Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
04.04.2017

Про фестиваль педагогічних ідей з теми: «Інформаційні технології як засіб інтеграції в початковій школі»

29 березня 2017 року на базі комунальної установи «Міський методичний кабінет» проведений фестиваль педагогічних ідей з теми: «Інформаційні технології як засіб інтеграції в початковій школі». Фестиваль розпочала методист з навчальних дисциплін КУ «ММК» Зима Л.Т., познайомила з інтеграційними процесами в початковій школі. Першу частину розпочала вчитель початкових класів КЗ “НВК: ЗШ І-ІІІ СТ.-ГЕК №29 ВМР” Єршикова Тетяна Миколаївна з теми “Використання ігрових технологій на уроках інформатики в початковій школі”.
З питання: «Використання хмарних технологій» виступив методист з навчальних дисциплін КУ «ММК» Мельник Тарас Степанович. Учасники семінару мали змогу познайомитись з досвідом роботи вчителів міста по інтеграції предметів початкової школи:
 • вчителя початкових класів КЗ “ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР” Гуцало Наталії Леонідівни з питання «Формування природознавчої компетентності за допомогою ІКТ»;
 • вчителя початкових класів КЗ “ЗШ І-ІІІ ступенів №19 ВМР” Вдовиченко Тетяни Леонідівни з теми: «Використання ІКТ на уроках математики, необхідна умова формування математичної компетентності»;
 • вчителя початкових класів КЗ “ЗШ І-ІІІ ступенів №22 ВМР” Максименко Наталі Василівни з теми: “Розвиток мислення на уроках інформатики”;
 • вчителя початкових класів КЗ “СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР” Драбович Марини Григорівна з теми: “Впровадження технології веб-квест в навчально-виховний процес в початковій школі”;
 • вчителя початкових класів КЗ “ЗШ І-ІІІ ступенів №26 ВМР” Уголькової Наталі Дмитрівни з теми: “Використання ІКТ на уроках образотворчого мистецтва, як засіб розвитку основних компетентностей молодшого школяра”.
Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.
Останні новини
03.04.2017

Про майстер-клас для для соціальних педагогів ЗНЗ міста «Розвиток ініціативи і підприємливості. Професійне становлення особистості старшокласника»

29 березня 2017 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» для соціальних педагогів ЗНЗ міста проведено майстер-клас «Розвиток ініціативи і підприємливості. Професійне становлення особистості старшокласника».
В ході майстер-класу своєю технікою роботи ділилася Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної Центру практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК». Фахівці психологічної служби в практичній роботі оволодівали навиками проведення тренінгових вправ щодо формування команди, входження нової особи в команду, налагодження стосунків з групою, формування навичок ефективного спілкування з бізнес-партнером, визначення особистого переконання щодо ефективних дій. З’ясовували роль і функції лідера в професійній діяльності.
Останні новини
03.04.2017

Про Міжнародний науково-практичний семінар «Шляхи оптимізації взаємодії педагогів дошкільних навчальних закладів і батьків вихованців у реалізації проекту «Афлатот»

29 березня 2017 року у Київському Будинку вчителя відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Шляхи оптимізації взаємодії педагогів дошкільних навчальних закладів і батьків вихованців у реалізації проекту «Афлатот».
Захід відбувся у межах Меморандуму про співпрацю у сфері дошкільної освіти між МОН та Міжнародною фундацією «Aflatoun International» (Королівство Нідерланди).
У семінарі взяла участь координатор програми «Афлатот» та регіональний керівник програми «Афлатун» у Європі Сесіль Дойен.
Педагоги дошкільних навчальних закладів м.Вінниці представили виставку напрацювань з даного питання та поділилися досвідом роботи.
Сесіль Дойен відзначила творчий підхід і високий рівень активності педагогів у впровадженні програми соціальної і фінансової грамоти у дитячих садках України.
Останні новини
03.04.2017

Про ІІ міський конкурс «Юні Фемідята-2017»

21.03.2017р.(І етап) та 24.023.2017 р.(ІІ етап) відбувся ІІ міський конкурс «Юні Фемідята-2017». В І етапі Конкурсу взяли участь 25 команд юних правознавців - учні 9-10 класів комунальних загальноосвітніх закладів №№1,2,4, 7, 8, 9, 10,12,13, 16, 18,20,21, 22, 23, 26,27, 29, 30, 31, 32,34, 33, 35, 36.
За результатами відбіркового І етапу Конкурсу, який проводився у формі тестування, до ІІ етапу були допущені учнівські команди закладів : КЗ « Гуманітарна гімназія ім. М.Пирогова №1 ВМР», КЗ «НВК: ЗШ І-ІІ ст.- ліцей №7 ВМР», КЗ ЗШ І-ІІІ ст. №№4, 8, 9, 16, 18,22, 26, 31,32, 34,35, 36 .
Команди закладів стали переможцями в номінаціях:
 1. Номінація «Послідовники Феміди»:
 • КЗ «Гуманітарна гімназія ім. М.Пирогова №1»;
 • КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №22 ВМР»;
 • КЗ «НВК: Загальноосвітня школа І – ІІІ ст.- гімназія №30 ВМР»;
 • КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №35 ВМР».
 1. Номінація «Ерудити Феміди» :
 • КЗ «НВК: Загальноосвітня школа І –ІІІ ст.- гімназія №2 ВМР»;
 • КЗ «Загальноосвітня школа І –ІІІ ст. №9 ВМР»;
 • КЗ "Фізико-математична гімназія ВМР»;
 • КЗ «Загальноосвітня школа І –ІІІ ст. №32 ВМР».
 1. Номінація «Дослідники Феміди»:
 • КЗ «Загальноосвітня школа І –ІІІ ст. №22 ВМР»;
 • КЗ «НВК: Загальноосвітня школа І –ІІІ ст.- естетичний колегіум №29 ВМР»;
 • КЗ «Вінницький технічний ліцей».

Сертифікати були вручені командам – учасникам І етапу Конкурсу «Юні Фемідята» таких загальноосвітніх закладів: №№ 4, 5, 10, 13, 16, 19, 23, 27, 31, 34, 36.

Останні новини
03.04.2017

Про майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему «Виготовлення виробів з деревини»

15 березня 2017 року на базі: Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33» Вінницької міської ради відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання (чоловіки) на тему «Виготовлення виробів з деревини» .
Останні новини
03.04.2017

Про тренінг для вчителів англійської мови на тему «Розвиток критичного мислення. Таксономія Блума у дії»

28 березня 2017 року на базі КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії №30 ВМР» відбулось заняття (тренінг) для вчителів англійської мови на тему «Розвиток критичного мислення. Таксономія Блума у дії». Метою заняття було розвинути вміння логічно викладати свої думки, розвивати вміння ефективно співпрацювати під час парної роботи ,використовуючи мовну здогадку з опорою на контекст.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про методичне об’єднання практичних психологів ДНЗ 22 серпня 2016 р.
22.08.2016, 21:19
22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних зак... читати далі »
Про методичне об’єднання соціальних педагогів ЗНЗ 22 серпня 2016 р.
22.08.2016, 20:59
22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання соціальних педагогів загально... читати далі »
Засідання МО практичних психологів ЗНЗ 22 серпня 2016
22.08.2016, 19:37
22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради»  відбулося методичне об’єднання практичних психоло... читати далі »

Архів новин (всього: 1018)

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО