Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
07.11.2019

Про засідання загальноміської Школи молодого вчителя на тему "Компетентному учневі – компетентний учитель"

29 жовтня на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради» відбулося засідання загальноміської Школи молодого вчителя на тему «Компетентному учневі – компетентний учитель". Практичні інструменти на кожен день» для педагогів зі стажем роботи до 1 року. Для більшості присутніх це перші учительські канікули, й досвідчені педагоги допомогли зробити їх цікавими й корисними, а ще сповненими приємних несподіванок і практичних порад.
Про мету й завдання роботи Школи молодого вчителя розповіла заступник директора закладу, координатор міської ШМУ Олійник Г.В.
Формування ключових і предметних компетентностей учнів на конкретних прикладах, із залученням аудиторії до обговорення та інтерактивних форм роботи розкрили вчителі-предметники Щебланова І.В. (вчитель основ здоров’я), Прибиш С.В. (керівник методичного об’єднання вчителів школи I ступеня), Назарук Т.Л. (керівник методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін), Васильківська О.В. (керівник методичного об’єднання вчителів природничого циклу).
Про розвиток професійних компетентностей вчителів подбали також практичний психолог закладу Завадюк Л.В. та соціальний педагог Гнатюк В.В. Об’єднавшись у групи, молоді вчителі проаналізували запропоновані педагогічні ситуації та запропонували шляхи їх розв’язання.
Надалі гостей чекало знайомство з керівниками всіх шкільних предметних методичних об’єднань. Молоді вчителі та їх досвідчені колеги зосередилися на таких питаннях, як планування діяльності вчителя й робота з навчальними програмами і пояснювальними записками до них, шкільною документацією.
День минув корисно, цікаво, різноманітно, подарувавши гарні враження й нові ідеї – так підсумували роботу вчителі-початківці. Дякуємо всім за щирість і активність, а педагогічному колективу КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради» - за високий професіоналізм, гостинність і відкритість, готовність поділитися своїми здобутками. Бажаємо всім успіхів!
 
Останні новини
07.11.2019

Про зустріч методистів КУ «ММК» із колегами з міських (районних) методичних кабінетів (центрів), що проходять курсову підготовку на базі КВНЗ «ВАНО»

30 жовтня 2019 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбулася зустріч методистів КУ «ММК» із колегами з міських (районних) методичних кабінетів (центрів), що проходять курсову підготовку на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».
Про концептуальні основи діяльності методичної служби м. Вінниці розповіла завідувач КУ «ММК» Наталія Москальчук.
Впровадження інноваційного проєкту «Вінницький освітній ресурс НУШ» стало предметом виступу Клавдії Маліцької, координатора проєкту, методиста з навчальних дисциплін.
Шляхи співпраці методкабінету й закладів загальної середньої освіти міста у форматі реалізації інноваційного проєкту «Інформаційно-методичний проєкт «Час змін: долаємо цифровий розрив, створюємо інформаційний простір» висвітлили Марина Федчишена й Тарас Мельник, методисти з навчальних дисциплін, організатори й адміністратори проєкту.
Колеги з міських та районних методичних кабінетів області зацікавлено долучилися до обговорення, поділилися власним досвідом, поставили багато запитань, зауваживши, що напрацювання вінницьких методистів спрямовані на те, щоб методична служба мала можливість більш оперативно й сучасно реагувати на виклики сьогодення, мобільно враховувати потреби педагогічних працівників, впроваджувати у щоденну практичну діяльність педагогіку партнерства.
Останні новини
05.11.2019

Про флешсемінар для вчителів початкових класів та вчителів української мови

24 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради» проведено флешсемінар для вчителів початкових класів та учителів української мови та літератури з теми «Наступність у формуванні читацької компетентності школяра в умовах переходу до школи ІІ ступеня». До вступного слова були запрошені директор школи Кучма Н.А, яка окреслила реалії та перспективи розвитку закладу в умовах становлення Нової української школи, та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т., яка висвітлила необхідність наступності у формуванні читацької компетентності в умовах переходу до школи ІІ ступеня. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня закладу Сокольвак Т.К. познайомила з моделлю розвитку особистості сучасного школяра шляхом формування читацької компетентності. Керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів закладу Дубина А.І. висвітлила роль розвитку читацької компетентності молодшого школяра. Під час практичної частини флешсемінару вчитель початкових класів Цвігун О.В. продемонструвала використання електронного ресурсу Learning Apps на уроках літературного читання. Вчитель Сірко І.Ю. познайомила з аналізом художнього твору та інтерактивним прийомом «Створення книжкового куба». Вчителі Мурга О.В. та Майська Л.І. презентували авторські посібники. Вчитель Сташко Т.А. поділилась досвідом впровадження ротаційної моделі «Щоденні 5». Під час вернісажу педагогічних ідей вчителі початкових класів Штурма Ю.В., Лузихіна Л.О., Баришева Л.В., Левкович І.А. занурились у формування читацької компетентності у школярів 1, 2, 3, та 4 класів. Вчитель української мови та літератури та керівник М/О учителів-словесників ЗЗСО №31 Калашник Т.В. продемонструвала використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури у 5 класі. Завершився флешсемінар презентацією творчого проекту «У пошуках чарівних фарб».
Останні новини
04.11.2019

Про майстер-клас для практичних психологів ЗЗСО "Психологічні особливості роботи з учнями початкових класів в умовах запровадження НУШ"

29 жовтня 2019 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №36 ВМР» відбувся майстер – клас «Психологічні особливості роботи з учнями початкових класів в умова запровадження НУШ » для практичних психологів закладів загальної середньої освіти. Свій досвід роботи презентувала Міщенко С.Г., практичний психолог даного закладу.
В теоретичному блоці Міщенко С. Г. ознайомила з компонентами шкільної готовності та особливостями адаптації учнів початкових класів до нових умов навчання.
З учасниками майстер – класу проведено заняття з елементами тренінгу «Підвищення рівня адаптації до навчання у школі учнів початкових класів в умовах НУШ». В ході заняття практичні психологи практикувалися у застосуванні методів розвитку навичок спілкування в групі, навичок креативного мислення учнів, нівелювання негативних проявів адаптації.
По завершенню майстер – класу учасники прорефлексували за методом «Почув, побачив, взяв».
Останні новини
01.11.2019

Про проведення компенсаційної спеціалізованої школи для методистів області на тему «Організація пошуково-дослідницької діяльності у феноменологічній моделі інноваційного середовища ЗДО»

23 жовтня 2019 року на базі  комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №7 Вінницької міської ради» було проведено заняття компенсаційної спеціалізованої школи освітян (для методистів рмм (ммк), отг, які відповідають за дошкільну освіту
у вінницькій області на тему «Організація пошуково-дослідницької діяльності у феноменологічній моделі інноваційного середовища ЗДО». Учасники: директор департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Оксана Василівна, начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Вінницької міської ради Гарник Леся Петрівна, завідувач відділу дошкільної освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Русан Лариса Степанівна, методист відділу дошкільної освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Колосінська Галина Іллівна, завідувач КУ «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, методист з дошкільної освіти КУ «Міський методичний кабінет» Бондарчук Лариса Василівна, методист з дошкільної освіти КУ «Міський методичний кабінет» Сокиринська Ніна Дмитрівна, методисти РММ (ММК), ОТГ, які відповідають за дошкільну освіту у Вінницькій області.
Програма роботи:
  • Відкрила роботу компенсаційної школи Русан Лариса Степанівна, завідувач відділу дошкільної освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», ознайомила присутніх із програмою роботи.
  • На заході виступила директор департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Оксана Василівна представила експрес-портрет дошкілля Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, розповіла про здобутки та перспективи розвитку.
  • Завідувач КЗ «ДН №7 ВМР» Просєкова Олена Вікторівна, під час екскурсії по закладу представила феноменологічну модель розвивального середовища в процесі пошуково-дослідницькоїдіяльності.
  • Присутні мали можливість ознайомитись із Центром науки, етнографічним осередком, Містечком знань, Монтессорі-класом, облаштуванням розвивального середовища в групах тощо.
  • Учасники компенсаційної школи прийняли участь у майстер-класі «Дитяча лабораторія». Разом із вихованцями старшого дошкільного віку відчули себе справжніми дослідниками, готовими робити нові відкриття.
  • Смірнова Н.А. презентувала присутнім досвід роботи закладу дошкільної освіти з питання організації пошуково-дослідницької діяльності в закладі дошкільної освіти.
Займатися наукою зовсім не важко і не нудно, а навпаки – дуже весело та захоплююче. Науково – розважальне шоу «Шалена лабораторія» стала гарною ідеєю. Команда хіміків провела фантастичне наукове шоу з використанням хімічних дослідів та фізичних експериментів. Були представлені видовищні спецефекти: кільця з диму, полум’я в руці, шоу з рідким азотом, пінні вулкани, кріо-кухня. Хіміки в цікавій формі довели, що світ науки може бути неймовірним.
Останні новини
01.11.2019

​Про засідання Школи молодого вихователя 3-й рік роботи на тему: «Педагогічний геокешинг як форма ефективної взаємодії в роботі з дітьми»

10 жовтня 2019 року на базі КЗ «ДНЗ №31 ВМР» відбулося засідання «Школи молодого вихователя 3-й рік роботи» на тему: «Педагогічний геокешинг як форма ефективної взаємодії в роботі з дітьми».
Метою засідання було викликати у педагогів бажання впроваджувати освітні технології «геокешинг» і «квест-геокешинг» в роботу з дітьми дошкільного віку.
Роботу засідання координувала методист з дошкільної освіти КУ «Міський методичний кабінет» Бондарчук Лариса Василівна, яка акцентувала увагу на нових педагогічних технологіях, спрямованих на індивідуальний розвиток особистості.
Слива Л.П., вихователь-методист даного закладу, презентувала впровадження освітньої технології «геокешинг», «квест-геокешинг» в роботі з дітьми дошкільного віку .
У практичному блоці вихователем Покрасьон Л.М. був проведений майстер-клас по створенню карти для гри в «геокешинг». Спочатку вони «зістарювали» папір, а потім наносили на нього, за допомогою фломастерів та різних картинок, «зупинки», на яких були «заховані» завдання. Вихователем Коломацькою Н.І. з дітьми старшого дошкільного віку був проведений геокешинг «Експедиція екологів-дослідників», де діти вирішували безліч завдань, а саме: розвиток у дітей уміння орієнтуватися на місцевості по карті-схемі; визначення напрямку маршруту; підтримка прагнення слідувати логіці гри, підкоряючись правилам; стимулювання розвитку розумових здібностей, концентрації уваги; формування в грі дружніх партнерських відносин.
Учасники засідання отримали позитивні емоції та нові знання, які можуть і будуть використовувати у роботі з дошкільниками.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Нормативно-правова документація психолога та соціального педагога

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО