19 березня 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради» проведений круглий стіл для вчителів початкових класів першої та другої кваліфікаційної категорії з теми «Практичне застосування стратегій критичного мислення як засіб формування компетентностей молодших школярів». До вступного слова були запрошені Лученко С.В., директор закладу, та Зима Л.Т., методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Кучерук Л.Д. презентувала виступ «Технології критичного мислення». Під час практичної частини круглого столу учасники відвідали уроки вчителів:
Шеремети Я.В., з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для учнів 1 класу;
Прибеги І.І., з літературного читання для учнів 3 класу;
Гонько Л.І., з літературного читання для учнів 4 класу.Практичний психолог закладу Ярута О.П. провела тренінгові заняття «Професійне самовдосконалення вчителя».
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.№5 за 2018-2019 н.р. |
Аннотація: з 01 вересня 2017 року відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2003 № 585 було припинено набір дітей із затримкою психічного розвитку до підготовчих та перших класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів). Натомість для них має бути забезпечено умови для навчання, зокрема, в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти (ЗСО). А значить, у асистента вчителя інклюзивних класів ЗСО з 01.09.2017 побільшало роботи |
Короткий зміст публікації
|
Посилання для скачування електронної версії публікації |