Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
10.02.2021

Про інформаційно-методичну нараду для вчителів освітньої галузі «Мистецтво»

Консультанти комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» МаліцькаК.П. та   Мельник Т.С. 09.02.2021 року провели інформаційно – методичну нараду на тему «Особливості вивчення освітньої галузі «Мистецтво».
Педагогам були надані рекомендації щодо використання інноваційних освітніх технологій поряд з традиційними методами навчання, орієнтовні підходи щодо об’єктів оцінювання, розробки критеріїв оцінювання навчальних досягнень здобувачів.
Учасники наради отримали інформацію про зміст, форму надання, з урахуванням попиту, освітніх послуг консультанта Мельника Т.С. щодо використання комп’ютерних технологій на уроках галузі « Мистецтво».
Матеріали наради на фаховій сторінці сайту.
Останні новини
09.02.2021

Про вебінар "Переконання учнів або усвідомлення ними своїх інтелектуальних здібностей" для педагогів (молодих спеціалістів) ЗЗСО

8 лютого 2021 року Воловодівська Ж.О., психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» провела вебінар по темі «Переконання учнів або усвідомлення ними своїх інтелектуальних здібностей». Слухачами вебінару були педагоги (молоді спеціалісти) закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади.
Жанна Олексіївна в ході вебінару розкрила психологічні складові викладання та навчання учнів. Зупинилася на стратегіях діяльності вчителя щодо розвитку інтелектуальних здібностей.
Учасники вебінару долучилися до обговорення наслідків використання психологічних прийомів під час навчальної діяльності.
Матеріали вебінару за посиланням   https://sites.google.com/view/ppszprpp/ (розділ «Практико-конструктивна підтримка»)

 
Останні новини
09.02.2021

Про вебінар для вчителів, які працюють в інклюзивних класах та асистентів вчителів

05 лютого 2020 року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Антонішиною Ю.М. , Нарольською К.В. та Косолаповою О.В. було проведено вебінар для вчителів, які працюють в інклюзивних класах та асистентів вчителів. В заході взяли участь 95 педагогічних працівників. Нарольська К.В. зупинилася на питаннях нормативно-правового забезпечення інклюзивної освіти, документах в роботі асистента вчителя та порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Антонішина Ю.М. розповіла про організацію співпраці з батьками, які виховують дітей з ООП. Косолапова О.В. надала інформацію щодо атестації педагогічних працівників, зокрема, асистентів вчителів. Матеріали вебінару можна завантажити зі сторінки "Інклюзивна освіта"
Останні новини
05.02.2021

Про конкурсний відбір учителів для участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках всеукраїнського проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність» запрошує вчителів із Вінницької області приєднатися до великої когорти освітніх змінотворців. На сьогодні у проєкті беруть участь уже 654 школи і майже 3000 вчителів з усіх областей України.

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі. Учителі-учасники проєкту пройдуть навчання з інфомедійної грамотності та одержать матеріали для інтеграції цих навичок у свої уроки.

Ціль проєкту – навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Діяльність проєкту направлена на розвиток навичок критичного сприйняття інформації та інтеграцію інфомедійної грамотності в навчальну програму закладів освіти. В рамках проєкту розробляються навчальні матеріали для вчителів (8-10 клас), проводяться тренінги для установ-учасників проєкту (школи, ІППО, педагогічні ЗВО), розроблено онлайн-курс з медіаграмотності Very Verified. 

Відбір учасників триває до 14 лютого 2021р.
Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», а також заповнити форму участі у проєкті можна на сторінці: http://l2dua.com/ .
 
Останні новини
05.02.2021

Зимові педагогічні студії для класних керівників

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» в рамках зимових студій провів методичні заходи для голів шкільних МО класних керівників на теми:
«Виховання в інтересах дитини» (01.02.2021р.; 5-9 кл.)
«Старшокласники в поліваріативному світі»( 04.02.2021р; 10-11 кл.)
Консультант К. Маліцька надала  рекомендації щодо використання у виховному процесі календаря прав людини, постанови Верховної Ради України « Пам’ятні дати України на 2021 рік», напрямів моніторингових спостережень поведінкових парадоксів підлітків з метою попередження конфліктів, булінгу, девіантної поведінки.
МП містить перелік літератури, Інтернет посилань, які спрямовані на реалізацію завдань виховного процесу, визначених ст.15 Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Останні новини
05.02.2021

Про методичний діалог “Особливості організації навчальної діяльності в умовах ДО. Досвід учителів фізики”

03 та 04 лютого 2021 року в рамках зимових педагогічних студій відбувся методичний діалог “Особливості організації навчальної діяльності в умовах ДО. Досвід учителів фізики”. Спікери - вчителі ФМГ №17 Крутенюк Олександр Борисович, Сапсай Віталій Юрійович та консультант ЦПРПП ВМР Мельник Тарас Степанович. Присутніми на зібранні було 30 учителів фізики ЗЗСО Вінницького ОТГ.
Виступаючі поділилися власним досвідом використання системи організації дистанційної освіти LMS LIKT. Вони розроблють на її базі власні курси та з успіхом їх використовують.
Особливо цікавим виявився досвід проведення лабораторного практикуму за допомогою фільмування ходу виконання роботи. Учні мають можливість зняти покази приладів з екрана та, провівши необхідні обчислення, здати звіт про виконання роботи на запропонованому вчителем бланку.
Цікавий досвід Олександра Борисовича в організації опитування за допомогою тестів. Його особливістю є використання питань на уважність перегляду запропонованих матеріалів, які дозволяють відсіяти списані результати.
Сапсай Віталій Юрійович в свому виступі ще раз докладно розповів про переваги системи LMS LIKT.
Цікавим виявився досвід Віталія Юрійовича з використання пакету задач із подібною структурою але різним числовим наповненням, що також дозволяє уникнути бездумного списування.
Виступаючі поділилися посиланнями на свої YouTube канали. Розповіли про деталі запису та монтажу відео фрагментів. Вони висловили думку про те, що подібний вид діяльності дуже часозатратний. Але тішить лише те, що надалі буде можливість скористатись матеріалами колег, що вже прочитали дані курси.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Формування громадянина-патріота

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Сокиринська Н.Д. (модератор проекту)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Посібник створений з метою забезпечення організаційного та методичного супроводу роботи закладів дошкільної освіти з формування патріотизму та громадянськості як основоположних цінностей суспільства, що гарантують розквіт держави, суспільства, забезпечують його стабільність розвитку. Матеріали посібника є своєрідним калейдоскоп методичних ідей, які пройшли  апробацію через модель формування громадянина-патріота в дошкільному віці. Перспективне планування, розробки заходів, поетичний супровід віртуальних подорожей, екскурсій розраховані на таку категорію, як вихователі - методисти, вихователі ЗДО.
 

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1.Модель формування громадянина – патріота в закладі дошкільної освіти
2.Орієнтовне планування системи роботи закладу дошкільної освіти із
організації та забезпечення змісту громадянського та патріотичного виховного
впливу .
2.1.Перспективний план тематичних тижнів та експозицій народознавчого  спрямування до них в пізнавально-інформаційних осередках груп (Сокиринська Н.Д.,  Малафеєва Л.В.)
2.2.Перспективний план заходів, направлених на виховання патріотизму у дітей старшого дошкільного віку (Сокиринська Н.Д., Артоуз О.А., Ягодіна Г.С.)
2.3.Орієнтовне календарно-тематичне планування роботи «Пам’ять, закарбована часом» (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3. Практичне забезпечення моделі формування громадянина- патріота в ЗДО.
3.1.Методичні рекомендації щодо оформлення пізнавально-інформаційних етнографічних куточків у групах закладу дошкільної освіти (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.2. Мала Батьківщина в граніті скульптур. Перелік об’єктів культурної спадщини м. Вінниці. (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3.3.Тематичні заняття, план проведення екскурсій до пам’ятників (Гончарук А.М., Рижкова І.І.)
3.4. Дидактичні ігри як засіб формування громадянської компетентності. Гра «Галявина: пори року» (з використанням технології мнемотехніки) (Ягодіна Г.С.)
3.5. Дидактична гра «Вишиваночка» (Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»)
3.6. План роботи гуртка «Я – маленький Вінничанин» (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.7. Літературна скринька ( Ягодіна Г.С., Малафеєва Л.В., Шкурак Т.О.)
3.8. Кодекс честі маленького вінничанина (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.9. Анкети для дитини (опитувальник) та для дорослих (Малафеєва Л.В.)
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Авторський колектив:
  • Сокиринська Н.Д., методист КУ «Міський методичний кабінет», модератор проекту
  • Малафеєва Л.В., директор КЗ «ЗДО № 20 ВМР»
  • Артоуз О.А., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»:
    • Артемчук В.Ф., вихователь-методист, Медвідь Н.І., вихователь, Лівіцька Н.Л.,
    • вихователь, Химера В.С., вихователь, Шульц О.М., вихователь, Бритавська Л.М.
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №6 ВМР»:
    • Гаріпова Л.В., завідувач закладу
    • Іскра О.Г., вихователь-методист
    • Гончарук А.М., Рижкова І.І., вихователі
    • Шкурак Т.О., мама вихованки
  • Ягодіна ГС., вихователь КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО