Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
01.10.2018

Про засідання Школи молодого класного керівника з теми «Організація роботи молодого класного керівника»

26.09 .2018 року о 14.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №9 Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось засідання Школи молодого класного керівника з теми «Організація роботи молодого класного керівника».
Директор закладу Капуста Валентин Дмитрович зустрів молодих класних керівників щирими вітальними словами, познайомив з особливостями роботи навчального закладу та налаштувала на позитивні емоції.
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна. Вона привітала молодих класних керівників та розпочала засідання з питання «Основні аспекти організації роботи молодого класного керівника».
Галина Богданівна Кавка, заступник директора з НВР, висвітлила для молодих колег тему «Успішний учитель - успішний учень».
Заступником директора з виховної роботи Крикус Тетяною Михайлівною було презентовано присутнім нормативно-правову базу класного керівника.
Досвідом роботи з батьківським колективом поділилася практичний психолог Крещенко Оксана Юріївна.
Роботу класного керівника з учителями- предметниками висвітлила Софія Іванівна Вдовиченко.
Керівники фахових методичних об'єднань класних керівників 1-11 класів Дишкантюк Ірина Миколаївна, Кузовлєва Олена Василівна, Гуменюк Світлана Василівна та Котлярова Лідія Іванівна акцентували увагу на документації класного керівника та батьківських зборах з елементами тренінгу. Захід приніс усім присутнім багато позитивних емоцій та налаштував на серйозну роботу із своїми учнями.
Дякуємо за участь у роботі Школи молодого класного керівника всім присутнім та організаторам засідання!
Останні новини
21.09.2018

Про перше засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

20 вересня 2018 року відбулося перше засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти.
На засіданні було оголошено тему, над якою працюватиме творча група в поточному році «Практичний порадник з формування вольових процесів у дітей дошкільного та шкільного віку».
В ході дискусії обговорювалися шляхи формування вольових процесів у дітей різного віку в роботі практичного психолога та соціального педагога. Члени творчої групи обмінювалися ідеями, практичним досвідом.
 
Останні новини
19.09.2018

Про секційне методичне засідання вчителів-логопедів та тифлопедагогів на тему: «Сучасний підхід до організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми, що мають порушення зору і мовленнєвого розвитку, в умовах спеціальної та інклюзивної освіти».

27 серпня 2018 року на базі КЗ «ДНЗ № 31 ВМР» відбулось секційне методичне засідання вчителів-логопедів та тифлопедагогів на тему: «Сучасний підхід до організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми, що мають порушення зору і мовленнєвого розвитку, в умовах спеціальної та інклюзивної освіти».
Під час теоретичного блоку методист КУ «ММК» Бондарчук Л.В. розкрила питання здійснення корекційно-розвиткової роботи з дітьми в аспекті вимог
нормативно-правової бази та чинних програм, рекомендованих МОН України на 2018-2019 навчальний рік.
Керівник методичних об’єднань тифлопедагогів Громова В.В., тифлопедагог КЗ «ДНЗ №28 ВМР», виступила з доповіддю на тему: «Удосконалення професійної майстерності тифлопедагогів у процесі здійснення комплексної корекційно-розвиткової роботи з дітьми, які мають порушення зору» та разом з колегами поділились досвідом створення корекційно-розвиткового середовища для дітей з порушеннями зору.
Керівник методичних об’єднань вчителів-логопедів Король А.В., вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №4 ВМР» презентувала напрацювання динамічної групи вчителів-логопедів (Король А.В., Котової Л.В., Ткач Л.О., Татур В.Ю.) щодо ведення відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації вчителя-логопеда у світлі сучасних вимог.
Окреслена актуальність проблеми, урізноманітнення форм і методів роботи, сучасний підхід до організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми, що мають порушення зору і мовленнєвого розвитку, обмін досвідом фахівців в обговоренні запропонованої теми допомагають неперервному професійному зростанню вчителів-логопедів та тифлопедагогів міста Вінниці.
Останні новини
19.09.2018

Панельна дискусія з медичними працівниками закладів дошкільної освіти в рамках серпневої конференції 2018 – 2019 н.р.

28 серпня 2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №31 Вінницької міської ради» відбулася панельна дискусія з медичними працівниками закладів дошкільної освіти
на тему: «Сучасний підхід до організації медичного забезпечення в закладах дошкільної освіти у відповідності до інструктивно-методичних та відомчих документів»
Метою заходу було сприяння систематизації знань медичних сестер щодо упорядкування ділової документації; організації харчування дітей; забезпечення оптимального загального навантаження на дітей у процесі фізкультурно-оздоровчого процесу.
Перше питання: "Упорядкування ділової документації медичного кабінету з урахуванням нормативних актів та інструктивно-методичної бази у 2018-2019 н. р." (Гарник Л.П., начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти ВМР, керівник М/О Серебрінікова О.О., старша медична сестра КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»)
Начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти ВМР Гарник Леся Петрівна відзначила, що 13 березня набрав чинності Наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018, яким скасовується низка форм первинної облікової документації. Відповідно до примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої Наказом МОН № 1059 від 01.10.12 року, є обов’язковий перелік документів, за формування та зберігання яких відповідають керівник та інші працівники закладу. Додаток 1 до Інструкції вміщує перелік обов’язкових документів за формування та зберігання яких відповідають сестри медичні.
Леся Петрівна звернула увагу на те, що уся документація, яка ведеться медичною сестрою, відображається в номенклатурі справ закладу дошкільної освіти.
Старша медична сестра КЗ «ДНЗ № 30 ВМР» Серебреннікова О. О. звернула увагу присутніх на те, що форму первинної облікової документації № 074/о «Журнал реєстрації амбулаторних хворих» та Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації № 074/о «Журнал реєстрації амбулаторних хворих», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 694/21007, викладено у новій редакції.
У зв'язку з реформою охорони здоров'я на медичних сестер дошкільних навчальних закладів покладаються великі обов'язки в питаннях надання екстреної медичної допомоги, догляду за дітьми, ведення медичної документації.
В умов дитячих садочків медична сестра є важливою постаттю, від її знання й уміння, професійного ставлення до справи багато в чому залежить злагоджена робота усього дошкільного навчального закладу.
Друге питання: "Сучасні вимоги до організації харчування дітей в ЗДО) (Семикрас Н.Л., старша медична сестра КЗ «ЗДО № 20 ВМР»).
Наталя Леонідівна поділилась знаннями набутими під час семінару школи медсестринства, що був організований МЦФЕР у м. Києві. Розкрила алгоритм роботи медичної сестри щодо організації харчування дітей у закладі дошкільної освіти.
Третє питання: "Особливості медичного забезпечення фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО"(Бондарчук Л.В., методист з дошкільної освіти КУ «ММК»)
Лариса Василівна наголосила, що медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням дітей організовує керівник дошкільного закладу. Основні функції при цьому виконують зазвичай вихователь-методист і медична сестра, відвідуючи заняття у різних вікових групах. Розглянула як визначають рівень загального навантаження на дітей під час заняття з фізичної культури у межах медико-педагогічного контролю. Бондарчук Л.В. зауважила, що оздоровлювального ефекту від занять фізичною культурою на дитячий організм досягають завдяки систематичному домірному навантаженню та достатньому відпочинку.
Результати: панельна дискусія мала значний емоційний вплив на дорослих: медичні сестри удосконалили рівень теоретичної і практичної підготовки з питань: ведення ділової документації, організації харчування, забезпечення оптимального загального навантаження на дітей у процесі фізкультурно-оздоровчої роботи. Основним досягненням зібрання стало те, що медичні сестри поділились досвідом та думками, висловили свої побажання; підняли проблемні питання.
Останні новини
19.09.2018

Про серпневу панельну дискусію музичних керівників та інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти

На базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №31 Вінницької міської ради» 28 серпня 2018 року відбулася панельна дискусія музичних керівників та інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти.
Теми винесені на панельну дискусію –
  • «Формування нової генерації дошкільників з урахуванням цілей і цінностей Нової української школи»
  • Особливості організації музичного виховання і фізичної культури в режимі співробітництва дітей, педагогів, батьків в контексті вимог чинних програм та інструктивно-методичних рекомендацій МОН України «Про особливості організації діяльності ЗДО в 2018/19 н.р.»;
  • Врахування індивідуальних здібностей та нахилів кожного вихованця у процесі цілеспрямованого розвитку відповідно до завдань Базового компоненту дошкільної освіти;
  • Формування основних фізичних якостей, оздоровчих навичок та навичок безпечної життєдіяльності дошкільників при організації фізкультурно-оздоровчих заходів в ЗДО.Бондарчук Л.В
Методист з дошкільної освіти КУ «ММК» наголосила, що умовами успішної музично-педагогічної роботи з дітьми є- професійність музичного керівника, інструктора з фізкультури і вихователів; гнучке застосування традиційних та нових методів і прийомів музичного і фізичного виховання, навчання й розвитку дітей в основних видах дитячої музичної, рухової діяльності та формах організації; сприятливе мистецьке оточення в груповій кімнаті та спеціально обладнане естетичне середовище музичної та фізкультурної зали, сучасне змінне оснащення; співпраця вихователів, музичного керівника, інструктора з фізкультури і батьків.
Пишна Т.Д., музичний керівник КЗ «ДНЗ № 16 ВМР», керівник М/О музичних керівників підкреслила, що основні музичні здібності – це індивідуально-психологічні властивості особистості, що є передумовою успішного виконання музичної діяльності, до яких відносяться:
  • Ладо-тональне відчуття, тобто здатність емоційно розрізняти ладові функції звуків мелодії. Цю якість можна назвати емоційним компонентом музичного слуху;
  • Здатність до слухового уявлення, тобто довільне користування слуховим уявленням, що відображають звуковисотний рух. Це слуховий компонент музичного слуху;
  • Музично-ритмічне почуття, тобто почуття емоційної виразності музичного ритму і його точне відтворення.Першочерговим завданням музичного керівника, є завчасно помітити та вирізнити індивідуальні особливості та нахили музичних здібностей кожного із вихованців.
Мостовенко Л.А., інструктор з фізичної культури КЗ «ДНЗ № 39 УМВС України», керівник М/О інструкторів з фізкультури зазначила, що одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу закладу є фізичне виховання дітей. Воно спрямовується на охорону та зміцнення здоров’я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму, поліпшення його працездатності, на своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей.
Необхідною умовою збереження і зміцнення усіх складників здоров’я, а отже й повноцінного і своєчасного розвитку фізичної, соціально-моральної, інтелектуально-пізнавальної, емоційно-ціннісної, творчої та інших сфер дитячої особистості є застосування в освітньому процесі дошкільних навчальних закладів науково вивірених, експериментально апробованих інноваційних освітніх методик і технологій здоров’язбережувального і здоров’яформувального спрямування.
Важливо, щоб такі методики і технології органічно інтегрувалися в цілісний освітній процес окремої вікової групи і всього закладу дошкільної освіти, реалізувалися комплексно через створення безпечного розвивального предметного, природного і соціального середовища, екологічно сприятливого життєвого простору, повноцінного медичного обслуговування, харчування, оптимізації рухового режиму.
Останні новини
17.09.2018

Про Всеукраїнський практичний семінар для вчителів англійської мови, які викладають у початковій школі, за участю представників видавництва «Пірсон» базі Центру сучасного мистецтва «ІнтерШик»

05 вересня 2018 року на базі Центру сучасного мистецтва «ІнтерШик» відбувся Всеукраїнський практичний семінар для вчителів англійської мови, які викладають у початковій школі, за участю представників видавництва «Пірсон» на тему :«Starting afresh with the New Ukrainian School.Essential guidelines for success in a year-one classroom.Дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів першого класу відповідно до засад Нової української школи.
Метою заняття було створення умов для розкриття творчих здібностей учнів початкової школи з різним рівнем підготовки іноземної мови;розвиток інтересу учнів до вивчення іноземної мови та популяризації вивченню англійської мови серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Освітянське джерело

№7 за серпень 2014 року
  • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Електронне видання департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету. У 2014 році видання розміщувалось на веб-сервісі Calameo і, наразі, доступне тільки для читання в режимі on-line.

Короткий зміст публікації
  1. Нормативне забезпечення 2014-2015 навчального року
  2. Л.І. Стецюк «Предмет і завдання екології. Закономірності дії екологічних факторів на живі організми» Урок екології в 11 класі
  3. М.М. Биць «Замки і палаци України». Урок історії в 5 класі 
  4. І.С. Денисюк «Удар та передача м 'яча внутрішньою стороною стопи в різних навчально-ігрових ситуаціях». Урок фізичної культури для 9 класу
  5. І.С. Сметанюк «Виникнення брехні в дитячому віці».
  6. Л.В. Бондарчук «Методичні рекомендації до складання Програми розвитку ДНЗ»
Посилання на супровідний веб-ресурс

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО