Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
20.12.2016

Про засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Організація роботи вперше призначеного класного керівника»

20.12 .2016  року  о 15.00. на базіКУ «Міський методичний кабінет» в рамках Інституту класного керівника відбулось чергове засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Організація роботи вперше призначеного класного керівника».

Координувала роботу засідання методист з виховної роботи  КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка привітала молодих класних керівників та розпочала засідання з питання «Організація роботи з учнями  на засадах  гуманності і любові».

Методист КУ «Міський методичний кабінет», керівник Центру практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Жанна Олексіївна висвітлила тему «Психологічні особливості формування команди в класному колективі».

Своїм  досвідом  роботи з молодими педагогами поділилася Петрина Світлана Володимирівна класний керівник 11-В класу КЗ “Гуманітарна гімназія № 1 імені М. І. Пирогова ВМР», переможець Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник 2015 року». Світлана Володимирівна провела майстер клас з актуальної теми: “Батьківські збори, як форма позитивної, емоційної адаптації батьків у шкільному колектив”.

Дякуємо за участь  у роботі всім присутнім та організаторам  засідання!

Фотозвіт про захід

Останні новини
13.12.2016

Про семінар практичних психологів ЗНЗ на тему «Формування практичних навичок та компетентності у роботі практичного психолога по супроводу дітей з особливими освітніми потребами»

13 грудня 2016 року в закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради» відбувся семінар практичних психологів ЗНЗ на тему «Формування практичних навичок та компетентності у роботі практичного психолога по супроводу дітей з особливими освітніми потребами».

Семінар складався з двох частин. В теоретичній частині з вступним словом виступили: Резнік С.Д., головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти ВМР, Сидоренко Н.А., директор закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР». Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи комунальної установи «Міський методичний кабінет» висвітлила питання «Партнерська співпраця шкільного практичного психолога й вчителя інклюзивного класу». Практичний психолог закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» Поліщук О.В., розповіла про свій алгоритм роботи по супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

У другій частині Поліщук О.В., практичний психолог закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» з учасниками семінару провела заняття з елементами тренінгу «Вправи на розвиток психічних процесів дітей з особливими освітніми потребами». Іващенко С.А., вчитель трудового навчання закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» продемонструвала виготовлення виробів, як елемент розвитку моторики руки.

Фотозвіт про захід

Останні новини
08.12.2016

Про круглий стіл для вчителів початкових класів з теми:«Формування соціокультурного досвіду молодшого школяра на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва»

08 грудня 2016 рокуна базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №9 Вінницької міської ради» проведено круглий стіл для вчителів початкових класів кваліфікаційної категорії «спеціаліст» з теми:«Формування соціокультурного досвіду молодшого школяра на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва». До вступного слова були запрошені директор закладу Капуста Валентин Дмитрович, який познайомив присутніх із шкільними здобутками, заступник директора з навчально-виховної роботи Кавка Г.Б. звернула увагу на проблему «Успішний вчитель – успішний учень».

Коцюбинська І.І. познайомила  присутніх з розвитком творчих здібностей молодших школярів на уроках образотворчого мистецтва та трудового навчання як однією із складових соціокультурного досвіду. Практична частина включала в себе відкриті уроки з елементами інтеграції. Муравська О.О. презентувала урок образотворчого мистецтва у 1-Б класі з теми : Поняття декору. Практична робота «Чобіток Святого Миколая». Дишкатнюк І.М та Матвєєва В.І. продемонстрували інтегрований урок образотворчого та музичного мистецтв у 3-Б класі з теми: «Гончарство в Україні. Створення орнаменту, яким можна прикрасити виріб гончара». Бельдій В.В. провела урок трудового навчання в 4-А класі з теми: «Робота з сучасними штучними матеріалами. Практична робота «Новорічний заєць». Також вчителі прийняли участь у майстер-класі «Родовідне дерево». 

Фотозвіт про захід

Останні новини
08.12.2016

Про ІІ етап міського конкурсу «Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 – 2017 навчальному році»

8 грудня 2016 року у закладі «Фізико-математична гімназія №17 ВМВ» відбувся ІІ (заключний) етап міського конкурсу «Кращий соціальний педагог загальноосвітнього  навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 – 2017 навчальному році». У фіналі приймали участь 6 соціальних педагогів:

  • Вацлава Олеся Михайлівна, соціальний педагог закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 2 Вінницької міської ради»,
  • Ярошенко Світлана Петрівна, соціальний педагог комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Вінницької міської ради»,
  • Сокор Світлана Сергіївна, соціальний педагог комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»,
  • Тищенко Олена Миколаївна, соціальний педагог закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради»,
  • Грицик Людмила Анатоліївна, соціальний педагог комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка  Вінницької міської ради»,
  • Пацалюк Наталя Миколаївна, соціальний педагог комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради».

В ході заключного етапу конкурсантки презентували мультимедійну презентацію «Соціальний проект «Формування правової свідомості дітей», вирішували проблемну ситуацію, відповідали на бліц-запитання. За результатами фінального етапу конкурсу «Кращий соціальний педагог загальноосвітнього  навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 – 2017 навчальному році» місця розподілили:

  • І місце - Сокор Світлана Сергіївна
  • ІІ місце - Грицик Людмила Анатоліївна
  • ІІ місце - Ярошенко Світлана Петрівна
  • ІІ місце - Тищенко Олена Миколаївна
  • ІІІ місце - Вацлава Олеся Михайлівна
  • ІІІ місце - Пацалюк Наталя Миколаївна

Переможці конкурсу нагороджені грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради. Бажаємо творчих успіхів, невичерпної енергії та здійснення майбутніх задумів!

Таблиця результатів ІІ етапу (очного) міського конкурсу «Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 – 2017 навчальному році»

Фотозвіт про захід

Останні новини
07.12.2016

Про майстер-клас для практичних психологів ЗНЗ на тему «Формування психологічної рівноваги дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах»

07 грудня 2016 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради» для практичних психологів ЗНЗ проведено майстер-клас на тему «Формування психологічної рівноваги дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах».

Практичний психолог закладу Миронюк І.С., продемонструвала психологічні методи і форми роботи щодо формування в учнів психологічної стійкості та внутрішньої гармонії, спроможності до пристосування в новому середовищі.

Фотозвіт про захід

Останні новини
07.12.2016

Про семінар-практикум для вчителів трудового навчання на тему: «Створення та використання предметного блогу на уроках трудового навчання»

07 грудня 2016 року у ЗШ І-ІІІ ст. № 16 ВМР відбувся семінар-практикум для вчителів трудового навчання на тему: «Створення та використання предметного блогу на уроках трудового навчання» .

Фотозвіт про захід


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Spiral.ac


  • URL ресурсу: https://spiral.ac/

  • Категорія:
    • Генератор навчального контенту (ППЗ)
    • Віртуальний журнал (створення віртуальних класів для фіксації оцінок за окреме завдання та підсумкової)

  • Аннотація:

    Spiral.ac створена у Великій Британії. Ця система дозволяє вчителям створювати віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань.  Вчитель може оцінювати роботу  в електронному журналі та бачити статистику успішності учнів. Spiral не вимагає інтеграції з будь-яким LMS і займає секунди, щоб ваші учні активно брали участь у живих уроках та завданнях. 
    Зі Spiral.ac можна легко організувати за запустити синхронну дистанційну мішану або очну групову діяльність, або опублікувати завдання, яке потрібно виконати асинхронно. Учні підключаються до завдань за допомогою простого коду (ніякого спеціального ПЗ скачувати на учнівський пристрій не треба). Відповіді студентів з’являються в прямому ефірі, щоб вони могли вчитися один у одного. Також ви можете переглядати, оцінювати та надавати відгуки в режимі офлайн. 
    Особливими родзинками є:

    • групова робота при обгороренні,
    • використання YouTube  для вікторини, коли відео кілька раз зупиняється і на екрані пишеться питання,
    • швидкий старт
    • відсутність клієнт-програм для мобільних (потрібен тільки браузер та інтернет)


  • Активні та додаткові модулі:
    • Quickfire Lite - Задайте усне запитання, і замість того, щоб підняти одну руку, весь клас може відповісти з будь-якого пристрою. Швидкий, простий та ефективний для масової перевірки знань та отримання оцінки за лічені секунди.
    • Quickfire - Підготуйте вікторину як самостійну діяльність. Виберіть запитання з низки форматів Оцінюйте в режимі реального часу або асинхронно.
    • Discuss - Імпортуйте будь-яку слайдову презентацію, PowerPoint або PDF і презентуйте в режимі реального часу в класі або в режимі онлайн. Встановіть точки для обговорення для класу, щоб вони могли обмінюватися коментарями, думками та ідеями між собою.
    • Team Up - Учнівські команди можуть створювати спільні презентації та ділитися ними із пов’язаних пристроїв у класі та вдома. Також команди можуть використати "білу дошку" на своїх пристроях, щоб представити свої наробки для обговорення та оцінки.
    • Clip - Перетворіть будь-яке публічне відео в живий чат із запитаннями та вікторинами. Дивіться разом із класом, як учні відповідають на кожне запитання, синхронно або віддалено у часі.


  • Ціна:

    Кожна з основних функцій Spiral безкоштовна і назавжди залишиться безкоштовною для облікових записів викладачів. Це означає, що все, що ви можете побачити під час першої реєстрації, є безкоштовним і залишиться вільним назавжди. Незабаром буде запущено оновлення Spiral PRO, яке за дуже невелику річну плату (приблизно $60) дасть доступ до нових функцій  та  додатків. Також доступне ліцензування в системі школи/округу, що включає інтеграцію із LMS системами школи (наприклад, Moodle).


   Опис ресурсу

  • Мова інтерфейсу:
    • Англійська

  • Складність програми: Достатньо простий, але треба розібратися з англійським інтерфейсом. Можна використати для цього Google перекладач.

  • Мобільність програми:
    • Адаптований дизайн для мобільних пристроїв
    • Веб-програма для мобільного запускається на браузері

  • Авторизація:
    Авторизація обовязкова для учителя-автора завдань. Можна через акаунт Google, Facebook, Twstter, Clever, Edmodo. Учны при входы до завдань вводять свої імена (E-mail) для ідентифікації в віртуальному класі.

  • Імпорт результатів:
    • Збереження користувацьких файлів на стороні сервера

  • Допомога: Хелперу, як такого немає, але інтерфейс достатньо простий, лише треба розібратися з англомовними термінами. Дещо можна почерпнути з FAQ, який знаходиться у футері стартової сторінки (до реєстрації). Співтовариство англомовне.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО