Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
04.03.2020

Про проведення заняття з елементами тренінгу «Професійний розвиток педагогів «Агенти змін». Спільноти, що навчаються» для керівників закладів дошкільної освіти

    06 та 07 лютого 2020 року для керівників закладів дошкільної освіти проведено заняття з елементами тренінгу «Професійний розвиток педагогів «Агенти змін». Спільноти, що навчаються» на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №3 Вінницької міської ради».
    Учасникам тренінгу головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та обліку дітей ДОВМР Щеголева Т.А. та методист з дошкільної освіти КУ «ММК» Бондарчук Л.В. представили міжнародні й національні дослідження з питань якості дошкільної освіти.
    З метою визначення, що таке якісна дошкільна освіта, як змінити дошкільну освіту і спрямувати її на європейський стандарт, чи потрібно взагалі щось змінювати, чи готові ми до змін учасники виконували вправи: «Визначення професійних труднощів», «Визначення професійних якостей», «Діяльність для підтримки професійної спільноти» та обговорили якості педагога, як члена професійної спільноти; професійні труднощі, які заважають продуктивній професійній діяльності; ключові характеристики якості освіти для кожної групи учасників освітнього процесу.
    Прийшли до висновку, що професійний розвиток повинен бути безперервним. Кожен педагог повинен нести відповідальність за власний професійний розвиток.
Останні новини
04.03.2020

Про тренінгове заняття для учнів 10-х класів ЗЗСО в рамках Школи активного навчання

    3 березня 2020 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання методисти з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» Воловодівська Ж.О., Докійчук Т.В. провели тренінгове заняття «Побудова позитивної життєвої перспективи» з учнями 10-х класів закладів загальної середньої освіти міста.
     Впродовж заняття учасники, виконуючи вправи «Мікрофон», «Люстерко цінностей», «Суб’єктивні поля майбутнього», «Угода з самим собою», формували уявлення щодо самопізнання, формували позитивне ставлення до себе, відпрацьовували навички прийняття рішень, постановки цілей та побудови перспективних планів, відпрацьовували навички для ефективної реалізації себе у житті.
 
Останні новини
04.03.2020

Фінальний етап міського конкурсу молодих педагогів "Надія-2020"

27 лютого 2020 року на базі КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум № 29 Вінницької міської ради» вчитель хімії Гуцолюк Юлія Володимирівна провела урок у 8 класі на тему «Хімічні властивості оксидів. Застосування оксидів».
Ґрунтовні фахові знання вчителя й доступність викладення матеріалу, різноманітність використаних методів і прийомів роботи, поєднання індивідуальних та групових форм, швидкий темп уроку та доброзичлива атмосфера забезпечили високу активність учнів. Досліди й практичні життєві спостереження, зокрема й самостійна відеозйомка, стали для дітей найкращим підґрунтям для висновку: хімія потрібна всім! Члени журі відверто зізналися, що вперше бачили, як на уроці хімії дівчатка смажать оладки. З содою, до речі, пухкіші. Перевірено!
28 лютого 2020 року на базі КЗ "Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова ВМР" вчитель німецької мови Скакун Марина Віталіївна разом із учнями 7 класу вивчали тему «Моя кімната». Ґрунтовні знання мови вчителем та належний рівень знань лексичних одиниць із теми учнями дозволили витримати режим спілкування іноземною мовою й підтримувати постійний зворотній зв'язок. Види мовленнєвої діяльності, обов’язкові для уроку іноземної мови, було реалізовано завдяки різноманітним формам і методам роботи. Також члени журі відзначили креативний характер завдань, адже підлітки не лише розповіли про різноманітні приміщення та їхнє облаштування, а ще створили кімнату своєї мрії.
Останні новини
04.03.2020

Про проведення семінару з елементами тренінгу для заступників директорів з питань інклюзії

03.03.2020 р. на базі ІРЦ №2 було проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають в закладах за інклюзивну освіту.
Перед учасниками виступила директор ІРЦ Очеретна А.Л., яка розповіла про провідні напрямки та види співпраці фахівців інклюзивно-ресурсного центру з закладами загальної середньої освіти.
Вчитель-дефектолог Хльоба А.О. розкрила основні аспекти діяльності вчителя-дефектолога у команді супроводу дітей з ООП. Психологи закладу Перегончук Н.В. та Коновалюк Т.С. висвітлили ряд питань, які стосуються роботи з батьками дітей з особливими потребами та продемонстрували ряд практичних вправ, які допомагають у подоланні психологічних бар’єрів у роботі з дітьми з ООП.
Під час підведення підсумків заходу методист КУ «ММК» Антонішина Ю.М. наголосила на важливості співпраці фахівців ІРЦ з командами супроводу дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО та подякувала організаторам.
 
Останні новини
03.03.2020

Про "Олімпійське лелеченя 2020"

   25 лютого 2020 року на базі КЗ «ЗШ I-III ст. №22 ВМР», відповідно до програми міської спартакіади школярів, відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».
   Основна мета цього заходу: привити любов до фізичної культури та спорту, зміцнювати здоров’є, виховувати почуття дружби, покращити знання про Олімпійські традиції.
     Переможцями спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», відповідно до програми міської Спартакіади школярів у 2019-2020 н. р. серед збірних команд закладів загальної середньої освіти м. Вінниці, стали:
I місце – КЗ «ЗШ I-III ст. №16 ВМР»
II місце – КЗ «ЗШ II-III ст. №31 ВМР»
III місце – КЗ «ЗШ I-III ст. №27 ВМР»
 
Останні новини
03.03.2020

Про майстер-клас для вчителів трудового навчання

27.02.2020 р. на базі КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 ВМР" вчителем трудового навчання Білявською Л.Г. був проведений майстер-клас на тему: "Технологія виготовлення ароматизованої іграшки".
У ході майстер-класу вчителі трудового навчання міста Вінниці мали змогу ознайомитися з технологією та виготовити власноруч ароматизовану іграшку.
Після майстер-класу була проведена дискусія за результатами спільної діяльності.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Формування громадянина-патріота

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Сокиринська Н.Д. (модератор проекту)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Посібник створений з метою забезпечення організаційного та методичного супроводу роботи закладів дошкільної освіти з формування патріотизму та громадянськості як основоположних цінностей суспільства, що гарантують розквіт держави, суспільства, забезпечують його стабільність розвитку. Матеріали посібника є своєрідним калейдоскоп методичних ідей, які пройшли  апробацію через модель формування громадянина-патріота в дошкільному віці. Перспективне планування, розробки заходів, поетичний супровід віртуальних подорожей, екскурсій розраховані на таку категорію, як вихователі - методисти, вихователі ЗДО.
 

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1.Модель формування громадянина – патріота в закладі дошкільної освіти
2.Орієнтовне планування системи роботи закладу дошкільної освіти із
організації та забезпечення змісту громадянського та патріотичного виховного
впливу .
2.1.Перспективний план тематичних тижнів та експозицій народознавчого  спрямування до них в пізнавально-інформаційних осередках груп (Сокиринська Н.Д.,  Малафеєва Л.В.)
2.2.Перспективний план заходів, направлених на виховання патріотизму у дітей старшого дошкільного віку (Сокиринська Н.Д., Артоуз О.А., Ягодіна Г.С.)
2.3.Орієнтовне календарно-тематичне планування роботи «Пам’ять, закарбована часом» (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3. Практичне забезпечення моделі формування громадянина- патріота в ЗДО.
3.1.Методичні рекомендації щодо оформлення пізнавально-інформаційних етнографічних куточків у групах закладу дошкільної освіти (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.2. Мала Батьківщина в граніті скульптур. Перелік об’єктів культурної спадщини м. Вінниці. (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3.3.Тематичні заняття, план проведення екскурсій до пам’ятників (Гончарук А.М., Рижкова І.І.)
3.4. Дидактичні ігри як засіб формування громадянської компетентності. Гра «Галявина: пори року» (з використанням технології мнемотехніки) (Ягодіна Г.С.)
3.5. Дидактична гра «Вишиваночка» (Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»)
3.6. План роботи гуртка «Я – маленький Вінничанин» (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.7. Літературна скринька ( Ягодіна Г.С., Малафеєва Л.В., Шкурак Т.О.)
3.8. Кодекс честі маленького вінничанина (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.9. Анкети для дитини (опитувальник) та для дорослих (Малафеєва Л.В.)
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Авторський колектив:
  • Сокиринська Н.Д., методист КУ «Міський методичний кабінет», модератор проекту
  • Малафеєва Л.В., директор КЗ «ЗДО № 20 ВМР»
  • Артоуз О.А., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»:
    • Артемчук В.Ф., вихователь-методист, Медвідь Н.І., вихователь, Лівіцька Н.Л.,
    • вихователь, Химера В.С., вихователь, Шульц О.М., вихователь, Бритавська Л.М.
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №6 ВМР»:
    • Гаріпова Л.В., завідувач закладу
    • Іскра О.Г., вихователь-методист
    • Гончарук А.М., Рижкова І.І., вихователі
    • Шкурак Т.О., мама вихованки
  • Ягодіна ГС., вихователь КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО