Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
02.05.2022

Уряд спростив умови організації інклюзивного навчання

У вівторок, 26 квітня 2022 року, Уряд затвердив зміни до порядків організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

В умовах воєнного стану значна кількість осіб з особливим освітніми потребами була тимчасового переміщена до інших регіонів України. Зважаючи на це виникли нові умови організації освітнього процесу для осіб, які навчаються в інклюзивних групах і класах.

Наразі в жодному куточку України діти з ООП не відчувають себе в безпеці через відсутність належних умов для здобуття освіти, а також навантаження на батьків і заклади, які частково виконують функцію прихистку для біженців. З метою покращення ситуації, зміни до порядків знімають деякі обмеження на період дії воєнного стану, а саме:

гранична кількість дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах або групах не застосовується, заклад не може відмовити в організації інклюзивного навчання та створенні інклюзивної групи;
психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги чи допомога можуть надаватися фахівцями інклюзивно-ресурсних центрів і педагогічними працівниками закладу (за умови дотримання безпеки учасників освітнього процесу);
допускається застосування змішаної форми здобуття освіти в інклюзивних класах ЗЗСО;
до закладу освіти можуть подаватися копії документа, що посвідчують особу, а також висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи (за наявності);
засідання Команд психолого-педагогічного супроводу в закладах освіти можуть проходити в режимі онлайн або у змішаному очно-дистанційному форматі;
у закладі освіти можуть формуватися тимчасові інклюзивні міжкласні групи.

Головною метою прийняття змін є створення умов для продовження надання освітніх послуг особам з ООП у закладах дошкільної та загальної середньої освіти в період воєнного часу.
Останні новини
26.04.2022

Про демонстарційний варіант національного мультипредметного тесту

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.

Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером. Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf за посиланням.

Окрім завдань, тут є правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. Слід пам’ятати, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами.

Також найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цей варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування.
 
Останні новини
22.04.2022

Про вебінар для вчителів іноземних мов «Модельні навчальні програми та підручники з іноземних мов для 5 класів НУШ у 2022/2023 н.р.Досвід пілотування НУШ у КЗ "Вінницький ліцей №12».

  21 квітня 2022 року проведено вебінар на тему «Модельні навчальні програми та підручники з іноземних мов для 5 класів НУШ у 2022/2023 н.р. Досвід пілотування НУШ у КЗ "Вінницький ліцей №12».
  Консультантка КУ «ЦПРПП ВМР», к.п.н. Лановенко А.О. охарактеризувала особливості впровадження Державного стандарту базової середньої освіти (5-9 кл.), який застосовуватиметься з 1 вересня 2022 року., також проаналізувала модельні навчальні програми з іноземних мов та акцентувала увагу учасників заходу на особливостях кожного запропонованого підручника з іноземних мов, розроблених для 5-х класів НУШ  відповідно до модельних навчальних програм.
  Учителька англійської мови  Родомська Н.М. поділилась власним досвідом пілотування НУШ, яке здійснюється з початку 2021-2022 н.р. у «Вінницькому ліцеї № 12», визначила особливості навчання учнів у НУШ та провела детальний аналіз підручника «Prepare», який входить в перелік підручників з іноземних мов, запропонованих вчителям різними авторськими колективами для конкурсного відбору підручників НУШ.
   Матеріали заходу та модельні навчальні програми з іноземних мов для базової середньої освіти розміщені на сторінці спільноти вчителів іноземних мов на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» або за покликанням https://mmk.edu.vn.ua/inozemni-movy.

 
Останні новини
22.04.2022

Про зустріч - консультацію психолога з педагогами ЗЗСО ВМТГ

21 квітня 2022 року педагоги ЗЗСО ВМТГ отримали консультацію від психолога КУ «ЦПРПП ВМР» Жанни Воловодівської з питань: як мотивувати себе до професійної діяльності в умовах воєнного часу; як мотивувати учнів на навчання під час війни.
З мотиваційними орієнтирами ознайомтеся за   покликанням


 
Останні новини
20.04.2022

Про вебінар психолога для вихователів

20 квітня 2022 року психолог КУ "ЦПРПП ВМР" Антоніна Рогаль провела вебінар для вихователів ЗДО на тему "Методи та способи реагування дорослих на дитячі істерики". Розглянули форми поведінки, як відрізнити маніпуляцію від істерики, отримали відповіді на питання що з цим робити, алгоритм дій дорослого, прийоми стабілізації, заспокоєння та відновлення безпеки та близькості.
Презентаційні матеріали можна переглянути за покликанням
https://sites.google.com/d/1R2u6Cy08rinvMttnVhyeGRGPtzKptutg/p/1lxtvlLd6DWAol5iPPy_0b4AGMcfvCxv0/edit
Останні новини
20.04.2022

Про онлайн-зустріч для шкільних бібліотекарів

19.04.2022 консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради Нарольською Катериною було проведено онлайн-зустріч зі шкільними бібліотекарями Вінницької міської територіальної громади. Учасники заходу отримали практичні рекомендації щодо безпечного спілкування в популярних месенджерах. Зокрема були розглянуті питання про те, яку інформацію про себе не слід вказувати в месенджерах, як захистити свої дані та листування, які основні правила безпеки в цифровому просторі під час війни. Із матеріалами зустрічі можна ознайомитися на сторінках професійної спільноти шкільних бібліотекарів міста (безпека спілкування у Telegram, безпека спілкування у Viber).

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Spiral.ac


  • URL ресурсу: https://spiral.ac/

  • Категорія:
    • Генератор навчального контенту (ППЗ)
    • Віртуальний журнал (створення віртуальних класів для фіксації оцінок за окреме завдання та підсумкової)

  • Аннотація:

    Spiral.ac створена у Великій Британії. Ця система дозволяє вчителям створювати віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань.  Вчитель може оцінювати роботу  в електронному журналі та бачити статистику успішності учнів. Spiral не вимагає інтеграції з будь-яким LMS і займає секунди, щоб ваші учні активно брали участь у живих уроках та завданнях. 
    Зі Spiral.ac можна легко організувати за запустити синхронну дистанційну мішану або очну групову діяльність, або опублікувати завдання, яке потрібно виконати асинхронно. Учні підключаються до завдань за допомогою простого коду (ніякого спеціального ПЗ скачувати на учнівський пристрій не треба). Відповіді студентів з’являються в прямому ефірі, щоб вони могли вчитися один у одного. Також ви можете переглядати, оцінювати та надавати відгуки в режимі офлайн. 
    Особливими родзинками є:

    • групова робота при обгороренні,
    • використання YouTube  для вікторини, коли відео кілька раз зупиняється і на екрані пишеться питання,
    • швидкий старт
    • відсутність клієнт-програм для мобільних (потрібен тільки браузер та інтернет)


  • Активні та додаткові модулі:
    • Quickfire Lite - Задайте усне запитання, і замість того, щоб підняти одну руку, весь клас може відповісти з будь-якого пристрою. Швидкий, простий та ефективний для масової перевірки знань та отримання оцінки за лічені секунди.
    • Quickfire - Підготуйте вікторину як самостійну діяльність. Виберіть запитання з низки форматів Оцінюйте в режимі реального часу або асинхронно.
    • Discuss - Імпортуйте будь-яку слайдову презентацію, PowerPoint або PDF і презентуйте в режимі реального часу в класі або в режимі онлайн. Встановіть точки для обговорення для класу, щоб вони могли обмінюватися коментарями, думками та ідеями між собою.
    • Team Up - Учнівські команди можуть створювати спільні презентації та ділитися ними із пов’язаних пристроїв у класі та вдома. Також команди можуть використати "білу дошку" на своїх пристроях, щоб представити свої наробки для обговорення та оцінки.
    • Clip - Перетворіть будь-яке публічне відео в живий чат із запитаннями та вікторинами. Дивіться разом із класом, як учні відповідають на кожне запитання, синхронно або віддалено у часі.


  • Ціна:

    Кожна з основних функцій Spiral безкоштовна і назавжди залишиться безкоштовною для облікових записів викладачів. Це означає, що все, що ви можете побачити під час першої реєстрації, є безкоштовним і залишиться вільним назавжди. Незабаром буде запущено оновлення Spiral PRO, яке за дуже невелику річну плату (приблизно $60) дасть доступ до нових функцій  та  додатків. Також доступне ліцензування в системі школи/округу, що включає інтеграцію із LMS системами школи (наприклад, Moodle).


   Опис ресурсу

  • Мова інтерфейсу:
    • Англійська

  • Складність програми: Достатньо простий, але треба розібратися з англійським інтерфейсом. Можна використати для цього Google перекладач.

  • Мобільність програми:
    • Адаптований дизайн для мобільних пристроїв
    • Веб-програма для мобільного запускається на браузері

  • Авторизація:
    Авторизація обовязкова для учителя-автора завдань. Можна через акаунт Google, Facebook, Twstter, Clever, Edmodo. Учны при входы до завдань вводять свої імена (E-mail) для ідентифікації в віртуальному класі.

  • Імпорт результатів:
    • Збереження користувацьких файлів на стороні сервера

  • Допомога: Хелперу, як такого немає, але інтерфейс достатньо простий, лише треба розібратися з англомовними термінами. Дещо можна почерпнути з FAQ, який знаходиться у футері стартової сторінки (до реєстрації). Співтовариство англомовне.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО