28 лютого 2017 року на базі: Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21» Вінницької міської ради відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання (жінки) на тему «Виготовлення прикрас з дроту».
Фотозвіт про захід
22.02.2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради» відбувся семінар для завідувачів шкільних бібліотек за темою «Імідж сучасного бібліотекаря». У вступному слові директор закладу, Сидоренко Наталія Анатоліївна, розповіла про роботу, що проводитися школою для створення комфортних умов для здобуття якісної освіти учнями з особливими освітніми потребами.
Методист з бібліотечних фондів, Нарольська Катерина Володимирівна, висвітлила основні аспекти формування позитивного іміджу шкільної бібліотеки, наголосивши на необхідності розширення спектру та якості надання бібліотечних послуг, перетворення шкільної книгозбірні із суто інформаційного на творчий, культурний та дозвільний центр навчального закладу з максимально комфортним для всіх учасників навчально-виховного процесу психологічним кліматом.
З виступу вчителя російської мови та зарубіжної літератури, Гандурської Жанни Петрівни, присвяченому незвичайним бібліотекам світу та видатним бібліотекарям, гості семінару отримали багато цікавої інформації, що сприяла формуванню позитивного іміджу професії.
Престижність професії, її актуальність та значущість для сучасного суспільства буде очевидною за умови зміни акцентів своєї діяльності самими бібліотечними працівниками, а руйнування хибних стереотипів про бібліотеки досягається повсякденною творчою працею – такі основні тези доповіді завідувача бібліотеки закладу Лук’янченко Тетяни Юріївни.
Розкривав означені тези і практичний блок, який включав роботу шкільних бібліотекарів у смарт-класі, а також опанування мистецтва безконфліктного спілкування за допомогою методики «мозковий штурм». Учасники семінару отримали корисні практичні рекомендації та поради щодо створення позитивного іміджу шкільного бібліотекаря та ознайомилися із результатами роботи над творчим проектом членів методичного об’єднання шкільних бібліотекарів «Бібліотекар красивий та сучасний».
Захід ще раз переконливо продемонстрував, що сьогодні вже не стоїть питання «Чи потрібен імідж бібліотеці?». Сучасна шкільна бібліотека виробляє свій індивідуальний образ, в основі якого лежать такі цінності як інформація, культура, мистецтво, освіта. А щоб робота бібліотеки була ефективною, вона повинна носити систематичний, оперативний та випереджувальний характер.
Відеопроект - http://biblioproektmmk.blogspot.com/p/blog-page_27.html
Фотозвіт про захід
22 лютого 2017 року в комунальному закладі «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст. з дошкільним відділенням ВМР» для практичних психологів ЗНЗ міста проведено майстер-клас «Використання елементів музичної та арт-терапії в корекційній роботі з розумово-відсталими дітьми».
В ході майстер-класу своєю технікою роботи ділилася Томчук Т.Б., практичний психолог даного закладу. Фахівці психологічної служби в практичній роботі оволодівали навиками проведення тренінгових вправ по корекції тривожності.
Фотозвіт про захід
22 лютого 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради» проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів другої кваліфікаційної категорії з теми:«Ефективність уроку в особистісно-орієнтованому просторі навчання та виховання як умова формування в учнів життєво-творчого потенціалу».
До вступного слова були запрошені: директор закладу Лученко Світлана Володимирівна, познайомила з матеріально-технічними умовами закладу для реалізації особистісно-орієнтованого навчання, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Кучерук Л.Д., звернула увагу на впровадження особистісно-орієнтованого навчання колективом закладу. Учасники педагогічної майстерні мали змогу відвідати інтегровані уроки : в 3-А класі з теми «Тварини. Риби» вчителі Півошенко М.В., Цюпій І.Г. та в 1-Б класі з теми «Тварини. Animals» вчителі Прибега І.І., Баловнєва В.Ю. Шкільний психолог Ярута О.П. провела тренінг «Формування життєво-творчого потенціалу вчителів». Майстер-клас «Виготовлення квітів з ватяних дисків» продемонструвала Кусяка Н.Д.. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.
Фотозвіт про захід
09 лютого 2017 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 36 ВМР» відбувся майстер-клас для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів "Авторський варіативний модуль сумо, техніко-тактична підготовка на уроках фізичної культури". Майстер-клас провела вчитель фізичної культури КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 36 ВМР » Смага Н.В., автор варіативного модуля з фізичної культури для 5-9 класів схваленого Міністерством освіти і науки України лист № 1/11-8832 від 24.06.2015 р..
В ході проведення заходу продемонстровано шляхи запровадження автором варіативного модуля в навчально-виховний процес на уроках фізичної культури в 5-9 класах,
Фотозвіт про захід
21.02 .2017 року о 14.00. на базі КЗ ЗШ І-ІІІ ступеня № 4 відбувся семінар для класних керівників першого року призначення «Удосконалення професійної майстерності класних керівників за умов сучасної школи».
Із вступним словам до присутніх звернулась координатор засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.
Заступник з виховної роботи Регеша Тетяна Михайлівна ознайомила присутніх із своїм закладом. Питання «Компетентність учнів» висвітлила голова шкільного МО класних керівників 5-11 класів Ясевіна Тетяна Тимофіївна.
Практична частина об’єднала учасників у чотири групи. Кожна з груп опрацьовували окремі питання. «Співдружність класного керівника і практичного психолога» під керівництвом Кудлаєнко Тетяни Іванівни, «Соціальна адаптація учнів незахищених та пільгових категорій» Мандренко Олени Михайлівни – соціального педагога, «Безпечний інтернет» під керівництвом учителя інформатики Василини Наталі Олександрівни та «Робота з батьками» класного керівника 2-А класу Довгань Світлани Дмитрівни. Робота семінару закінчилась чудовим флешмобом з учнями 5-х класів.
Молоді класні керівники отримали багато цікавої та корисної інформації.
Дякуємо за участь всім присутнім та організаторам заходу!
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.№6 за 2018-2019 н.р. |
Аннотація: У 2019 році розпочалась сертифікація педагогічних працівників. Першими її проходять вчителі початкових класів. Методичні рекомендації «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» (випуск №6, 2018-2019 н.р.) містять коротку інформацію щодо порядку реєстрації, проведення, строків реалізації та результатів сертифікації. Також даний випуск висвітлює зміни чинної нормативно-правової бази з питань атестації п/п впродовж 2018-2019 років та надає рекомендації щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників, керівних кадрів закладів освіти міста Вінниці 2019 року. |
Короткий зміст публікації
|
Посилання для скачування електронної версії публікації |