Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.11.2020

Про онлайн-зустріч з вихователями-методистами ЗДО ВМОТГ на тему «Реалізація міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3-х до 6 років «Афлатот» в закладах дошкільної освіти»

04 листопада 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д. проведено онлайн-зустріч з вихователями-методистами ЗДО ВМОТГ на тему «Реалізація міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3-х до 6 років «Афлатот» в закладах дошкільної освіти». До зустрічі долучилося 40 педагогів ЗДО.
Останні новини
16.11.2020

Про онлайн-зустрічі практичного психолога КУ "ЦПРПП ВМР" на тему "Самозбереження особистості"

12-13 листопада 2020 року Воловодівською Ж.О., практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-зустрічі з вчителями, які викладають в середніх та старших класах на тему «Самозбереження особистості». До зустрічі долучилися 67 вчителів закладів загальної середньої освіти міста.
Практичний психолог разом з учасниками обговорили модель конструктивного самозбереження особистості. Зокрема, обговорили як застосовувати інформаційну дієту, критичне мислення. Зупинилися на важливості мотивації для самозбереження особистості, позитиві та гуморі.
У зворотньому зв’язку педагоги поділилися своїми навичками та вміннями щодо самозбереження своєї особистості.
Останні новини
06.11.2020

Про онлайн-зустріч практичного психолога КУ «ЦПРПП ВМР» на тему «Самозбереження особистості»

5 листопада 2020 року Воловодівською Ж.О., практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-зустріч з вчителями початкових класів на тему «Самозбереження особистості». До зустрічі долучилися 37 вчителів даного фаху закладів загальної середньої освіти міста.
Практичний психолог разом з учасниками обговорили модель конструктивного самозбереження особистості та конкретизували її складові як забезпечення безпеки стосовно себе, стосовно інших та безпеки психологічної компетентності. У зворотньому зв’язку педагоги поділилися своїми навичками та вміннями щодо самозбереження своєї особистості.
Останні новини
30.10.2020

Про онлайн-зустріч практичного психолога КУ «ЦПРПП ВМР» з вчителями початкових класів на тему «Партнерська взаємодія з батьками як засіб уникнення конфлікту»

29 жовтня 2020 року практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-зустріч з вчителями початкових класів на тему «Партнерська взаємодія з батьками як засіб уникнення конфлікту». До зустрічі долучилися 39 вчителів закладів загальної середньої освіти міста.
Останні новини
22.10.2020

Увага! ​Тренінги з інклюзивної освіти для вчителів! Запис на конкурсний відбір до 26 жовтня 2020 р.

Запрошуємо взяти участь в тренінгах для вчителів СЗШ в рамках «Зимового інституту шкільної інклюзивної освіти в Україні 2020».
За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні у листопаді та грудні 2020 року в Києві відбудуться тренінги для шкільних вчителів на тему «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик».
Проєкт «Всеукраїнський інститут інклюзивної освіти 2020» відбудеться в рамках підтримки нової шкільної реформи Міністерства освіти та науки Україні, яка націлена на зміну програми навчання в середній школі, з включенням до неї інклюзивної освіти, критичного мислення, диференціації, управління поведінкою та інтегрованих уроків.
Ми пропонуємо вчителям взяти участь у двох дводенних тренінгах, які відбудуться в Києві у листопаді та грудні 2020.
Протягом двох 12 годинних тренінгів, які будуть проводити провідні фахівці Наталія Софій та Юлія Найда, 40 викладачів середніх шкіл України, зможуть отримати нові практичні навички щодо впровадження успішних інклюзивних практик, апробованих в Україні та США, в свою навчальну діяльність.
Тренінги будуть проведені для вчителів середніх шкіл, що представляють різні області України. Після цих тренінгів, їхні учасники зможуть провести власні скорочені міні-тренінги для своїх колег.
Контент тренінгів:
  1. Загальний огляд-презентація системи шкільної інклюзивної освіти.
  2. Знайомство з американської та європейськими системами шкільної інклюзивної освіти.
  3. Практичні поради з організації ефективної системи інклюзивної освіти в класі та середньої школі.
  4. Знайомство з інструментами онлайн освіти (наприклад, з онлайн платформою Coursera та EdEra, а також онлайн курсами на їх базі, пов’язаними з інклюзивною освітою).
Учасникам тренінгів, що пройдуть конкурсний відбір, будуть компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування. До участі в проєкті запрошуються виключно викладачі СЗШ.
Щоб взяти участь у конкурсі та стати учасником проекту, заповніть анкету за посиланням https://bit.ly/3l3OuBw

- не пізніше, ніж 26 жовтня 2020 року. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 6 листопада 2020 року.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проєкту, пишіть на spilnadopomoga.info@gmail.com.

[tag:request:20]
Останні новини
16.10.2020

Про кібербезпеку здобувачів на час канікул, карантину

Під час канікул, карантину, дистанційного навчання здобувачі освіти перебувають багато часу за комп’ютером. Рекомендуємо вчителям, класним керівникам під час онлайн  спілкування з учнями, їхніми батьками запропонувати переглянути відео-ролик за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1bg6W7wefCjLrhAwVN2FQPfVRdJOhZdeG?Ups=sharing з метою запобігання кібербулінгу.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Spiral.ac


  • URL ресурсу: https://spiral.ac/

  • Категорія:
    • Генератор навчального контенту (ППЗ)
    • Віртуальний журнал (створення віртуальних класів для фіксації оцінок за окреме завдання та підсумкової)

  • Аннотація:

    Spiral.ac створена у Великій Британії. Ця система дозволяє вчителям створювати віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань.  Вчитель може оцінювати роботу  в електронному журналі та бачити статистику успішності учнів. Spiral не вимагає інтеграції з будь-яким LMS і займає секунди, щоб ваші учні активно брали участь у живих уроках та завданнях. 
    Зі Spiral.ac можна легко організувати за запустити синхронну дистанційну мішану або очну групову діяльність, або опублікувати завдання, яке потрібно виконати асинхронно. Учні підключаються до завдань за допомогою простого коду (ніякого спеціального ПЗ скачувати на учнівський пристрій не треба). Відповіді студентів з’являються в прямому ефірі, щоб вони могли вчитися один у одного. Також ви можете переглядати, оцінювати та надавати відгуки в режимі офлайн. 
    Особливими родзинками є:

    • групова робота при обгороренні,
    • використання YouTube  для вікторини, коли відео кілька раз зупиняється і на екрані пишеться питання,
    • швидкий старт
    • відсутність клієнт-програм для мобільних (потрібен тільки браузер та інтернет)


  • Активні та додаткові модулі:
    • Quickfire Lite - Задайте усне запитання, і замість того, щоб підняти одну руку, весь клас може відповісти з будь-якого пристрою. Швидкий, простий та ефективний для масової перевірки знань та отримання оцінки за лічені секунди.
    • Quickfire - Підготуйте вікторину як самостійну діяльність. Виберіть запитання з низки форматів Оцінюйте в режимі реального часу або асинхронно.
    • Discuss - Імпортуйте будь-яку слайдову презентацію, PowerPoint або PDF і презентуйте в режимі реального часу в класі або в режимі онлайн. Встановіть точки для обговорення для класу, щоб вони могли обмінюватися коментарями, думками та ідеями між собою.
    • Team Up - Учнівські команди можуть створювати спільні презентації та ділитися ними із пов’язаних пристроїв у класі та вдома. Також команди можуть використати "білу дошку" на своїх пристроях, щоб представити свої наробки для обговорення та оцінки.
    • Clip - Перетворіть будь-яке публічне відео в живий чат із запитаннями та вікторинами. Дивіться разом із класом, як учні відповідають на кожне запитання, синхронно або віддалено у часі.


  • Ціна:

    Кожна з основних функцій Spiral безкоштовна і назавжди залишиться безкоштовною для облікових записів викладачів. Це означає, що все, що ви можете побачити під час першої реєстрації, є безкоштовним і залишиться вільним назавжди. Незабаром буде запущено оновлення Spiral PRO, яке за дуже невелику річну плату (приблизно $60) дасть доступ до нових функцій  та  додатків. Також доступне ліцензування в системі школи/округу, що включає інтеграцію із LMS системами школи (наприклад, Moodle).


   Опис ресурсу

  • Мова інтерфейсу:
    • Англійська

  • Складність програми: Достатньо простий, але треба розібратися з англійським інтерфейсом. Можна використати для цього Google перекладач.

  • Мобільність програми:
    • Адаптований дизайн для мобільних пристроїв
    • Веб-програма для мобільного запускається на браузері

  • Авторизація:
    Авторизація обовязкова для учителя-автора завдань. Можна через акаунт Google, Facebook, Twstter, Clever, Edmodo. Учны при входы до завдань вводять свої імена (E-mail) для ідентифікації в віртуальному класі.

  • Імпорт результатів:
    • Збереження користувацьких файлів на стороні сервера

  • Допомога: Хелперу, як такого немає, але інтерфейс достатньо простий, лише треба розібратися з англомовними термінами. Дещо можна почерпнути з FAQ, який знаходиться у футері стартової сторінки (до реєстрації). Співтовариство англомовне.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО