ВМР» для практичних психологів ЗНЗ міста проведено майстер-клас «Використання елементів музичної та арт-терапії в корекційній роботі з розумово-відсталими дітьми».

В ході майстер-класу своєю технікою роботи ділилася Томчук Т.Б., практичний психолог даного закладу. Фахівці психологічної служби в  практичній роботі оволодівали навиками проведення тренінгових вправ по корекції тривожності.

Фотозвіт про захід

Останні новини
22.02.2017

Про педмайстерню для вчителів початкових класів «Ефективність уроку в особистісно-орієнтованому просторі навчання та виховання як умова формування в учнів життєво-творчого потенціалу»

22 лютого 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради» проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів другої кваліфікаційної категорії з теми:«Ефективність уроку в особистісно-орієнтованому просторі навчання та виховання як умова формування в учнів життєво-творчого потенціалу».

До вступного слова були запрошені:  директор закладу Лученко Світлана Володимирівна, познайомила з матеріально-технічними умовами закладу для реалізації особистісно-орієнтованого навчання, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Кучерук Л.Д., звернула увагу на впровадження особистісно-орієнтованого навчання колективом закладу. Учасники педагогічної майстерні мали змогу відвідати інтегровані уроки : в 3-А класі з теми «Тварини. Риби» вчителі Півошенко М.В., Цюпій І.Г. та в 1-Б класі з теми «Тварини. Animals» вчителі Прибега І.І., Баловнєва В.Ю. Шкільний психолог Ярута О.П. провела тренінг «Формування життєво-творчого потенціалу вчителів». Майстер-клас «Виготовлення квітів з ватяних дисків» продемонструвала Кусяка Н.Д.. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.

Фотозвіт про захід

Останні новини
22.02.2017

Про майстер-клас для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів

09 лютого 2017 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 36 ВМР»  відбувся майстер-клас для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів "Авторський варіативний  модуль сумо, техніко-тактична підготовка на уроках фізичної культури". Майстер-клас провела вчитель фізичної культури КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 36 ВМР » Смага Н.В., автор варіативного модуля з фізичної культури для 5-9 класів схваленого Міністерством освіти і науки України лист № 1/11-8832 від 24.06.2015 р..

В ході проведення заходу продемонстровано шляхи запровадження  автором   варіативного модуля в навчально-виховний процес на уроках фізичної культури в 5-9 класах,

Фотозвіт про захід

Останні новини
21.02.2017

Про семінар для класних керівників першого року призначення «Удосконалення професійної майстерності класних керівників за умов сучасної школи»

21.02 .2017  року  о 14.00. на базі КЗ ЗШ І-ІІІ ступеня № 4 відбувся семінар для класних керівників першого року призначення «Удосконалення професійної майстерності класних керівників за умов сучасної школи».

Із вступним словам до присутніх звернулась координатор засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.

Заступник з виховної роботи  Регеша Тетяна Михайлівна ознайомила присутніх із своїм закладом. Питання «Компетентність учнів» висвітлила голова шкільного МО класних керівників 5-11 класів Ясевіна Тетяна Тимофіївна.

Практична частина об’єднала учасників у чотири групи. Кожна з груп опрацьовували окремі питання. «Співдружність класного керівника і практичного психолога» під керівництвом Кудлаєнко Тетяни Іванівни, «Соціальна адаптація учнів незахищених та пільгових категорій» Мандренко Олени Михайлівни – соціального педагога, «Безпечний інтернет» під керівництвом учителя інформатики Василини Наталі Олександрівни та «Робота з батьками» класного керівника 2-А класу Довгань Світлани Дмитрівни.  Робота семінару закінчилась чудовим флешмобом з учнями 5-х класів.

Молоді класні керівники отримали багато цікавої та корисної інформації.

Дякуємо за участь  всім присутнім та організаторам  заходу!

Фотозвіт про захід


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО