24.11.2016 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі КЗ «ДНЗ №17» проведено методичне об’єднання музичних керівників на тему: «Музично -фольклорне середовище як джерело формування культурно-національної свідомості дошкільників», метою якого було удосконалення рівня теоретичної та практичної підготовки музичних керівників ДНЗ міста щодо розвитку музичних здібностей дошкільників засобами українського фольклору в умовах сьогодення, підвищення професійної компетентності педагогів з питань організації музичної діяльності у дошкільному навчальному закладі.
В практичному блоці методичного об’єднання музичний керівник закладу Щербацька Н.С. презентувала стилізований фольклорний захід «Свято українського борщу» для дітей старшого дошкільного віку.
Фотозвіт про захід
24 листопада 2016 рокуна базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар-практикум для вчителів початкових класів першої кваліфікаційної категорії з теми:«Формування інформаційно-комунікаційної компетентності молодшого школяра – запорука успішної реалізації творчого потенціалу і соціалізації у суспільстві».На семінарі-практикумі присутніми вчителями початкової школи міста обговорювались питання зміщення акцентів із знаннєвих результатів на діяльнісні, реалізації диференційованого підходу до учнів із різними навчальними можливостями; використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних та правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації
Обговорювалась нагальна потреба створення такої освітньої моделі, яка була б орієнтована на виклики інформаційного суспільства, що сформує систему цінностей і пріоритетів інформаційного суспільства для використання інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні особистості як молодшого школяра, так і випускника.
Також під час семінару-практикуму вчителі шкіл міста мали можливість переглянути фрагменти інтегрованих уроків:
у ході яких пересвідчитись у доступності, результативності та необхідності використання інформаційно-комунікаційних технологій під час проведення уроків в початковій школі.
Фотозвіт про захід
23 листопада 2016 року в міському методичному кабінеті в рамках Школи активного навчання проведений марафон психологічних ситуацій «Професійне вигорання або Робота в радість» для вихователів ДНЗ міста. Під час заходу методист з практичної психології та соціальної роботи Щеголева Тетяна Анатоліївна розповіла про головні показники, які характеризують синдром емоційного вигорання. Учасники розглянули та засвоїли методи і прийоми самодопомоги в ситуаціях професійного стресу. Також присутнім були запропоновані рекомендації щодо профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.
Фотозвіт про захід
В рамках заходів до Року англійської мови та з метою пошуку,підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів, сприяння та популяризації вивченню англійської мови серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 23.11.2016 року було проведено міський етап обласного конкурсу «SpellingBee» в навчальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради».Конкурс відбувався за 3 номінаціями: 5-6 класи,в якій взяло участь 23 переможця шкільних етапів;7-9 класи – 22 учасника;10-11 класи – 22 учня, які продемонстрували гарний рівень володіння англійською мовою.
22 листопада 2016 року на базі дошкільного навчального закладу №30 відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) проведено методичне об’єднання вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів на тему «Економічне виховання дітей старшого дошкільного віку з використанням мнемо таблиць».
Фотозвіт про захід
18 листопада 2016 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання з педагогами ЗНЗ проведено практикум з елементами тренінгу на тему «Культура спілкування в системі «вчитель-учень» як чинник позитивного мікроклімату в шкільному середовищі».
Разом з методистом з практичної психології та соціальної роботи Ж.О.Воловодівською педагоги обговорили чому виникають труднощі спілкування між педагогами та учнями. У практичних вправах педагоги встановлювали контакт між співрозмовниками застосовуючи рекомендації психолога.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Автомотовелофототелерадіо музей |
Тип: Музей Предмети: Історія, Техніка, Дистанція: в межах міста (до 5 км) |
Аннотація: Вінницький Музей ретро - техніки "Автомотовелофототелерадіо" був відкритий у 2013 р. в приміщенні автосалону "Володимир" в центрі міста, біля Центрального мосту (вул. Соборна 1). |
Вміст експозиціїВ автомобільній колекції колекціонера-любителя представлені унікальні марки як радянських автомобілів так і моделі зарубіжного автопрому.Деякі з автомобільних моделей можна і зараз побачити на вулицях міста, а деякі уже зовсім стали чисто музейними експонатами, але в музею вони представлені у своєму оригінальному стані. Почесне місце у музеї відведено атомобільній моделі - радянський ГАЗ. Серед усіх особливо вирізняються моделі - армійський ГАЗ-67 та ГАЗ-М-20. Серед екcпонтатів є і унікальний пожежний та санітарний автомобілі. Окрім старовинних автомобілів у музеї можна побачити колекції радянських мотоциклів та мотоцикли часів Великої Вітчизняної війни. Не менш цікаві, ніж виставлені справжні автолегенди, є колекція мінітаюрних атомобілів, серед яких є ексклюзивні моделі. Окрім експонатів наземного транспорту у музеї ємініатюрні моделі суден та кораблів. Ну і звісно, велику частину екпозиції музею займають побутові раритетні речі. Є ті, які уже вийшли з ужитку, а є ті, які ми ще добре пам'ятаємо. Так варто звернути увагу на патифони, платівки, старі друкарські машинки, рахівниці, фототехніку, телевізори та телефони. За матеріалами сайту https://moemisto.ua |
Розклад роботи: з вівторка по неділю з 10:00–18:00. Додаткові послуги: - можлива оплата карткою - послуга "аудіогід" - замовлення екскурсії для груп українською, польською та англійською мовами Вартість відвідин музею (станом на 2019 рік) - для дорослих - від 20 грн ( у складі групи) - індивідуально - від 30 грн - для дітей - від 10 грн - вартість фото у костюмі - 10 грн |
Точка на мапі: |
Адреса: м. Вінниця, вулиця Соборна, 1, Вінниця. Як орієнтир – поруч спорткомплекс “Авангард” і ресторан “Маклауд Паб” |
Контакти: Контактні телефони: +38(0432) 67-06-35, +38(067) 490-79-39 E-mail: avtosalonw@mail.vinnica.ua |