Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.11.2017

Про І перший (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

16 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» проведено конкурсні випробування «Тестування з фахової майстерності» та «Методичний практикум» у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова». 13 вчителів, що представляють загальноосвітні навчальні заклади №№ 1, 4, 7, 30 (вчителі німецької мови), 10, 12, 15, 20, 22, 29, 31, 33, 35 (вчителі української мови та літератури) долучилися до роботи.
Нижче публікуємо протоколи оцінювання конкурсних випробувань.
Бажаємо всім конкурсантам успіхів і висловлюємо щиру вдячність КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» за допомогу в організації конкурсу.
Протоколи оцінювання конкурсних випробувань «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум»  відбіркового етапу І (міського) туру всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року - 2018» Номінація: «Німецька мова», номінація: "Українська мова"


 
Останні новини
14.11.2017

Про засідання Школи молодого заступника директора ЗНЗ (1-2 роки роботи)

09 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради» відбулося засідання Школи молодого заступника директора ЗНЗ (1-2 роки роботи).
«Організація навчально-виховного процесу в закладі освіти» − одвічне питання, що турбує керівні кадри. В полі зору молодих заступників та їхніх наставників методична робота в ЗНЗ та організація атестації педагогічних працівників, робота з класними керівниками та батьками учнів різних вікових категорій, аналітична діяльність в роботі керівних кадрів та формування позитивної мотивації професійної діяльності вчителів.
Тему семінару-практикуму актуалізувала завідувач КУ «Міський методичний кабінет» Н. І. Москальчук, досвідом роботи поділились керівник Школи молодого заступника директора ЗНЗ, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради» Н. В. Климчук, заступники директорів з навчально-виховної М. П. Бартюк (ЗШ №31), Л. М. Пастух (ЗШ №15), заступник директора з виховної роботи А. Р. Вовк (ЗШ №21), методисти КУ «Міський методичний кабінет» М. В. Федчишена, Т. М. Дрозд, Ж. О. Воловодівська.
«Єдиний спосіб навчитися керувати – керувати», − озброївшись переконливими словами Д. Ентоні, молоді управлінці мали гарну нагоду вдосконалити власні аналітичні навички.
Дякуємо всім за активність і бажаємо успіхів!
Останні новини
14.11.2017

Про семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи теми «Метапрагматична модель нової освітньої реальності в початковій школі»

8 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради» проведений семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми «Метапрагматична модель нової освітньої реальності в початковій школі». До вступного слова були запрошені головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Діденко Леся Миколаївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна та директор закладу Козаченко Віталій Іванович. Методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Людмила Трохимівна познайомила присутніх з освітнім середовищем Ново-печерської школи міста Києва. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Сілагіна В.М. презентувала виступ «Ноосферні освітні технології».
Серед метапідходів до розвитку освіти нового тисячоліття були презентовані Салон педагогічного спілкування «Тетр педагогічних технологій «Вчительські одкровення про нову школу»», який представили вчителі початкових класів, «Ретроспектива досягнень «До вершин Евересту»», яку продемонстрували керівники асоціацій, інтегрована візуалізація цілісного світосприйняття «Квітка-душа», яку презентували учні 1-В класу та вчитель Жеграй О.І., інтегрована модель розвитку української ідентичності в ході роботи над проектом «Чарівний дивосвіт М.Приймаченко», який продемонстрували учні 4-В класу з вчителем Угольковою Н.Д. Учасники семінару мали змогу познайомитись із «Етнічним арсеналом культури українського народу» під час представлення класів–проектів музейної педагогіки.
Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Сілагіна В.М. ділилася досвідом роботи зі створення концентраційної матриці заступника «Метапідходи до організації та контролю навчально-виховного процесу у початковій школі».
Останні новини
14.11.2017

​Про проведення першого (міського) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"

Відбірковий етап міського туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» розпочато! 14 листопада 2017 року в актовій залі КУ «ММК» відбулася зустріч конкурсантів з переможцями Конкурсу «Учитель року – 2017»:
  • Овчаренко Наталією Павлівною, вчителем біології КЗ «Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова Вінницької міської ради»,
  • Лєсовим Володимиром Юрійовичем, заступником директора з виховної роботи КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради», вчителем інформатики,
  • Слободянюком Андрієм Миколайовичем, вчителем музичного мистецтва КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради»,
  • Снядовською Наталією Володимирівною, вчителем початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради»,
  • Качуром Владиславом Олеговичем, вчителем англійської та німецької мов КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради».
Досвідчені конкурсанти поділилися спогадами та враженнями, показали фрагменти майстер-класів «Сходинки майстерності», надали практичні поради. Слушні пропозиції пролунали також від оргкомітету та членів фахового журі.
Бажаємо всім конкурсантам гарних вражень, позитивного досвіду й, безперечно, професійних успіхів!
Останні новини
14.11.2017

Про презентацію книги Брехуненка В.А. «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле»

13 листопада 2017 року в актовій залі Будинку вчителя відбулося заняття в Школі активного навчання для керівників шкільних історичних гуртків . В занятті взяв участь доктор історичних наук, професор Києво-Могилянської академії Брехуненко В.А., який презентував книгу «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле» та прийоми роботи з її матеріалами. Керівникам гуртків методистом К. Маліцькою були надані рекомендації щодо планування роботи з метою розвитку стійкого інтересу до вітчизняної історії, проведення досліджень та їх представлення в різних формах з дотриманням академічної доброчесності. Детальніше.
Останні новини
13.11.2017

Про круглий стіл, педагогів-організаторів «Впровадження технології волонтерської педагогічної діяльності у закладі освіти»

09.11 .2017 року о 14.00. на базі КЗ: «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради» відбувся круглий стіл, педагогів-організаторів «Впровадження технології волонтерської педагогічної діяльності у закладі освіти». Розпочала засідання директор закладу Троценко Тамара Дмитрівна, яка познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу.
Координатор засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна у своєму вітальному слові налаштувалаприсутніх на плідну роботу та позитивні емоції.
Доповідь на тему: «Впровадження технології волонтерської педагогічної діяльності у закладі освіти» підготувала педагог-організатор закладу Наталя Анатоліївна Логінова.
Виступ агітбригади школи милосердя «Волонтер», зустріч з головою об’єднання «Український волонтерський рух» Діаною Мороз, начальником муніципального притулку для тварин Іваном Левінським, майстер-клас «Будуємо школу милосердя» зробили роботу круглого столу насиченою, плідною, змістовною.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам засідання!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО