Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
27.02.2018

Про методичне об’єднання керівників закладів дошкільної освіти на тему "Забезпечення цілісності і системності комплексного підходу до умов реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти"

22.02.2018 року відповідно до інформаційно-методичного вісника "Перспектива" (дошкілля) на базі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №37 Вінницької міської ради" проведено методичне об’єднання керівників закладів дошкільної освіти на тему "Забезпечення цілісності і системності комплексного підходу до умов реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти".
Мета семінару: оновлення змісту фізкультурно-оздоровчих заходів в закладах дошкільної освіти, пошук шляхів модернізації системи фізичного виховання.
Інформаційно-методичний блок відкрила завідувач КУ "ММК" Наталя Москальчук, яка наголосила на значущості проблеми зміцнення та збереження здоров’я дітей, формуванні основ здорового способу життя, підвищенні якості фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО.
З методичними рекомендаціями щодо взаємодії ЗДО з родинами вихованців в питаннях фізкультурно-оздоровчої роботи, учасників семінару ознайомила методист з дошкільної освіти КУ"ММК" Ніна Сокиринська.
Завідувач КЗ "ДНЗ № 37 ВМР" Світлана Мартинова презентувала систему роботи закладу "Реалізація комплексного підходу до оздоровлення дітей в умовах закладу дошкільної освіти компенсуючого типу".
Інформаційно-методичний коментар "Забезпечення гармонії психічного та фізичного здоров’я шляхом впровадження фітнес-програм" представила вихователь-методист закладу Лілія Довгань.
Питання щодо здійснення моніторингу здоров’я та фізичного розвитку дітей в закладі дошкільної освіти розкрила лікар Людмила Шиманська.
В ході практичного блоку керівники ЗДО переглянули музично-оздоровче заняття за програмою "Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя", інтегровані та тематичні заняття з використанням стретчингу, елементів оздоровчих технологій: фітомодуля, стоун-терапії, кольоротерапії, сольової анімації.
Презентація різних форм роботи за фітнес-програмами для дітей була представлена на «Фітнес-fest».
Практичний психолог КЗ "ДНЗ № 37 ВМР" Наталя Туркот провела майстер-клас для керівників "Техніки збереження здоров’я сучасного керівника".
У підсумково-аналітичному блоці "Відкритий мікрофон" учасники семінару обмінялися думками та обговорили результативність роботи.
Останні новини
27.02.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів початкових класів з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів школи І ступеня на уроках природознавства та в позакласній роботі»

22 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради» проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів вищої кваліфікаційної категорії з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів школи І ступеня на уроках природознавства та в позакласній роботі». До вступного слова були запрошені директор закладу Кучма Н.А., яка познайомила присутніх з колективом школи, та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т., яка окреслила принципи нового Державного стандарту початкової освіти. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Сокольвак О.К. презентувала виступ з формування природознавчої компетентності молодшого школяра – однієї з ключових компетентностей Нової української школи. Вчитель початкових класів закладу Брезицька Л.О. познайомила із прийомами активізації пізнавальної діяльності учнів під час вивчення природознавства у 1-4 класах. Вчитель початкових класів Василюк Л.Ф. продемонструвала, як впровадження проектних технологій навчання впливають на активізацію пізнавальної діяльності учнів школи І ступеня. Присутні під час практичної частини брали участь в інтерактивній грі «Створення сніжинки Чистої планети» та переглядали «Пригоди бруднулі Поліетиленчика», які підготували учні 4-Є класу, класний керівник Яремчук В.М.
Останні новини
27.02.2018

Про семінар-практикум «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні трудового навчання та предметів художньо-естетичного циклу в сучасній школі»

21 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради» проведено семінар-практикум «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні трудового навчання та предметів художньо-естетичного циклу в сучасній школі» .
Учителі трудового навчання та художньо-естетичного циклу закладу підготували змістовні виступи, виставку творчих робіт «Щоб не вмирало джерело», творчо підійшли до проведення майстер-класів.
Майстер-клас для усіх бажаючих провела народний умілець з соломо- та лозоплетіння, майстер виробничого навчання Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Чадюк Галина Федорівна.
Учні також проводили цікаві майстер-класи:
  • «Вовняна акварель», «Декупаж» (Голод Світлана, Поліщук Поліна, 10-В клас)
  • «Мелодія кави» (Очковська Анна, Невинська Анна, Слотюк Марія, 6-А клас)
  • «Розпис імбирного печива» (Малик Вероніка, Севастьянова Ольга, Цвень Софія, 7-А клас)
  • «Кавова рапсодія» (Мороз Олена, 9-А клас)
  • «Терра-манія» (Пугач Юлія, 9-А клас)
  • «Коса-дівоча краса» (Наконечна Дарина, 9-А клас)
  • «Художнє різьблення» (Войцехівський Богдан, 11-В клас, Гуменюк Денис, 10-В клас, Бесараба Дмитро, 9-А клас)
  • «Виготовлення аксесуарів з деревини» (Корженко Микола, Турчак Андрій, 7-В клас).
На заході були представлені авторські роботи учителів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» Дунець Т.В. (художня вишивка) та Мазура С.С. (художнє різьблення).
На завершення учителі Нікітін В.І. та Гуцол І.В. провели конкурс-гру «Знай, проектуй, твори, майструй».
Усі учасники семінару-практикуму отримали сертифікати та пам’ятні сувеніри.
Останні новини
21.02.2018

Про міжрайонний семінар для працівників психологічної служби Вінницької області на тему «Психологічний супровід створення ситуації успіху в освітньому процесі»

15 лютого 2018 року, на базі комунального закладу «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка ВМР» проведено міжрайонний семінар для працівників психологічної служби Вінницької області на тему «Психологічний супровід створення ситуації успіху в освітньому процесі».
В семінарі прийняли участь: Козачишина В.В., методист Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області, методисти з психологічної служби РМК Вінницької області, практичні психологи закладів освіти Вінницької області, практичні психологи закладів освіти м. Вінниці.
У вступному слові Панасюк А.В., директор комунального закладу «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка ВМР» розповіла про роботу психологічної служби закладу.
У теоретично-методичному блоці Козачишина В.В., методист Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області розкрила питання «Вплив самооцінки на рівень досягнень та успішність особистості». Воловодівська Ж.О., керівник Центру практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» презентувала технологію вивчення перспективного досвіду роботи Гаврилюк Г.М., практичного психолога комунального закладу «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка ВМР».
В практичній частині Гаврилюк Г.М., практичний психолог комунального закладу «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка ВМР» презентувала свій досвід роботи в рамках реалізації власної розробки проекту «Сходинки до успіху» (для учнів 1-х, 5-х, 10-х класів та педагогічних працівників).
Учасники семінару підвищували рівень своєї психологічної компетентності щодо створення ситуації успіху в освітньому процесі. Вони брали участь у фрагментах практичних занять: «Використання інтелект-карт у роботі з педагогічними працівниками як метод самоаналізу успішності особистості» та «Наш успішний клас».

 
Останні новини
20.02.2018

Вітаємо переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Завершився ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Перемогу в конкурсних випробуваннях здобули:
Десятник Тетяна Олександрівна,
вчитель німецької мови КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради», І місце в номінації «Німецька мова»,
 
Денисюк Інна Сергіївна,
вчитель фізичної культури КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради», І місце в номінації «Фізична культура»,
 
Ришков Олександр Іванович,
вчитель фізики та математики КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради», ІІ місце в номінації «Фізика».
 

Ми щиро радіємо за переможців, які довели, що вінницькі вчителі – найкращі.
Бажаємо нових вершин, радості й творчості, успіхів і незаспокоєності, розуміння й підтримки, гармонії в професійному та особистісному. Будемо вболівати за Денисюк Інну Сергіївну та Десятник Тетяну Олександрівну, адже попереду фінальний, Всеукраїнський етап Конкурсу!
 
Останні новини
19.02.2018

Про майстер-клас в рамках майстерні психологічної практики на тему «Відновлення та збереження психоемоційної рівноваги дошкільників засобами сенсорної кімнати»

13.02.2018 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 36 ВМР» в рамках майстерні психологічної практики практичний психолог Заїка Н.В., провела майстер-клас «Відновлення та збереження психоемоційної рівноваги дошкільників засобами сенсорної кімнати».
Практичний психолог Заїка Н.В., розповіла як працювати з дітьми в сенсорній кімнаті, яка створена у дитячому садку № 36.
Практичні психологи закладів дошкільної освіти міста познайомилися з іграми спрямованими на розвиток сенсомоторних, комунікативних навичок, навичок саморегуляції й релаксації; зорових, смакових, слухових, нюхових та тактильних відчуттів.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Сім'я Сонця відвідала Вінницький планетарій

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО