Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
23.11.2017

Про методичну панораму для молодих вчителів початкових класів 1 року роботи з теми «Особистісно зорієнтований і комптентнісний підхід до організації навчально-виховного процесу в 1-х класах»

20 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради» проведена методична панорама для молодих вчителів початкових класів 1 року роботи з теми «Особистісно зорієнтований і комптентнісний підхід до організації навчально-виховного процесу в 1-х класах». До вступного слова були запрошені директор закладу Василевська Т. В., яка познайомила гостей з колективом вчителів початкових класів, та методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Пастух Л.М. представила доповідь-презентацію за темою панорами. Учасники мали змогу переглянути міні-концерт до Дня дитинства, який підготувала вчитель початкових класів Дугельна Т.Ю. Досвідом роботи класного керівника поділилась вчитель початкових класів Волосенко О.Ю.
Хореограф закладу Калінцева О.В. разом зі своїми вихованцями презентувала виступ дитячого хореографічного колективу. Слизькоуха В.А. познайомила з особистісно зорієнтованим підходом у співпраці сім’ї та школи. Бібліотекар закладу Бернацька Г.М. презентувала виступ «Роль бібліотеки у формуванні та розвитку ключових компетентностей особистості». Панораму продовжила Чубатюк С.В. з повідомленням про упровадження здоров’ятворчих технологій у навчально-виховний процес. Кравець І.С. познайомила присутніх з навчанням академічно обдарованих дітей за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Казку «Колобок на новий лад» разом зі своїми вихованцями презентувала Безверхня Н.В. Учасники методичної панорами прийняли участь у круглому столі «Самоосвітня діяльність учителя – шлях до вдосконалення професійної майстерності», який провела Волошинська А.В. Панорама завершилась виступом сімейного квартету Кордон О.Д.
Останні новини
21.11.2017

Про заняття «Школи активного навчання» для вчителів-логопедів міста ВінниціНа тему "Впровадження сучасної моделі організації корекційно-розвиткового процесу в ЗДО"

14 листопада 2017 року на базі ЗДО №9 проведена «Школа активного навчання» для вчителів-логопедів міста Вінниці в рамках Міжнародного дня логопеда. Тема : «Впровадження сучасної моделі організації корекційно-розвиткового процесу в ЗДО».
Методист КУ «Міський методичний кабінет» Бондарчук Л.В. ознайомила вчителів-логопедів міста з сучасними підходами до здійснення корекційної роботи логопедів з дітьми, що мають особливі освітні потреби, закцентувала увагу на змінах та нововведеннях в зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про освіту», проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту», про нові поняття, як «індивідуальна програма розвитку», «інклюзивне навчання», «інклюзивне освітнє середовище» ; запропонувала сучасні зразки ведення ділової документації вчителів-логопедів, підняла актуальні питання дотримання академічної доброчесності педагогічними працівниками та академічну відповідальність.
Керівник методичних об’єднань вчителів-логопедів міста, вчитель-логопед КЗ «ДНЗ №4 ВМР» Король А.В. презентувала досвід формування інформаційно-цифрової компетентності педагогів та батьків як важливу умову підвищення результативності корекційно-розвивального процесу в логопедичній практиці ЗДО. Дана технологія роботи була успішно апробована на ІХ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті-2017», заклад КЗ «ДНЗ № 4 ВМР» був нагороджений золотою медаллю.
З нагоди Міжнародного дня логопеда, за вагомий особистий внесок у розвиток, навчання і виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність Департаментом освіти Вінницької міської ради були нагороджені вчителі-логопеди Король А.В. (КЗ «ДНЗ № 4 ВМР»),
Котова Л.В. (КЗ «ДНЗ № 24 ВМР»), Комар О.В. (КЗ «ДНЗ №27 ВМР»), Сєннікова Т.Л. (КЗ «ДНЗ № 26 ВМР»), Горобець Т.Л. (КЗ «ДНЗ № 31 ВМР»),
Швед Н.П. (КЗ «ДНЗ № 52 ВМР»), Конончук О.О. (КЗ «ДНЗ №59 ВМР») . Бажаємо Вам, шановні педагоги, творчої наснаги та щиро вдячні за Вашу працю та активність!
 
Останні новини
21.11.2017

Про майстер-клас(тренінг) для вчителів англійської мови на тему «Розробка та перевірка валідних тестів з англійської мови».

15 листопада 2017 року на базі КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІст.-гімназія №30 ВМР» відбувся майстер-клас(тренінг) для вчителів англійської мови вищої кваліфікаційної категорії на тему «Розробка та перевірка валідних тестів з англійської мови» Метою тренінгу було успішно реалізовувати творчі комунікативні завдання,яким не властиві раніше запрограмовані способи виконання,а також доцільно добирати вправи і завдання як засоби оволодін-ня мовними операціями і мовленнєвими діями.
Останні новини
18.11.2017

Про конференцію «Macmillan Autumn School» на теми: «1-ші та 10/11-і класи: Реалізація змісту державних Програм для загальноосвітніх шкіл» та «Плануємо уроки англійської мови в 10-11 класах за підручником «GET 200!»

15 листопада 2017 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулась конференція «Macmillan Autumn School» за участю методистів представництва «Макмілан» на теми: «1-ші та 10/11-і класи: Реалізація змісту державних Програм для загальноосвітніх шкіл» та «Плануємо уроки англійської мови в 10-11 класах за підручником «GET 200!».
Тематика конференції передбачала ознайомлення вчителів з новими вимогами оновлених програм з іноземної мови у рамках проекту «Нова українська школа».
Останні новини
18.11.2017

Про етно-фольклорний фестиваль «Народні традиції Поділля. Веселий український ярмарок»

26 жовтня 2017 року в КЗ «ЗШ №20 І-ІІІ ст. №20 ВМР» пройшов етно-фольклорний фестиваль «Народні традиції Поділля. Веселий український ярмарок».
Світ українських традицій нескінченно багатий. Століттями складалася гармонійна система обрядів та вірувань, які на сучасному історичному етапі знову набувають популярності. Народ існує, поки існує його мова, звичаї та традиції – те особливе, що вирізняє його серед інших народів.
Учителі та учні закладу з особливим теплом досліджують, вивчають і бережуть народні традиції. Гостям заходу було представлено фрагмент українського ярмарку, відтворено веселий і неповторний колорит і національна самобутність цього дійства.
Відбулося свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою, розпродажу страв української кухні і щастя, де діяли постійні знижки цін на продукцію і посмішки.
Гортаючи сторінки історичних і літературних джерел, довідуємося про надзвичайну любов народу до ярмарок, до самого процесу торгівлі. Обряди, повір'я, прикмети захоплюють нас своєю національною неповторністю і змушують відчути той ні на що інше не схожий дух українського народу.
У наш час ярмарки вже не є пересічним явищем і проводяться як дань минувшині, але настрій і атмосфера, що панують на них, не зникне, доки існує український народ, а діти шанують традиції своїх батьків.
Останні новини
16.11.2017

Про педагогічна майстерня для класних керівників 5-11 класів з теми: «Демократична школа»

15.11.2017 року о 14.00. на базі КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 2 Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулась педагогічна майстерня для класних керівників 5-11 класів з теми: «Демократична школа».
Вітальними словами зустріла молодих класних керівників заступник директора з навчально-виховної роботи Іванічкіна Наталя Петрівна, яка познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу та представила програму освіти «Демократична школа».
З системою роботи закладу по формуванню та розвитку громадянських компетентностей та роллю класного керівника у становленні демократичного учнівського середовища учасників педагогічної майстерні ознайомила Олена Валентинівна Жук, класний керівник 6-А класу.
Матеріали для формування громадянської та соціальної компетентностей, розроблених Радою Європи представила Світлана Віталіївна Василюк, класний керівник 7-А класу.
Корисним та цікавим для молодих класних керівників стало практичне заняття з елементами тренінгу «Протидіємо кіберзалякуванню», яке провели Олена Жук та Світлана Василюк.
Підсумки засідання підвела методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам педагогічної майстерні!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Сім'я Сонця відвідала Вінницький планетарій

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО