Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
12.01.2021

Про онлайн-нараду для шкільних бібліотекарів

11 січня 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено інструктивну нараду на тему "Підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів". Під час заходу було висвітлено питання про порядок підвищення кваліфікації бібліотечних працівників ЗЗСО.
Останні новини
31.12.2020

Про презентацію навчального посібника « Доступна математика. Дочисловий період» (1-й клас) для учнів з ООП

30 грудня 2020 року у креативному просторі взаємодії HUB «Місто змістів» відбулася презентація посібника «Доступна математика. Дочисловий період», призначеного для дітей з ООП, які навчаються в 1-х інклюзивних класах. Відкрила захід директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, яка наголосила на важливості реалізації таких освітніх проєктів в умовах розбудови інклюзивної освіти в Україні. На презентацію були запрошені організатори проєкту, автори посібника та вчителі початкових класів ЗЗОШ, які працюють в інклюзивних класах. Усі учасники заходу отримали у подарунок по одному примірнику посібника, який вони зможуть використовувати у роботі з дітьми з ментальними порушеннями.
Останні новини
30.12.2020

Про вебінар для вчителів, що атестуються

29 грудня 2020 року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Косолаповою О.В. та Нарольською К.В. було проведено вебінар на тему «Атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах оновленого змісту освіти». В заході взяли участь педагогічні працівники ЗЗСО №№1-12, які атестуються в 2020-2021 навчальному році. В ході вебінару були висвітлені питання про порядок проходження атестації та підвищення кваліфікації працівників ЗЗСО.
Останні новини
30.12.2020

Про засідання круглого столу вчителів правознавства ЗЗСО

Про особливості дистанційного вивчення « Основ правознавства»
29 грудня 2020 року відбулося онлайн - засідання круглого столу для вчителів правознавства закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Компетентнісний підхід у викладанні курсу « Основи правознавства» в умовах дистанційного навчання».
Учасники узагальнювали здобутки і виклики досвіду роботи в онлайн-режимі.
Своїми напрацюваннями роботи в умовах дистанційного навчання поділилися Кривцун Л.В.( КЗ « ЗШ І-ІІІ ст.№22 ВМР»), Кучевська-Парій І.П.(ЗЗШ І-ІІІст.№9 ВМР), Губаль Р.В. (КЗ « ЗШ І- ІІІ ст.№18 ВМР»).
Методичні рекомендації з прийомів мотивації вивчення теми курсу, оцінювання здобувачів були надані Маліцькою К.П.- консультантом Центру.
Для оптимізації дистаційного оцінювання навчальних досягнень учнів прийнято рішення створити творчу групу вчителів правознавства, до якої увійшли Губаль Р.В. ( КЗ " ЗШ І-ІІІ ст.№18 ВМР"), Фалатюк Т.О. (КЗ " ЗШ І-ІІІ ст.№10 ВМР"), Дем'янишина А.О.( КЗ " ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР"), Петруняк Л.М,( КЗ " ЗШ І-ІІІ ст. №8 ВМР").
Матеріали круглого столу розміщені на сайті Центру ( стор. " Консалтинг")
Останні новини
24.12.2020

Про вебінар для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО

23 грудня 2020 року відбувся вебінар для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО на тему «Сфери корекційно-розвиткового впливу у роботі практичного психолога». Мета: покращення ефективності корекції міжособистісних стосунків усіх учасників освітнього процесу, профілактика відхилень в індивідуальному розвиткові та поведінці. Спікер Воловодівська Ж.О., практичний психолог КУ «ЦПРПП ВМР» разом з учасниками розглянули завдання психолога з даного напрямку, форми роботи, регулювання різних сфер корекційно-розвивального впливу. Також практичні психологи ділилися своїм досвідом роботи з даного напрямку роботи.
Останні новини
23.12.2020

Про проведення міського онлайн - конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2020»

У період з 15.12. по 18.12.2020р., в рамках проведення міського онлайн - конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2020», члени журі переглянули презентації педагогічного досвіду учасниць Кучер С.М. (ЗДО №10), Коноплицька Н.М. (ЗДО№20), Конопко О.П.(ЗДО №24), Савчук В.М. (ЗДО №26), Коротинська О.М. (ЗДО №67). Захист-презентація проводилася на базі закладів дошкільної освіти, де працюють конкурсантки.
Теми досвіду:
  • Кучер С.М. - «Розвиток креативного мислення, уяви та фантазії засобами нетрадиційного творчого мистецтва»;
  • Коноплицька Н.М. - «Впровадження квест - технології в освітньому процесі ЗДО з використанням бізібордів»;
  • Конопко О.П. - «Гра по-новому: Що? Де? Як?»;
  • Савчук В.М. - «Соціально-економічна освіта дошкільнят»;
  • Коротинська О.М.- «Використання мнемотехніки , опорних схем та малюнків з дітьми дошкільного віку».
Учасниці конкурсу обґрунтовували актуальність та новизну досвіду, його практичне значення, висвітлили основну ідею досвіду, її інноваційну значущість, розкрили ефективність проведеної роботи, аналіз результатів своєї професійної діяльності а також висловили власну точку зору на зміст освіти, форми, методи, прийоми, засоби розвитку, навчання і виховання дошкільників.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Формування громадянина-патріота

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Сокиринська Н.Д. (модератор проекту)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Посібник створений з метою забезпечення організаційного та методичного супроводу роботи закладів дошкільної освіти з формування патріотизму та громадянськості як основоположних цінностей суспільства, що гарантують розквіт держави, суспільства, забезпечують його стабільність розвитку. Матеріали посібника є своєрідним калейдоскоп методичних ідей, які пройшли  апробацію через модель формування громадянина-патріота в дошкільному віці. Перспективне планування, розробки заходів, поетичний супровід віртуальних подорожей, екскурсій розраховані на таку категорію, як вихователі - методисти, вихователі ЗДО.
 

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1.Модель формування громадянина – патріота в закладі дошкільної освіти
2.Орієнтовне планування системи роботи закладу дошкільної освіти із
організації та забезпечення змісту громадянського та патріотичного виховного
впливу .
2.1.Перспективний план тематичних тижнів та експозицій народознавчого  спрямування до них в пізнавально-інформаційних осередках груп (Сокиринська Н.Д.,  Малафеєва Л.В.)
2.2.Перспективний план заходів, направлених на виховання патріотизму у дітей старшого дошкільного віку (Сокиринська Н.Д., Артоуз О.А., Ягодіна Г.С.)
2.3.Орієнтовне календарно-тематичне планування роботи «Пам’ять, закарбована часом» (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3. Практичне забезпечення моделі формування громадянина- патріота в ЗДО.
3.1.Методичні рекомендації щодо оформлення пізнавально-інформаційних етнографічних куточків у групах закладу дошкільної освіти (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.2. Мала Батьківщина в граніті скульптур. Перелік об’єктів культурної спадщини м. Вінниці. (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3.3.Тематичні заняття, план проведення екскурсій до пам’ятників (Гончарук А.М., Рижкова І.І.)
3.4. Дидактичні ігри як засіб формування громадянської компетентності. Гра «Галявина: пори року» (з використанням технології мнемотехніки) (Ягодіна Г.С.)
3.5. Дидактична гра «Вишиваночка» (Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»)
3.6. План роботи гуртка «Я – маленький Вінничанин» (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.7. Літературна скринька ( Ягодіна Г.С., Малафеєва Л.В., Шкурак Т.О.)
3.8. Кодекс честі маленького вінничанина (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.9. Анкети для дитини (опитувальник) та для дорослих (Малафеєва Л.В.)
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Авторський колектив:
  • Сокиринська Н.Д., методист КУ «Міський методичний кабінет», модератор проекту
  • Малафеєва Л.В., директор КЗ «ЗДО № 20 ВМР»
  • Артоуз О.А., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»:
    • Артемчук В.Ф., вихователь-методист, Медвідь Н.І., вихователь, Лівіцька Н.Л.,
    • вихователь, Химера В.С., вихователь, Шульц О.М., вихователь, Бритавська Л.М.
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №6 ВМР»:
    • Гаріпова Л.В., завідувач закладу
    • Іскра О.Г., вихователь-методист
    • Гончарук А.М., Рижкова І.І., вихователі
    • Шкурак Т.О., мама вихованки
  • Ягодіна ГС., вихователь КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО