Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
13.12.2021

Про вебінар для музичних керівників ЗДО ВМТГ



10 грудня 2021 року в онлайн-режимі проведено вебінар для музичних керівників ЗДО ВМТГ за темою «Організація та проведення музичних свят та розваг зимового циклу в дитячому садку», метою якого було розкрити особливості організації та проведення Новорічних свят і зимових розваг відповідно до музичного репертуару оновленої програми розвитку дітей від двох до семи років «Дитина».

Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Бондарчук Л.В. надала інформаційно-методичні рекомендації музичним керівникам про організацію і проведення музичних свят та розваг та наголосила, що під час підготовки та проведення новорічних свят і розваг потрібно враховувати особливості національного складу вікових груп дошкільників, світські та народні традиції відзначення циклу різдвяно-новорічних свят у нашому регіоні, запити батьків вихованців, інтереси дітей, можливості закладу.
Музичний керівник КЗ «ДНЗ №46 ВМР», голова методичного об’єднання музичних керівників Продан С.В. ознайомила учасників вебінару про місце та значення хороводів, хороводних ігор та таночків під час організації зимових свят та розваг.
У вебінарі взяли участь 79 музичних керівників, які відзначили актуальність та важливість розкритої тематики.

Для детального опрацювання та практичного використання матеріали вебінару розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» у рубриці «Професійна спільнота музичних керівників ЗДО».


 
Останні новини
03.12.2021

Про розв'язування кейсів на уроках історії

     2 грудня 2021 року в рамках співпраці із ДоНУ ім.В.Стуса відбувся онлайн - семінар на тему: « Розв’язування кейсів на уроках історії».
Богінська Ірина Валентинівна, кандидат наук, доцент кафедри історії та міжнародних відносин презентувала історію виникнення, алгоритм використання кейс-методу на прикладі діяльності ЄС щодо забезпечення миру в Європі. «Вирішення конфліктів у країнах Східного партнерства ЄС»- такою була проблема, яку розглядали в системі кейс-методу.
Увагу педагогів ВМТГ було звернуто на місце кейс-методу у формуванні компетентностей здобувачів, розвитку критичного мислення, ініціативи, систематизації знань, залучення до дослідження і пропозицій власного бачення вирішення проблеми. В обговоренні шляхів використання методу взяли участь В.Воронецька, учитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «ГГ №1 ім. М. Пирогова ВМР», Є.Тюлєнєв, вчитель історії КЗ « ЗШ І-ІІІ ст. №4 ім.Д.Мендєлєєва ВМР», Н.Дорош, вчитель історії КЗ « ЗШ ІІ-ІІІ ст. №31 ВМР», Н.Сташко, вчитель історії, заступник директора КЗ « Стадницька гімназія Вінницького району Вінницької області», К.Маліцька, консультант КУ « ЦПРПП ВМР».
 
Останні новини
03.12.2021

Про тренінг з педагогами закладів загальної середньої освіти ВМТГ

     Ніколи не пізно дізнаватися щось нове, особливо якщо це «нове» може знадобитися вам для роботи та підкорення недосяжних раніше вершин! Тож 2 грудня 2021 року в ХАБІ «Місто Змістів» відбувся тренінг «Подолання особистісних та професійних бар’єрів». Учасниками тренінгу стали педагоги закладів загальної середньої освіти ВМТГ. В ході тренінгу учасники разом психологом-тренером КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» Воловодівською Ж.О. активізували свою діяльність в напрямку:
- усвідомлення сторін власної особистості;
- підвищення рівня психологічної компетенції;
- розв’язання внутрішніх конфліктів;
- прийняття себе;
- розуміння і прийняття оточуючих;
- формування душевної рівноваги і гармонії;
- появи нових форм самореалізації.
Останні новини
03.12.2021

Про івент з учасниками конкурсу молодих педагогів «Надія-2021»

    В рамках роботи з молодими педагогами, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Владислав Качур 01.12.2021 року на базі хабу «Місто Змістів» провів  заняття з елементами тренінгу «Стартуємо з Надією» з учасниками конкурсу «Надія-2021» .
   В ході зустрічі були проведені різноманітні вправи («Tic-Toc-Toe», «Gibberish», «Тест «Інструкції»», «Килим ідей» та інші), метою яких було змусити учасників «вийти із власної зони комфорту» (до чого й приводить участь в різноманітних конкурсах), спробувати на собі незвичні «ролі», навчитися домовлятися з іншими та думати «ширше» ніж дається в завданні, в той же час дотримуватися вимог, які чітко прописані в інструкції. Крім того були обговорені деякі питання щодо того, які саме труднощі виникли в учасників під час участі в конкурсі «Надія» та шляхи їх можливого вирішення.
    На завершення заходу всі учасники написали побажання майбутнім молодим конкурсантам. Тож Конкурсу бути!
Останні новини
03.12.2021

Про тренінг для вихователів КЗ "ДНЗ №9 ВМР"

У рамках психологічного проєкту "Я в ресурсі" для вихователів КЗ "ДНЗ №9 ВМР" психологом КУ "ЦПРПП ВМР" Антоніною Рогаль 02 грудня 2021 року було проведено тренінг.
Вихователі знайомились з техніками відновлення ресурсів, самодопомоги при стресі, формували нові стратегії встановлення ефективного контакту з собою та методами профілактики емоційного та професійного вигорання засобами артпрактик.
Останні новини
01.12.2021

​Про онлайн-семінар для учасників Всеукраїнського конкурсу « Учитель року-2022»

29 листопада 2021 року педагогічні працівники ВТГ - учасники Всеукраїнського конкурс « Учитель року» - отримали настанови, поради переможців попередніх педагогічних марафонів. Особливий інтерес в конкурсантів викликала самопрезентація досвіду Луп’яка Дмитра Миколайовича, Заслуженого вчителя України, переможця Всеукраїнського конкурсу « Учитель року-21», вчителя трудового навчання НВК «ЗШ І-ІІІ ст..-гімназія№23 Вінницької міської ради». Дмитро Миколайович здобув абсолютну перемогу в номінації « Трудове навчання», демонструючи в онлайн- режимі свої кращі професійні якості, досконале володіння ІКТ. Досвідчений педагог охоче поділився секретами оволодіння інноваційними освітніми технологіями, перспективами. Окреслив важливість тривалої роботи в галузі самоосвіти, створення власного сайту і його постійного оновлення. Особливу увагу було звернуто на вивчення конкурсантами нормативної бази відповідної освітньої галузі, критеріїв оцінювання в Положенні конкурсу. Учасники зустрічі отримали грунтовні відповіді на питання
Про набутий досвід перемоги над собою, руйнування невпевненості, стереотипів, які перешкоджають самореалізації поділилися переможці ІІ
( обласних) етапів конкурсу в різні роки.
Зокрема, Назарук Тетяна Леонідівна, вчитель історії та правознавства КЗ « ЗШ І-ІІІ ст.№11 ВМР», « вчитель-методист», яка здобула перемоги в 2011році в номінації « Історія» та в 2015 році в номінації « Правознавство», акцентувала увагу на внутрішній потребі вчителя постійно розвивати свою педагогічну майстерність, розцінювати свої результати, як умови для подальшого самовдосконалення.
Роїк Сергій Володимирович , вчитель історії КЗ « ЗШ ІІ-ІІІ ст№33 ВМР» переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року-2020» звернув увагу на потребу постійноїсамоосвітньої діяльності, пошуку власної траєкторії педагогічної діяльності побажав учасникам позитивного налаштування, віри у власні сили.
Учасник цьогорічного конкурсу Слободянюк Андрій Миколайович , вчитель музичного мистецтва КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія ;№30 ім.Тараса Шевченка МР» поділився свої баченням використання різноманітних ІКТ- прийомів під час реалізації практичної роботи в номінації « Мистецтво».

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Інформація для педагогів " Що таке " геноцид"

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО