Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
15.12.2017

​Завершився перший (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

15 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради» відбулося конкурсне випробування «Урок» у номінації «Фізика». Вчителі провели уроки в 11 класі (тема «Отримання вільних електромагнітних коливань»), 9 класі («Електромагнітне поле. Електромагнітні хвилі»), 8 класі («Деякі види теплових двигунів»).
Протокол оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Дякуємо педагогічному й учнівському колективу закладу за співпрацю!
Нижче розміщуємо фотозвіт про хід змагань.
Отже, міський тур Конкурсу завершено. 14 педагогів у 4 номінаціях вийшли до фінального етапу та провели конкурсі уроки в загальноосвітніх навчальних закладах міста, а саме: КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради», КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради», КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради», КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради». Висловлюємо щиру вдячність закладам освіти за організаційну підтримку!
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет». Підсумки Конкурсу будуть підведені 21 грудня 2017 року о 15.00 в актовій залі КУ «ММК». Запрошуємо всіх учасників та членів журі!
Останні новини
14.12.2017

Про семінар для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми «Індикатори сучасної якості освіти: інноваційна діяльність, творчо-пошукова активність, продуктивна співпраця учасників навчально-виховного процесу»

14 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» проведений семінар для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми «Індикатори сучасної якості освіти: інноваційна діяльність, творчо-пошукова активність, продуктивна співпраця учасників навчально-виховного процесу». До вступного слова були запрошені методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. та директор закладу Нальотова-Дубкова Т.Г., яка познайомила з творчим колективом закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Олійник Ю.М. розпочала теоретичний блок семінару з питання «Індикатори сучасної якості освіти: інноваційна діяльність, творчо-пошукова активність, продуктивна співпраця учасників навчально-виховного процесу». Керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів закладу Савчук Л.В. познайомила із технологією «Міні-кейс першокласника» як засобом інтеграції освітнього процесу в початковій школі. Вчитель початкових класів закладу Первак М.С. презентувала тріаду гармонійного виховання: учитель – учні – батьки. Присутні мали змогу відвідати фрагмент уроку вчителя Замазаної Т.В. з природознавства «Навчальний дослідницький проект. Економне використання світла і тепла вдома» та майстер-класи «Словникова робота на уроках української мови» вчителя Коваленко С.В. та «Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами театрального мистецтва» вчителя Паламарчук Т. Д. Учасники семінару познайомились з арт-студією «Зимова казка» та переглянули театралізоване дійство «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай», який підготувала вчитель Паламарчук Т.Д. разом зі своїми учнями. Під час підведення підсумків був використаний ресурс «Kahoot», з яким познайомив Луценко В.Ю. вчитель інформатики закладу.
Останні новини
14.12.2017

Про фінал конкурсу «Кращий практичний психолог загальної середньої та позашкільної освіти у 2017 – 2018 навчальному році»

Протягом листопада - грудня 2017 року проводився конкурс «Кращий практичний психолог загальної середньої та позашкільної освіти у 2017 – 2018 навчальному році». Конкурс складався з двох етапів: І етап (заочний) та ІІ етап (фінальний). В І етапі прийняли участь 22 практичних психологи. Учасниці представляли конкурсні матеріали у вигляді: буклета, інформаційного куточка та презентації на тему «Як зберегти психологічне здоров’я». До фіналу пройшли три учасниці: Гусак Ю.О., практичний психолог КЗ «ЗШ І ст. № 5 ВМР», Рябоконь О.В., практичний психолог КЗ «ЗШ І - ІІІ ст. № 8 ВМР», Міщенко С.Г., практичний психолог КЗ «ЗШ І - ІІІ ст. № 36 ВМР».
14 грудня 2017 року у Фізико - математичній гімназії №17 відбувся фінал конкурсу «Кращий практичний психолог загальної середньої та позашкільної освіти у 2017 – 2018 навчальному році».
У фіналі учасниці продемонстрували свої фахові знання під час виконання конкурсних завдань: «Технології, які успішно запроваджую», «Демонстрація теоретичних знань». Також представили виступ агітбригади «Здорове покоління».
За результатами фінального етапу учасниці розділили місця:
- І місце - Міщенко С.Г., практичний психолог КЗ «ЗШ І - ІІІ ст. № 36 ВМР».
- ІІ місце - Гусак Ю.О., практичний психолог КЗ «ЗШ І ст. № 5 ВМР».
- ІІІ місце - Рябоконь О.В., практичний психолог КЗ «ЗШ І - ІІІ ст. № 8 ВМР».
Висловлюємо подяку адміністрації Фізико - математичної гімназії №17 за допомогу в організації проведення фінального етапу конкурсу.
Останні новини
13.12.2017

Про відкритий інтегрований виховний захід «Подорож Нільса з дикими гусьми»

12.12.2017 року о 14.00. на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Вінницької міської ради» відбувся відкритий інтегрований виховний захід «Подорож Нільса з дикими гусьми».
Вітальними словами зустріла голів міського методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів заступник директора з навчально-виховної роботи Кавка Галина Богданівна.
Акцентувала увагу на сучасних підходах до позакласної виховної роботи керівник МО класних керівників 5-11 класів закладу Гуменюк Світлана Василівна.
Емоційним, цікавим та корисним був виступ «Роль книги у формуванні моральних якостей дитини» завідувача шкільною бібліотекою Цодікович Тетяни Володимирівни.
Інтегрований виховний захід «Подорож Нільса з дикими гусьми», який підготували Крикус Тетяна Миколаївна, Котлярова Лідія Іванівна з учнями 5-го класу, показав високу зацікавленість дітей до художньої літератури.
Підсумки засідання підвела методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам педагогічної майстерні!
Останні новини
12.12.2017

Про заняття слухачів Школи резерву керівних кадрів на тему « Внутрішньошкільний контроль у системі управління школою»

17. 10 2017 р. відбулося чергова заняття слухачів Школи резерву керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів на базі комунального закладу « НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2 ВМР» ( директор Мріщук В.П.).
Успішне проведення семінару- практикуму на тему « Внутрішньошкільний контроль у системі управління школою» забезпечили Іванічкіна Н.П, Лопатинська Р.Д., - заступники директора школи з навчально-виховної роботи,Нечипорук Е.В. – директор КЗ « ЗШ І-ІІІ ст..№36 ВМР), Кривцун Л.В. заступник директора школи з навчально-виховної роботи КЗ « ЗШ І-ІІІ ст..№22 ВМР», вчителі закладу« НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2 ВМР», які провели відкриті уроки для слухачів, а також методисти з навальних дисциплін КУ « ММК» в якості модераторів робочих груп ( Зима Л.Т., Рибак Л.В., Побережна І.В., Маліцька К.П.).
Останні новини
12.12.2017

Про методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему «Формування основ здоров’язбережувальної компетенції у дітей раннього віку»

08.12.2017 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №38 Вінницької міської ради» проведено методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему «Формування основ здоров’язбережувальної компетенції у дітей раннього віку».
Педагоги оглянули виставку методичної літератури, ознайомилися з досвідом роботи закладу, переглянули практичне заняття з дітьми раннього віку «Подбають малята про здоров’я маляток». Інформаційно - теоретичний блок був представлений методичними рекомендаціями «Інноваційні підходи до формування компетентності дитини за освітньою лінією «Особистість дитини»».
Коучинг «Подорож до країни здоров’я» виявив позитивний досвід роботи педагогів з дітьми раннього віку, сприяв розвитку пошукових, рефлексивних, комунікативних навиків роботи педагогів.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Формування громадянина-патріота

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Сокиринська Н.Д. (модератор проекту)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Посібник створений з метою забезпечення організаційного та методичного супроводу роботи закладів дошкільної освіти з формування патріотизму та громадянськості як основоположних цінностей суспільства, що гарантують розквіт держави, суспільства, забезпечують його стабільність розвитку. Матеріали посібника є своєрідним калейдоскоп методичних ідей, які пройшли  апробацію через модель формування громадянина-патріота в дошкільному віці. Перспективне планування, розробки заходів, поетичний супровід віртуальних подорожей, екскурсій розраховані на таку категорію, як вихователі - методисти, вихователі ЗДО.
 

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1.Модель формування громадянина – патріота в закладі дошкільної освіти
2.Орієнтовне планування системи роботи закладу дошкільної освіти із
організації та забезпечення змісту громадянського та патріотичного виховного
впливу .
2.1.Перспективний план тематичних тижнів та експозицій народознавчого  спрямування до них в пізнавально-інформаційних осередках груп (Сокиринська Н.Д.,  Малафеєва Л.В.)
2.2.Перспективний план заходів, направлених на виховання патріотизму у дітей старшого дошкільного віку (Сокиринська Н.Д., Артоуз О.А., Ягодіна Г.С.)
2.3.Орієнтовне календарно-тематичне планування роботи «Пам’ять, закарбована часом» (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3. Практичне забезпечення моделі формування громадянина- патріота в ЗДО.
3.1.Методичні рекомендації щодо оформлення пізнавально-інформаційних етнографічних куточків у групах закладу дошкільної освіти (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.2. Мала Батьківщина в граніті скульптур. Перелік об’єктів культурної спадщини м. Вінниці. (Сокиринська Н.Д., Гаріпова Л.В., Іскра О.Г.)
3.3.Тематичні заняття, план проведення екскурсій до пам’ятників (Гончарук А.М., Рижкова І.І.)
3.4. Дидактичні ігри як засіб формування громадянської компетентності. Гра «Галявина: пори року» (з використанням технології мнемотехніки) (Ягодіна Г.С.)
3.5. Дидактична гра «Вишиваночка» (Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»)
3.6. План роботи гуртка «Я – маленький Вінничанин» (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.7. Літературна скринька ( Ягодіна Г.С., Малафеєва Л.В., Шкурак Т.О.)
3.8. Кодекс честі маленького вінничанина (Сокиринська Н.Д., Малафеєва Л.В.)
3.9. Анкети для дитини (опитувальник) та для дорослих (Малафеєва Л.В.)
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Авторський колектив:
  • Сокиринська Н.Д., методист КУ «Міський методичний кабінет», модератор проекту
  • Малафеєва Л.В., директор КЗ «ЗДО № 20 ВМР»
  • Артоуз О.А., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №71 ВМР»:
    • Артемчук В.Ф., вихователь-методист, Медвідь Н.І., вихователь, Лівіцька Н.Л.,
    • вихователь, Химера В.С., вихователь, Шульц О.М., вихователь, Бритавська Л.М.
  • Творча група педагогів КЗ «ДНЗ №6 ВМР»:
    • Гаріпова Л.В., завідувач закладу
    • Іскра О.Г., вихователь-методист
    • Гончарук А.М., Рижкова І.І., вихователі
    • Шкурак Т.О., мама вихованки
  • Ягодіна ГС., вихователь КЗ «ДНЗ № 30 ВМР»
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО