Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
26.12.2018

Про підсумки І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»

Підведено підсумки І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»!
22 грудня 2018 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» зустрілися учасники конкурсу в номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу», члени журі, представники адміністрації закладів загальної середньої освіти. Приємно й те, що Конкурс став початком співпраці міської методичної служби із закладами професійно-технічної освіти, зокрема Вищим художнім професійно-технічним училищем №5 м. Вінниці.
Спогади й враження про конкурс, вітання переможців, фотосесія біля ялинки й побажання професійних успіхів і життєвих гараздів – загальний святковий настрій об’єднав усіх присутніх.
Сподіваємось, що досвід участі в Конкурсі стане ще однією сходинкою в подальшому фаховому зростанні вчителів.
А переможцям міського туру Конкурсу зичимо підкорення нових вершин! Радіємо і вболіваємо за вас!
Останні новини
26.12.2018

Про майстер-клас для вчителів музичного та образотворчого мистецтва «Нова Українська школа: інтеграція уроків художньо-естетичного напрямку»

13.12.2018 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів музичного та образотворчого мистецтва «Нова Українська школа: інтеграція уроків художньо-естетичного напрямку».
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «Міський методичнй кабінет» Побережна Ірина Віталіївна.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Сокольвак Олена Костянтинівна познайомила присутніх із особливостями роботи навчального закладу та висвітлила тему «Компетентнісний та інтегрований підхід у викладенні предметів художньо-естетичного циклу в умовах переходу до НУШ».
Майстер-класи «Виготовлення жіночих прикрас в етностилі» та «Виготовлення помандерів – сучасних оздоб святкового столу» провели вчителі перших класів Штурма Юлія Василівна, Лузихіна Людмила Олегівна, Гушевата-Зралко Марина Дмитрівна, Мурга Ольга Володимирівна.
Дзюрак Тетяна Вікторівна та Іванченко Ірина Леонідівна з учнями 3-х, 4-х класів продемонстрували виховний захід «Андріївські вечорниці». Чудовим завершенням заходу став кулінарний квест «На гостини до бабусі» під керівництвом Пальонко Тетяни Василівни.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам майстер-класу!


 
Останні новини
22.12.2018

Про педагогічну майстерню на тему: «STEM - навчання як освітній ресурс ХХІ століття»

12 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради». Була проведена педагогічна майстерня на тему: «STEM - навчання як освітній ресурс ХХІ століття».
Учителі математики, фізики, біології, хімії шкіл міста ознайомились із інноваційною моделлю «STEM - сходинки творчості і самореалізації», яка з 2016 року впроваджується в закладі (автори моделі – директор закладу Нальотова-Дубкова Тетяна Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Стецюк Людмила Іванівна, вчитель інформатики Луценко Віктор Юрійович). Педагоги відвідали інтегрований урок у 3-Г класі (класний керівник Савчук Лариса Валентинівна); самі «перевтілювались» у школярів 7 класів і виконували цікаві завдання у творчих групах за STREAM - технологією (біологія + робототехніка + література + географія + англійська мова + математика + проектування).
Учитель інформатики Луценко В.Ю. ознайомив учасників заходу із роботою шкільного гуртка робототехніки «МеханікLife».
Завершальним акордом педагогічної майстерні стало опитування (цілком серйозно і жартома) в он-лайн сервісі «Kahoot».
Останні новини
19.12.2018

Про майстер – клас для соціальних педагогів ЗСО «Використання методів емпатійного спілкування в роботі соціального педагога»

18 грудня 2018 року в комунальному закладі «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради» відбувся майстер – клас «Використання методів емпатійного спілкування в роботі соціального педагога».
Білик Ю.О., соціальний педагог комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради» поділилася власним досвідом роботи. Вона продемонструвала метод ННК Розенберга, розповіла про світ відчуттів і потреб дитини, познайомила соціальних педагогів з вправами, які допоможуть покращити емпатійне спілкування.
Учасники майстер – класу тренували свої вміння виконуючи вправи: «Бачу – Думаю - Відчуваю», «Реакція на критику. Метод «5 стільців», «Почуття і потреби». По завершенню майстер - класу соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти від рефлексували свої враження.
Останні новини
19.12.2018

Про майстер-клас для класних керівників 5-11 класів «Робіть як ми…»

07.12.2018 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для класних керівників 5-11 класів «Робіть як ми…»
Заступника директора з виховної роботи Бондар Ганна Адольфівна презентувала роботу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІст. №10 ВМР».
Методист з виховної робота КУ «Міський методичний кабінет» Побережна Ірина Віталіївна привітала усіх присутніх і закликала до активної співпраці.
Тимощук Наталія Вікторівна керівник методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів наголосила, що в умовах Нової української школи класні керівники приділяють велику увагу всебічному розвитку та вихованню учнів.
Класні керівники Куба Зінаїда Олександрівна(11-А клас), Лисюк Анна Анатоліївна (5-В клас), Сапон Світлана Григорівна (7-А клас) провели майстер-клас з використанням елементів стимулюючих здоров’язбережувальних технологій.
Арт-терапевтичні вправи з профілактики та подолання синдрому професійного вигорання провела соціальний педагог Власюк Аліна Олександрівна. Анастасія Валеріївна, практичний психолог закладу, продемонструвала, яким чином бути ефективним і цікавим педагогом сучасної школи. Школа молодого учителя представила театралізовану мініатюру під назвою «Клуб анонімних учителів». Одна із нетрадиційних фори роботи з батьківським колективом «Фітовітальня» була представлена досвідченим класним керівником Снігур Оленою Андріївною. Захід сприяв розширенню меж усвідомлення ролі класного керівника у формуванні здорової, морально зрілої особистості.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам педагогічної майстерні!
Останні новини
19.12.2018

Про засідання Школи молодого класного керівника з теми «Мистецтво спілкування з батьками»

05.12.2018 року о 14.00. на базі КЗ «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось засідання Школи молодого класного керівника з теми «Мистецтво спілкування з батьками».
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «Міський методичнй кабінет» Побережна Ірина Віталіївна. Вона привітала молодих класних керівників та налаштувала їх на плідну роботу та позитивні емоції.
Заступник директора з виховної роботи Тимошенко Алла Євгеніївна познайомила присутніх з особливостями роботи навчального закладу. Досвідом роботи з питання організації співпраці класного керівника з батьками учнів в освітньому процесі поділилася голова МО класних керівників міста Кротна Світлана Миколаївна.
В практичній частині майстер-класу методист з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» Воловодівська Жанна Олексіївна розповіла про емоційну самореалізацію як індивідуальний ресурсу підтримки в напружених ситуаціях.
Соціальний педагог гімназія №1 Білик Юлія Олегівна провела практичне заняття з молодими класними керівниками з теми «Визначення командних цінностей у батьківському колективі».
Підсумки засідання підвела методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам майстер-класу!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Освітянське джерело

№1 за січень 2018 року
  • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Електронне видання департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету. Доступне для скачування у PDF форматі.

Короткий зміст публікації
  1. Н.Д Сокиринська «Про перебіг міського конкурсу "Вихователь року-2017"». Міський конкурс "Вихователь року-2017"
  2. М.П. Козіцька «Префікс. Словотворча роль префіксів». Панорама творчих уроків 
  3. В.В. Оліксієнко «Фізичні та хімічні явища». Панорама творчих уроків
  4. Г.В. Рейтаровська «Леся Українка. «Як дитиною бувало». «Мрії». Образ мужньої, сильної духом дівчинки, її життєрадісний погляд на світ, вільнолюбство, розвинена уява». Панорама творчих уроків
  5. М.М. Биць «Українські вишиванки – наче райдуги світанки». Виховна робота
  6. Н.Ю. Левчик «Здорова родина – міцна Україна». Виховна робота
  7. М.М. Соловей «Розвиток інформаційно-цифрової компетентності на уроках англійської мови». З досвіду роботи
  8. І. П. Мусієнко «Самооцінка та самоставлення, як елементи самосвідомості обдарованої дитини». Сторінка психолога
  9. Т.М. Дрозд Вільна трибуна, або декілька слів про ораторське мистецтво
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО