Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
22.03.2018

Про позакласний захід - гру "Брейн-ринг" на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 ВМР» проведену учителем інформатики Пашкевич О.С.

  • Чи знаєте ви, який термін поєднує інформатику з автомобілями? Наприклад, у авто воно буває переднє і заднє, а в інформатиці це – частина екрану, зайнята додатком або документом….
  • А як називається обчислювальний пристрій, зображений на малюнку, який належав І.Мазепі у XVII-XVIII ст?
Саме на такі запитання шукали відповіді учні 5-А та 5-Б класів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 ВМР» під час позакласної гри «Брейн-ринг».
Учасників чекали не дуже звичні умови гри… По-перше, в них на столах були кнопки, натисканням на які вони сигналізували готовність відповісти… Це знімає з ведучого відповідальність за те, що якась команда підняла руку (картку, прапорець) першою та залишилася непоміченою… Система до долей секунд визначає, яка з команд натиснула кнопку першою, адже «Брейн-ринг» це гра на розум та швидкість….
По друге, «Брейн-ринг» з інформатики не містив жодного запитання на точні знання: наприклад, назвіть всесвітню комп’ютерну мережу, у яку об’єднано комп’ютери, що знаходяться в усіх частинах Землі. Запитання були такими, що якщо учасники, не можуть віднайти відповідь, використовуючи знання з інформатики, вони можуть зробити це, розв’язавши питання з іншого боку… Наприклад, таке запитання:
  • Winchester 30-30 був першим американським малокаліберним спортивно-мисливським патроном, зарядженим бездимним порохом. А в 1973 році фірма IBM випустила цю важливу деталь комп'ютера, при розробці якої інженери використовували коротку назву “30-30”, що означало 2 модуля по 30 МБ кожен, і це обумовило назву деталі. Зараз її так називають лише в пострадянських країнах. Що знаходиться в чорному ящику?
Великим плюсом таких запитань є зв'язок із життям та різними галузями науки… Така інформатика приваблює учнів не лише можливістю попрацювати за комп’ютерами та гаджетами …
По трете, завдання були різнопланові: це і запитання, і ребуси, і шифри, а також загадки та фотозапитання…
Гра складалася з двох турів… У запеклій боротьбі з рахунком 7:6 перемогла команда 5-А класу. Але цікаві знання та досвід отримали всі учасники…
І на завершення, ще одне запитання з даної гри.
  • Якщо ви поїхавши до Каліфорнії, пропрацюєте з комп'ютером протягом 2-ох годин жодного разу не зробивши цього, то вас оштрафують на 500$. Що саме ви повинні зробити, щоб уникнути штрафу ?
Якщо ви здогадалися, то для уникнення штрафу необхідно зробити перерву. Не забувайте про відпочинок та зарядку для очей при роботі за комп'ютером.
Останні новини
19.03.2018

Вітаємо переможців Дев'ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» та сьомої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» !

15-17 березня 2018 року відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
Організувала та провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін, народний депутат України Віталій Курило.
В урочистому відкритті взяли участь і привітали учасників і гостей виставки Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін, директор Компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько та виконавчий директор освітянських заходів Компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Зокрема,
96 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ;
17 – закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій;
452 – заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою;
166 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);
27 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництв, освітніх порталів.
Представники 96 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ України презентували актуальні напрями та основні тенденції сучасних педагогічних технологій, які сприяють підвищенню якості освіти, розвитку міжнародної співпраці, пошуку нових можливостей для розвитку науково-освітнього потенціалу, організації навчання іноземних студентів і фактори, що впливають на ефективність їх підготовки, конструктивної взаємодії органів державної влади та управління, закладів післядипломної освіти з ОТГ у створенні системи якісної освіти, підручники, посібники, наукові видання, науково-методичні розробки, що вийшли друком у 2016–2017 рр.
На експозиціях і під час тематичних заходів представники 452 закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою презентували та обговорювали питання організації та функціонування інклюзивно-ресурсних центрів і створення умов для безперервного фахового зростання спеціалістів ІРЦ, готовності педагогів до реалізації завдань Концепції «Нова українська школа» та основні напрямки реалізації Концепції на засадах використання електронних освітніх ресурсів, впровадження та поширення методики компетентнісного навчання та нових освітніх технологій, застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей учнів.
Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 9 тематичних номінацій. На конкурси подано 652 роботи. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці та фахівці Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Переможці конкурсів із тематичних номінацій нагороджені золотими, срібними та бронзовими медалями.
Упродовж трьох днів виставку відвідало понад 14 тисяч осіб. Виставка стала ведучим майданчиком, на якому продемонстровані здобутки, просуваються нові форми та технології науково-освітньої діяльності, обговорюються актуальні питання якісного реформування освіти, використання міжнародного досвіду інноваційної діяльності, впровадження сучасних інформаційних освітніх технологій, інтерактивних методів навчання та електронних ресурсів, налагоджується плідна співпраця. Виставка стала своєрідним навігатором для учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків у потоці різноманітної кількості пропозицій щодо навчання в Україні та за кордоном.
Міжнародна освітня виставка - найбільший представницький форум нашої країни, який презентував досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу. Це ефективний дискусійний і навчальний майданчик як для науково-педагогічної спільноти, фахівців ІТ компаній, органів влади та управління, так і для підростаючого покоління – школярів, абітурієнтів і студентів.

Програма участі закладів освіти м. Вінниці

Майстер-клас/ярмарок
  • Майстер-клас: «Брошка з фетру». Проводить: Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради».
  • Майстер-клас: «М’яка іграшка з фетру». Проводить: Пальонко Тетяна Василівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради».
  • Майстер-клас: «Український оберіг». Проводить: Пелипчук Анна Володимирівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради».
  • Майстер-клас: «Ебру – техніка малюнку на воді». Проводить: Веремеєнко Оксана Миколаївна, керівник гуртка «Ебру» комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради».
  • Майстер-клас: «Святкові сувеніри: брілки». Проводить: Зерук Світлана Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва та Каченюк Анжела Львівна, вчитель зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради», 
  • Майстер-клас: «Екологічна іграшка». Проводить: Бартюк Вікторія Володимирівна, вчитель трудового навчання комунального закладу «НВК: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради».
  • Майстер-клас: «Подарунковий набір». Проводить: Паламарчук Тетяна Дмитрівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради».
  • Майстер-клас: «Ізонитка» (зображення ниткою). Проводить: Гончарук Оксана Степанівна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 11 Вінницької міської ради».
 
Круглий стіл

Тема круглого столу: Інноваційні ресурси розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти.
  • Тема: Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання. Доповідач: Шмигун Ганна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради».
  • Тема: Формування основ фінансової грамотності як важливої складової економічної освіти молодших школярів. Доповідачі: Менченко Наталія Михайлівна, вчитель початкових класів комунального закладу: «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»;
  • Тема: Відкритий інтерактивний кабінет природничо-математичного спрямування «Світ природи». Доповідач: Загородня Галина Володимирівна, заступник директора з навчально-методичної роботи комунального закладу «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 Вінницької міської ради».
  • Тема: Інтеграція в навчальний простір закладу загальної освіти дитини з особливими освітніми потребами як вимога суспільства. Доповідач: Левчук Надія Флорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради».
  • Тема: Інноваційний підхід до роботи педагогів загальноосвітнього закладу в просторі інклюзивної освіти. Доповідач: Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради».
  • Тема: Упровадження сучасних засобів навчання для ефективного формування компетентного школяра. Доповідачі: Дзюбенко Валентина Семенівна, вчитель математики та фізики комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»; Козлов Олександр Леонідович, директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»;
  • Тема: Використання акмеологічних технологій у контексті розвитку компетентного учня на уроках філологічного циклу та в позакласній роботі. Доповідач: Кутова Тетяна Федорівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради».
  • Тема: Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії. Доповідачі: Богар Наталія Василівна, директор комунального закладу «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради», Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради».
  • Тема: STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття. Доповідач: Луценко Віктор Юрійович, вчитель математики та інформатики комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради».
  • Тема: Організація роботи з дітьми з аутизмом в закладі дошкільної освіти. Доповідач: Пляцок Анна Олексіївна, вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 11 Вінницької міської ради».
  • Тема: Вивчення точних наук в закладі дошкільної освіти в аспекті впровадження інноваційних технологій STEM-навчання. Доповідач: Журавель Наталія Володимирівна, вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради».

За рішенням оргкомітету Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено наступні заклади освіти м.Вінниці:
Золотою медаллю:
  • Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5Вінницької міської ради»
  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»;
  • Дошкільний навчальний заклад №11;
  • Дошкільний навчальний заклад №72;
Срібною медаллю:
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
  • Дошкільний навчальний заклад №7;
Останні новини
19.03.2018

Завершився щорічний міський конкурс молодих педагогів «Надія - 2018»

Завершився щорічний міський конкурс молодих педагогів «Надія - 2018». Цьогоріч до участі в Конкурсі долучилися 19 молодих вчителів та 1 педагог-організатор, що представили заклади загальної середньої освіти №№1, 2, 3, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 29, 31, 33, 35, 36, ВТЛ.
Враховуючи сучасні вимоги, відбірковий етап Конкурсу в поточному навчальному році зазнав змін: замість конкурсного випробування «Навчально-методична розробка ʺМій найкращий урокʺ» проведено конкурсне випробування «Методичний практикум». Проте наші молоді педагоги достойно подолали складнощі.
Члени журі відзначили належний рівень професійної компетентності молодих фахівців. Змістовно, цікаво й різноманітно представили себе молоді вчителі під час конкурсного випробування «Педагогічний дебют», достатні й високі бали отримали й за підсумками проведення інших випробувань відбіркового етапу. Перебіг конкурсу висвітлювався на сайті КУ «Міський методичний кабінет». Попри те, що до складу фіналісті вийшло 10 учасників, щиро дякуємо за участь усім конкурсантам:
  • Човган Юлія Костянтинівна - Гум. гімназія №1, вчитель англійської мови,
  • Мурга Олександра Олександрівна - ЗШ №5, вчитель англійської мови,
  • Максименко Людмила Сергіївна - ЗШ №12, вчитель англійської мови,
  • Мельник Світлана Володимирівна - ЗШ №22, вчитель англійської мови,
  • Крикун Анастасія Сергіївна - ЗШ №33, вчитель англійської мови,
  • Безпалько Тетяна Миколаївна - ЗШ №10, вчитель початкових класів,
  • Ткач Надія Дмитрівна - ЗШ №11, вчитель початкових класів,
  • Лупол Ауріка Валеріївна - ЗШ №19, вчитель початкових класів,
  • Гончар Інна Василівна - ЗШ №21, вчитель початкових класів,
  • Гаврилюк Оксана Василівна - НВК №29, вчитель початкових класів,
  • Гвалт Максим Михайлович - НВК №2, вчитель інформатики,
  • Синюченко Андрій Андрійович - ЗШ №3, вчитель інформатики,
  • Бунецький Олександр Васильович - ЗШ №13, вчитель інформатики,
  • Чабан Наталія Володимирівна - НВК №6, вчитель математики,
  • Мельничук Вікторія Миколаївна - ФМГ №17, вчитель математики,
  • Похвалюк Сергій Петрович - НВК №23, вчитель біології,
  • Денисюк Денис Миколайович - ЗШ №35, вчитель фізичної культури,
  • Біда Олена Петрівна - ЗШ №36, вчитель української мови та літератури,
  • Антонюк Євген Володимирович - ВТЛ, вчитель історії,
  • Рачок Мар’яна Валеріївна - ЗШ №31, педагог-організатор.
Вітаємо переможців Конкурсу «Надія - 2018»:
  • Крикун Анастасію Сергіївну – вчителя англійської мови комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради»;
  • Чабан Наталію Володимирівну – вчителя математики комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
  • Рачок Мар’яну Валеріївну – педагога-організатора комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради».
Бажаємо юним колегам, щоби з роками вдосконалювали професійну майстерність і водночас не втрачали емоційності, сміливості, неординарності й наполегливості, віри у власні сили та своїх учнів. Успіхів і професійного довголіття!
Наказ ДО ВМР від 15.03.2018 № 129 "Про підсумки міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018»"
 
Останні новини
19.03.2018

Про майстер-клас для вчителів англійської мови на тему «Використання теорії множинного інтелекту при викладанні англійської мови»

22 лютого 2018 року на базі КЗ»ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР» відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови вищої та І кваліфікаційних категорій на тему «Використання теорії множинного інтелекту при викладанні англійської мови». Метою семінару було розвинути індивідуально- психологічні характеристики особистості учня,які впливають на успішність оволодіння іншомовною мовленнєвою діяльністю,та виховувати особистість високих моральних якостей засобами іноземної мови.
Останні новини
19.03.2018

Про семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему «Креативність вчителя – запорука розвитку талановитого вчителя»

15 березня 2018 року на базі КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. №31 ВМР» відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови вищої та І кваліфікаційних категорій на тему «Креативність вчителя – запорука розвитку талановитого вчителя». Метою семінару-практикуму було розвинути вміння логічно викладати свої думки,розвивати вміння ефективно співпрацювати під час парної роботи,використовуючи мовну здогадку з опорою на контекст.
Останні новини
19.03.2018

Про диспут для вихователів та батьків закладів дошкільної освіти в рамках школи активного навчання на тему «Як уникати конфліктних ситуацій»

15 березня 2018 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з вихователями та батьками закладів дошкільної освіти дискутували по темі «Як уникати конфліктних ситуацій». Воловодівська Ж.О., показувала способи розв’язання конфліктів та техніки уникнення конфлікту.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Триває перший (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО