Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
17.10.2017

Про ІІ етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, з метою вшанування спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, підвищення мовної освіти в Україні, виховання в учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, 14 жовтня на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського» проведено ІІ етап Конкурсу. Виконуючи творчі завдання, учні вживали відомі прислів’я та приказки, писали оповідання, де уявляли маленького Тараса Шевченка, розмірковували над актуальністю проблематики творів Тараса Шевченка, їх сучасним прочитанням, значенням творчості поета для вирішення проблем сучасності.
Останні новини
13.10.2017

Про майстер-клас для соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування особистісних якостей учнів та рівня взаємодії в колективі»

12 жовтня 2017 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 ВМР» відбувся майстер-клас для соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування особистісних якостей учнів та рівня взаємодії в колективі». В ході майстер-класу свій досвід роботи представляла соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32» Пацалюк Н.М. Тренінгові вправи для роботи з учнями, які проводила соціальний педагог, були спрямовані на формування толерантних стосунків між учнями та покращення психологічного клімату в колективі, формування навичок само презентації, розвиток здатності до партнерської взаємодії.
Останні новини
13.10.2017

Про психологічну майстерню на тему «Зорепад психологічних ігор»

11 жовтня 2017 року в рамках Школи активного навчання відбулася психологічна майстерня на тему «Зорепад психологічних ігор». Учасниками майстерні були практичні психологи ДНЗ. Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи, яка виступала в ролі тренера навчала практичних психологів основам психологічного розвитку дітей. Учасниками було програно ряд вправ на пізнавально-особистісний розвиток, на розвиток розумової діяльності, на розвиток мотивації, на формування позитивної комунікативної. Дані вправи рекомендовано проводити в інклюзивних групах, в яких перебувають діти з особливими освітніми потребами.
Останні новини
12.10.2017

Про майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва»

04 жовтня 2017 року на базі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва».
Останні новини
12.10.2017

Про семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Відновлення забутих народних промислів під час уроків трудового навчання у рамках концепції національно-патріотичного виховання»

09 жовтня 2017 року на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею та Комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» відбувся семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Відновлення забутих народних промислів під час уроків трудового навчання у рамках концепції національно-патріотичного виховання». В програмі семінару:
  1. Відвідування виставки «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво Східного Поділля», яка проходить у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.
  2. Майстер-клас з лозоплетіння.
  3. Майстер-клас з рогозо плетіння.
Останні новини
04.10.2017

засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Методичні аспекти організації роботи класного керівника».

27.09 .2017 року о 14.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Методичні аспекти організації роботи класного керівника».
Щирими вітальними словами зустріла молодих класних керівників директор закладу Розторгуєва Галина Сергіївна, яка познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу та налаштувала на позитивні емоції.
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка привітала молодих класних керівників та розпочала засідання з питання «Основні аспекти організації роботи молодого класного керівника».
Заступником директора з виховної роботи Кудиною Наталею Вікторівною молодим класним керівникам було презентовано досвід організації роботи з батьківським колективом, висвітлено інноваційні форми роботи з батьками. Про імідж сучасного класного керівника розповіла молодим колегам Книш Анастасія Вікторівна класний керівник 3-В класу.
Керівники фахових методичних об'єднань класних керівників 1-11 класів Максименко Наталя Василівна та Бабчук Інна Василівна акцентували увагу на особливостях роботи класного керівника з учнівським колективом. Учні закладу презентували гостям рекламу класного керівника «Мрії стають реальністю» та творчий виступ «Калейдоскоп побажань». Захід приніс усім присутнім багато позитивних емоцій та налаштував на серйозну роботу із своїми учнівськими колективами.
Дякуємо за участь у роботі Школи молодого класного керівника всім присутнім та організаторам засідання!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Spiral.ac


  • URL ресурсу: https://spiral.ac/

  • Категорія:
    • Генератор навчального контенту (ППЗ)
    • Віртуальний журнал (створення віртуальних класів для фіксації оцінок за окреме завдання та підсумкової)

  • Аннотація:

    Spiral.ac створена у Великій Британії. Ця система дозволяє вчителям створювати віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань.  Вчитель може оцінювати роботу  в електронному журналі та бачити статистику успішності учнів. Spiral не вимагає інтеграції з будь-яким LMS і займає секунди, щоб ваші учні активно брали участь у живих уроках та завданнях. 
    Зі Spiral.ac можна легко організувати за запустити синхронну дистанційну мішану або очну групову діяльність, або опублікувати завдання, яке потрібно виконати асинхронно. Учні підключаються до завдань за допомогою простого коду (ніякого спеціального ПЗ скачувати на учнівський пристрій не треба). Відповіді студентів з’являються в прямому ефірі, щоб вони могли вчитися один у одного. Також ви можете переглядати, оцінювати та надавати відгуки в режимі офлайн. 
    Особливими родзинками є:

    • групова робота при обгороренні,
    • використання YouTube  для вікторини, коли відео кілька раз зупиняється і на екрані пишеться питання,
    • швидкий старт
    • відсутність клієнт-програм для мобільних (потрібен тільки браузер та інтернет)


  • Активні та додаткові модулі:
    • Quickfire Lite - Задайте усне запитання, і замість того, щоб підняти одну руку, весь клас може відповісти з будь-якого пристрою. Швидкий, простий та ефективний для масової перевірки знань та отримання оцінки за лічені секунди.
    • Quickfire - Підготуйте вікторину як самостійну діяльність. Виберіть запитання з низки форматів Оцінюйте в режимі реального часу або асинхронно.
    • Discuss - Імпортуйте будь-яку слайдову презентацію, PowerPoint або PDF і презентуйте в режимі реального часу в класі або в режимі онлайн. Встановіть точки для обговорення для класу, щоб вони могли обмінюватися коментарями, думками та ідеями між собою.
    • Team Up - Учнівські команди можуть створювати спільні презентації та ділитися ними із пов’язаних пристроїв у класі та вдома. Також команди можуть використати "білу дошку" на своїх пристроях, щоб представити свої наробки для обговорення та оцінки.
    • Clip - Перетворіть будь-яке публічне відео в живий чат із запитаннями та вікторинами. Дивіться разом із класом, як учні відповідають на кожне запитання, синхронно або віддалено у часі.


  • Ціна:

    Кожна з основних функцій Spiral безкоштовна і назавжди залишиться безкоштовною для облікових записів викладачів. Це означає, що все, що ви можете побачити під час першої реєстрації, є безкоштовним і залишиться вільним назавжди. Незабаром буде запущено оновлення Spiral PRO, яке за дуже невелику річну плату (приблизно $60) дасть доступ до нових функцій  та  додатків. Також доступне ліцензування в системі школи/округу, що включає інтеграцію із LMS системами школи (наприклад, Moodle).


   Опис ресурсу

  • Мова інтерфейсу:
    • Англійська

  • Складність програми: Достатньо простий, але треба розібратися з англійським інтерфейсом. Можна використати для цього Google перекладач.

  • Мобільність програми:
    • Адаптований дизайн для мобільних пристроїв
    • Веб-програма для мобільного запускається на браузері

  • Авторизація:
    Авторизація обовязкова для учителя-автора завдань. Можна через акаунт Google, Facebook, Twstter, Clever, Edmodo. Учны при входы до завдань вводять свої імена (E-mail) для ідентифікації в віртуальному класі.

  • Імпорт результатів:
    • Збереження користувацьких файлів на стороні сервера

  • Допомога: Хелперу, як такого немає, але інтерфейс достатньо простий, лише треба розібратися з англомовними термінами. Дещо можна почерпнути з FAQ, який знаходиться у футері стартової сторінки (до реєстрації). Співтовариство англомовне.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО