Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
09.02.2018

Про «Педагогічний дебют» учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018»

08-09 лютого 2018 року відбувся «Педагогічний дебют» учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018».
Дякуючи конкурсантам, актова зала КУ «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради стала осередком креативних ідей та педагогічних інновацій. Члени журі та учасники Конкурсу мали можливість дізнатись історію кави та віртуально приготувати апетитний омлет, подумки вирушити до найближчого супермаркету або ж здійснити незабутні кругосвітні подорожі, пригадати історію математики та зібрати «рюкзак компетентностей» учня нової української школи, візуалізувати власну карту мрій та попрацювати над розвитком емоційного інтелекту, знайти витоки хмарочосів у будові звичайнісіньких кісток живих істот, пригадати улюблені дитячі казки й найрізноманітніші фразеологізми, написати вірші, уявити себе давньогрецькими богами, зробити фізкультхвилинку та випробувати себе акторами пантоміми, використати сучасні інформаційно-комунікаційні технології та запропонувати найоригінальніші використання звичайним предметам. І це не вичерпний перелік тем, запропонованих молодими вчителями.
Журі відзначило відповідальне ставлення учасників та належну професійну підготовку, творчий характер виконання завдань, гармонійне поєднання професійно значущих якостей та особистісних рис учасників.
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «ММК».
На черзі – конкурси «Фаховий іспит» та «Методичний практикум».
Всім учасникам бажаємо успіхів!
Останні новини
08.02.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів хімії тему: «Проблемні методи навчання як інструмент формування критичного мислення і розвитку продуктивної творчої діяльності»

24.01.2018 року на базі комунального закладу «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гуманітарно-естетичний колегіум №29 ВМР» відбулася педагогічна майстерня для вчителів хімії І та вищої кваліфікаційних категорій на тему: «Проблемні методи навчання як інструмент формування критичного мислення і розвитку продуктивної творчої діяльності».
Вчитель хімії Д’яченко Г.В. ділилась досвідом роботи, а саме використання проблемних методів навчання на уроках хімії (на різних етапах уроку).
Останні новини
08.02.2018

Про роботу круглого столу присвяченого подіям Української революції

30 січня 2018 року учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, вчителі історії викладачі, студенти інституту історії, права та етнографії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з висоти років, відшумілих буремних подій Української революції, вшановували подвиг героїв Крут, як символ волевиявлення аж до самопожертви молодої генерації українського народу – мати власну Українську державу. Роботу круглого столу забезпечували директор інституту історії, права та етнографії доктор історичних наук, професор Зінько Ю.А. , доктори історичних наук, професор Миронюк І.М., професор Коляструк О.А., кандидат історичних наук Тучинський В.А.
Останні новини
08.02.2018

Про відбірковий етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018»

06 лютого 2018 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради відбулась інформаційно-методична зустріч з учасниками Конкурсу.
З вітальним словом до присутніх звернулась завідувач КУ «ММК» Н. І. Москальчук, до роботи долучились методисти з навчальних дисциплін: Т. М. Дрозд висвітлила загальні питання організації та проведення конкурсних випробувань; К. П. Маліцька поділилась досвідом роботи, зокрема й щодо використання інтерактивних методів; Т. С. Мельник розповів про мистецтво самопрезентації та рекомендації щодо оформлення мультимедійної презентації.
Конкурсанти також познайомились із переможцем Конкурсу «Надія - 2017» Швець Оксаною Олександрівною, вчителем географії КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради», яка пригадала свої враження про конкурс та продемонструвала фрагмент «Педагогічного дебюту».
Представники оргкомітету відповіли на запитання конкурсантів.
Усміхнені й позитивно налаштовані, 20 учасників, що представляють заклади загальної середньої освіти №№ 1, 2, 3, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 29, 31, 33, 35, 36, ВТЛ, готуються до конкурсних випробувань.
Бажаємо всім успіхів!

 
Останні новини
30.01.2018

Про конференцію та тренінг для учителів англійської мови «Harvard Teacher Training Conference»

26 cічня 2018 року на базі КЗ «СЗШ І ст. з погл. вивч. інозем. мов №25 ВМР» відбулась конференція та тренінг «Harvard Teacher Training Conference» за участю викладачів Тетяни Білан, Анни Плаксієнко, Крейтона Гарсона та Лілії Зінкевич на тему: «Top Effective Tools to Motivate 21-st Century Learner» для вчителів англійської мови. Метою семінару було показати новий підхід до філософії навчання,який ламає усталені стереотипи, та форми, методи, технології роботи, які не нав’язуються учасникам, а розкривають творчий потенціал як Майстра так і учасників.
Останні новини
25.01.2018

Про змагання з кульової стрільби «Кубок Лялі Ратушної» серед закладів загальної середньої освіти м. Вінниці

Змагання з кульової стрільби «Кубок Лялі Ратушної» серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці.19.01 2018 року на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Л. Ратушної відбулися змагання з кульової стрільби на «Кубок Лялі Ратушної» серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці. У змаганнях взяли участь 18 команд - 54 учасника. У складі команд були і дівчата. Перехідний кубок та І-ше місце виборола команда НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Т.Шевченка ВМР» у складі: Скакуна С.,Пархоменка І.,Роздольського Д., представник команди- Шевчук П.М.ІІ-ге місце виборола команда КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР».Склад команди: Кметюк О., Осіпов О., Шкробот Г. та представник команди – Панкевич В.В. За ІІІ-тє місце нагороджена команда НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія. № 23 ВМР» у складі Гуменюка Д., Дяченека П., Мороза О. та представника команди - Зацерковного П.М. Команди переможець та призери змагань нагороджені кубками , медалями та грамотами. Учасники та представники навчальних закладів дякують організаторам та суддям змагань за чітку організацію та професійне суддівство, спонсору змагань за кубки, медалі та грамоти. Всім учасникам змагань бажаємо нових перемог та рекордів.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО