Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
17.04.2018

Про методичний майданчик для педагогів ЗДО на тему «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів»

12 квітня 2018 року в рамках функціонування методичного майданчика для педагогів закладів дошкільної освіти методистом з практичної психології та соціальної роботи Докійчук Т.В.проведено зустріч з вихователями ДНЗ № 5 на тему «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів»
Останні новини
12.04.2018

Про майстерню психологічної практики з теми «Забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей раннього віку»

5 квітня 2018 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 37 ВМР» в рамках майстерні психологічної практики презентувала свій досвід роботи з теми «Забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей раннього віку» практичний психолог Туркот Н.І.. В ході заняття практичні психологи закладів дошкільної освіти знайомилися з технологіями по забезпеченню психологічного супроводу дітей раннього віку.
Останні новини
12.04.2018

Про майстерню психологічної практики з теми «Психологічні особливості ефективної взаємодії педагога з дітьми»

10 квітня 2018 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19 ВМР» в рамках майстерні психологічної практики презентувала свій досвід роботи з теми «Психологічні особливості ефективної взаємодії педагога з дітьми» практичний психолог Короцінська Ю.А.. В ході заняття практичні психологи закладів середньої освіти знайомилися з технологіями по роботі з підвищення ефективної взаємодії педагогів з дітьми.
Останні новини
10.04.2018

Про засідання методичного об'єднання вихователів-методистів на тему «Новий інтеграційний підхід до розвитку базових потенційних компетенцій та ранньої профорієнтації дошкільників (STREAM-освіта)»

22 березня 2018 року на базі КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 73 Вінницької міської ради» відбулося засідання методичного об'єднання вихователів-методистів на тему  «Новий інтеграційний підхід до розвитку базових потенційних компетенцій та ранньої профорієнтації дошкільників (STREAM-освіта)»
Мета заходу: підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки вихователів-методистів щодо розвитку інженерного мислення дошкільників та модернізації шляхів ранньої профорієнтації.
Робоча програма заходу:
І. Теоретичний блок
1. Реєстрація учасників методоб’єднання. Екскурсія-огляд STREAM - лабораторії. «Кольорові скриньки» (створення міні груп учасників методоб’єднання.
2. Вступне слово завідувача КЗ «ДНЗ № 73 ВМР» Гуменчук В.В.
3. «Коротко про STREAM-освіту». Експрес-інформація В. Артемчук - керівник методоб’єднання
Реалізувати поставлені завдання допомагає новий напрям освіти - STRЕАМ. Цей напрям освіти інтегрує в собі завдання з фор­мування в дітей загальних наукових уявлень про світ; ознайомлення їх з інформаційно-ко­мунікаційними технологіями; розвиток уміння експериментувати, конструювати; навчання ді­тей основ опрацювання змісту тексту, грамоти, математики, а також різних видів мистецтва.
3. «Створення необхідних умов для розвитку інженерного мислення». Інформаційно-методична скарбничка. Л. Бондарчук - методист дошкільної освіти КУ «ММК».
Розміщення осередків необхідно чітко продумати і створювати їх так, щоб матеріали, які стимулюють розвиток пізнавальних здібностей, розташовувалися в різних функціональних просторах.
ІІ. Практичний блок
1. «Як зберегти і передати інформацію». Інтегроване заняття в старшій групі №4. Вихователь І. Кагальняк .
Під час пошуково-дослідницької діяльності, конструювання з паперу, драматизування, діти шукали відповідь на запитання та висували свої гіпотези які носії інформації краще застосовувати в наш час, пригадали історію виникнення книги, познайомились з професією інженера.
2. «Відбудуємо місто». Заняття з конструювання з дітьми середньої групи №3. Вихователь А. Чельнікіна . В ході цікавого, насиченого різноманітними подіями заняття діти показали знання про професію будівельника, уміння вирішувати конструктивні завдання, робити припущення, фантазувати.
3. «Ерудити і винахідники». Розважальне ток-шоу з вихованцями старших груп №1, №2. Вихователі А. Речіч , В. Дубина ..
Використовуючи інтерактивні вправи, практичні завдання, вихователі уміло активізували розумову діяльність дітей. Під час змагань дошкільнята вирішували проблемні ситуації, які часто виникають у повсякденному житті, Педагогами акцентувалась увага на розвитку інженерного мислення дітей.
4. «Фестиваль педагогічних знахідок». Презентація інтерактивних, авторських форм роботи за участю педагогів, дітей і батьків. Музкерівник О. Ткачук , вихователь Л. Чернолуцька
Під час фестивалю педагогічні працівники, діти і батьки вихованців продемонстрували досвід роботи закладу з розвитку у малюків нестандартного мислення, бажання відкривати світ, спостерігати, знайомити з творчими професіями дорослих. Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 73 ВМР» Маричева О.Б. провела з вихователями-методистами майстер-клас на тему «Пізнаєм довкілля разом». Педагог Вечірко В.П. організувала та провела авторську дидактичну гру з старшими дошкільниками та їх батьками «Суперінтуїція». Вихователь Терешко Т.В. разом з малюками середнього та старшого дошкільного віку продемонструвала для присутніх показ-демонстрацію фрактальних зображень. Створюючи театралізоване дійство за участю дітей та батьків вихователь Каюк С.М. виховувала почуття поваги до професій батьків у малюків .
IІІ. Підсумково — аналітичний блок
«Актуальність STREAM-освіти у закладі дошкільної освіти». Педагогічні роздуми. О. Маричева - вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 73 ВМР» «Трибуна вільних думок». Аналітична бесіда.
В. Артемчук - керівник методоб’єднання
Учасники методоб’єднання високо оцінили роботу педагогів закладу по використанню різноманітних форм роботи для розвитку інженерного мислення та ранньої профорієнтації дітей дошкільного віку. За результатами проведеного методичного об'єднання учасники висловлювали свої враження від роботи..
 
Останні новини
10.04.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів-логопедів на тему: «Профілактика порушень письма та читання (дислексія, дисграфія) у дітей дошкільного віку»

22 лютого 2018 року на базі КЗ «ДНЗ № 60 ВМР» відбулась педагогічна майстерня для вчителів-логопедів на тему: «Профілактика порушень письма та читання (дислексія, дисграфія) у дітей дошкільного віку».
Під час теоретичного блоку методист ММК Бондарчук Л.В. та керівник методичних об’єднань, вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №4 ВМР» Король А.В. розкрили питання науково-теоретичних аспектів та сучасного стану проблем порушення читання та письма у дітей дошкільного віку.
Вчитель-логопед КЗ «ДНЗ № 60 ВМР» Волошенюк Л.М. виступила з доповіддю на тему: «Запобігання оптичної дисграфії у дошкільників» та презентувала ігрові вправи з попередження дисграфії у дітей (з досвіду роботи).
Під час практичної частини з вчителями-логопедами були проведені ігри та вправи, спрямовані на профілактику порушень читання та письма, які вони зможуть застосовувати в роботі з дітьми з мовленнєвими порушеннями. Також педагоги переглянули науково-документальний фільм «Дислексія – хвороба геніїв».
Окреслена актуальність проблеми, урізноманітнення форм і методів корекції мовленнєвих порушень у дошкільників, обмін досвідом фахівців в обговоренні запропонованої теми допомагають неперервному професійному зростанню вчителів-логопедів міста Вінниці.
Останні новини
10.04.2018

Про кущові тренінги в рамках Школи активного навчання для майбутніх вчителів 1-х класів навчальних закладів міста

В період з 26.03.2018 по 28.03.2018 року та з 29.03.18 по 31.03.18 пройшли кущові тренінги Школи активного навчання для майбутніх вчителів 1-х класів навчальних закладів міста (НВК №2, ЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №15, ЗШ №16, ФМГ №17, ЗШ №21, ЗШ №26) та (ЗШ №10, ЗШ №18, НВК №23, СЗШ № 25, ЗШ №33, ЗШ №34, ЗШ №35, ЗШ №36, ЗШ з дошкільним відділенням) щодо основних концептуальних засад Нової Української школи та Державного стандарту початкової освіти. Тренінги відбувалися за таким графіком: 26 березня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради», 27 березня 2018 року на базі комунального закладу, «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради», 28 березня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради», 29 березня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради», 30 березня 2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів - гімназія №23 Вінницької міської ради», 31 березня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради»
Протягом тренінгів були розглянуті теми:
  • Представлення проекту Державного стандарту початкової освіти. Теоретичні засади Нової української школи.
  • Особливості організації освітнього середовища.
  • Робота в команді. Залучення батьків.
  • Континуум інтегрованого навчання.
  • Інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи.
  • Проект Державного стандарту початкової освіти. Модельна навчальна програма (1 клас).
  • Планування тематичного дня.
  • Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів.
  • Представлення он-лайн платформи освітніх ресурсів, тренерського та вчительського форумів.
  • Ранкова зустріч.
  • Гра по новому навчання по іншому . Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок».
  • Освітній потенціал гри з LEGO.
  • Проектна діяльність.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про ІІІ тур «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) серед школярів 8-10-х класів м. Вінниці та Вінницької області
11.11.2017, 17:32
11 листопада 2017 р. на базі Комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради» співробітниками організації Американські Ради з міжнародної освіти A... читати далі »
Про фестиваль педагогічних ідей для вчителів початкових класів з теми: «Методи та підходи до реалізації змісту Нової української школи»
10.11.2017, 09:49
01 листопада 2017 року на базі комунальної установи «Міський методичний кабінет» був проведений фестиваль педагогічних ідей для вчителів початкових класів першої кваліфікаційної категорії ... читати далі »
Про засідання школи молодого учителя
08.11.2017, 18:37
07 листопада 2017 року в актовій залі комунальної установи «Міський методичний кабінет» відбулося засідання міської Школи молодого вчителя (2-3 рік роботи). В полі зору методистів КУ &laqu... читати далі »
Про педагогічну майстерню для учителів інформатики міста на тему
07.11.2017, 12:20
І листопада 2017 на базі КЗ "НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Тараса Шевченка ВМР" згідно плану загальноміських заходів "Перспектива" відбулася педагогічна м... читати далі »
Про засідання міської школи молодого вчителя на тему: «Школа адаптації. Професійні компетентності молодого спеціаліста»
06.11.2017, 15:47
01.11.2017 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №11 ВМР» відбулось засідання міської школи молодого вчителя (для вчителів усіх спеціальностей 1-го року роботи) на тему: «Школа адаптації. Пр... читати далі »
Про відкритий дослідницький захід: «Видатні особи свого часу. Універсальна людина епохи Відродження»
06.11.2017, 13:34
27.10 .2017 року о 14.35. на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради» відбувся відкритий дослідницький захід: «Видатні особи свого... читати далі »
Про семінар для вчителів трудового навчання, керівників шкільних театрів моди, педагогів-організаторів «Шкільний театр моди як засіб художньо-естетичного виховання школярів»
06.11.2017, 09:25
25.10 .2017 року о 14.00. на базі ВМПДЮ імені Лялі Ратушної відбувся семінар для вчителів трудового навчання, керівників шкільних театрів моди, педагогів-організаторів «Шкільний театр моди як за... читати далі »

Архів новин (всього: 1018)

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО