Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
30.08.2019

Про секційне засідання керівників міського методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу за темою «Методичні рекомендації щодо вивчення дисциплін художньо-естетичного циклу у 2019-2020 н.р. у контексті Нової Української школи»

22.08.2019 року о 09.00. на базі КЗ «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» відбулось секційне засідання керівників міського методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу за темою «Методичні рекомендації щодо вивчення дисциплін художньо-естетичного циклу у 2019-2020 н.р. у контексті Нової Української школи».
Досвідом роботи поділилися Щеглова Т. Л., вчитель музичного мистецтва, Мед І.Л., вчитель образотворчого мистецтва КЗ «ЗШ І-ІІ ст.- ліцей №7 ВМР» та Юрченко С.Ю., вчитель мистецтва КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №16 ВМР». Про використання інтерактивних технологій викладання предметів художньо-естетичного циклу розповів керівник міського методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу Слободянюк Андрій Миколайович.
Методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна представила навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ» «Мистецька Вінниччина».
Дякуємо усім учасникам засідання за плідну та творчу роботу.
Останні новини
30.08.2019

Про секційне засідання керівників міського методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів за темою «Програма виховання «Нова українська школа» у поступі до цінностей»

23.08.2019 року о 11.00. на базі КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» відбулось секційне засідання керівників міського методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів за темою «Програма виховання «Нова українська школа» у поступі до цінностей».
Ключове питання засідання «Пріоритети у вихованні компетентної особистості» розкрила методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.
Досвідом роботи поділилися Мукомел О.В., голова МО класних керівників 5 – 11 класів КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №8 ВМР», Тимощук Н. В., керівник творчої групи, голова МО класних керівників 5 – 11 класів КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №10 ВМР», та Кротна Світлана Миколаївна, голова міського методичного об’єднання класних керівників 5 – 11 класів.
Дякуємо усім учасникам засідання за плідну роботу.
Останні новини
30.08.2019

Про секційне засідання керівників міського методичного об’єднання класних керівників 1-4 класів за темою «Програма виховання «Нова українська школа» у поступі до цінностей»

22.08.2019 року о 11.00. на базі КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» відбулось секційне засідання керівників міського методичного об’єднання класних керівників 1-4 класів за темою «Програма виховання «Нова українська школа» у поступі до цінностей».
Ключове питання засідання «Пріоритети у вихованні компетентної особистості» розкрила методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна. Снядовська Н.В., вчитель початкових класів КЗ «ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія №23 ВМР», Максименко Н.В., вчитель початкових класів КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №22 ВМР», на високому професійному рівні представили матеріали творчих груп та лайфхаки для класного керівника.
Дякуємо усім учасникам засідання за плідну роботу.
Останні новини
30.08.2019

Про засідання міських методичних об'єднань природничого циклу в серпні 2019 року

22-23 серпня 2020 року на базі комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради» відбулися засідання міських методичних об'єднань природничого циклу (біологія та екологія, географія та природознавство, хімія).
Головним питання порядку денного засідань було ознайомлення присутніх з новими методичними рекомендаціями МОН щодо викладання предметів природничого циклу. Також вчителі ознайомили колег з новими методами впровадження компетентнісного підходу у викладанні предметів природничого циклу.
Останні новини
29.08.2019

Про логовізусфест вчителів-логопедів та тифлопедагогів закладів дошкільної освіти «Дидактично-методичний супровід компетентність орієнтованого навчання дошкільників з вадами зору та мовлення».

22.08.2019 р. на базі КЗ «Дошкільний навчальний заклад №31 ВМР» відбувся  логовізусфест вчителів-логопедів та тифлопедагогів закладів дошкільної освіти
Тема: «Дидактично-методичний супровід компетентність орієнтованого навчання дошкільників з вадами зору та мовлення».
Мета: створення умов для корекції, самокорекції та саморозвитку мовлення дітей особливої дитини.
Учасники: вчителі – логопеди та тифлопедагоги закладів дошкільної освіти.
Творча вітальня
1. Реєстрація учасників.

2. Вітальне слово методиста дошкільної освіти КУ «ММК» Бондарчук Л.В.
Лариса Василівна привітала учасників творчої вітальні і зосередила їх увагу, що успішна реалізація дидактично-методичного супроводу на практиці досягається використанням різних сучасних педагогічних технологій.

3. Керівник методичного об’єднання вчителів – логопедів закладів дошкільної освіти, вчитель – логопед КЗ «ДНЗ №31 ВМР» Горобець Т.Л. та керівник методичного об’єднання тифлопедагогів закладів дошкільної освіти, тифлопедагог КЗ «ДНЗ №28 ВМР» Громова В.В. презентували учасникам фестивалю дайджести: «Вчора», «Сьогодні», «Завтра».

Педагогічні локації
1. «Інтеграція сучасних інтерактивних технологій сенсорно – пізнавального розвитку у корекційно-розвитковій роботі з дітьми з порушенням мовлення» у форматі пізнавального атракціону продемонструвала використання «Кільця Лулія» в корекційно-розвитковій роботі з особливими дітьми, вчитель – логопед КЗ «ДНЗ №31 ВМР» Демченко О.С.Основне завдання впливу методики ТРВЗ на дітей з вадами зору та мовлення – навчити їх зв’язно та послідовно висловлювати свої думки, мислити про події навколишнього.

2. У форматі пізнавального атракціону «Сходинками Сенсорі Ворк» тифлопедагог КЗ «ДНЗ №28 ВМР» Шевченко О.В. д овела учасникам ФЕСТУ, що це сучасна інтерактивна технологія сенсорно – пізнавального розвитку у корекційно-розвитковій роботі з дітьми з порушеннями зору, яка формує ступень сформованості моторики пальців рук та тактильних дотиків, адже злагоджена та вміла робота пальчиків допомагає розвиватися мовленню, зору та інтелекту особливої дитини.

Цікаві майстер-класи
1.«Холодна порцеляна в теплих руках» (сенсорна інтеграція особливої дитини), практичний психолог КЗ «ДНЗ №31Плахотнюк С.В.
Педагоги долучилися до доступного та самого ефективного методу взаємозв’язку загальної та мовленнєвої моторики з уявою та пластикою рук.
 
2. У форматі пізнавального атракціону «Музично-ритмічні забави» тифлопедагог КЗ «ДНЗ №28 ВМР» Громова В.В.
Переконала учасників ЛОГОВІЗУСФЕСТУ, що музично-ритмічні забави сприяють розвитку ритмічного почуття, а також нормалізації та врегулюванню темпу і ритму висловлювання дітей з порушеннями мовлення і зору.

Педагогічний синквейн
«Серпнева зустріч» - таке словосполучення слугувало основою педагогічного синквейну для присутніх, яке провели вчитель – логопед КЗ «ДНЗ №31 ВМР» Горобець Т.Л. та тифлопедагог КЗ «ДНЗ № 28 ВМР» Громова В.В.
 
Підсумок роботи ЛОГОВІЗУСФЕСТУ підведений такими словами:

Останні новини
29.08.2019

Про секційне засідання музичних керівників та інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти «Формування креативної особистості дитини дошкільного віку у процесі музичного та фізичного виховання шляхом створення інноваційного середовища» в рамках серпневої Конференції педагогічних працівників Вінницької міської ОТГ

22 серпня 2019 року на базі КЗ «ДНЗ №31 ВМР» відбулось секційне засідання музичних керівників та інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти у форматі студійного практикуму з проблеми «Формування креативної особистості дитини дошкільного віку у процесі музичного та фізичного виховання шляхом створення інноваційного середовища» в рамках серпневої Конференції педагогічних працівників Вінницької міської ОТГ
Учасники: Методист КУ «ММК» Бондарчук Л.В., керівник М/О музичних керівників ЗДО, музичний керівник КЗ «ДНЗ №67 ВМР» Поліщук Л.М.; керівник М/О інструкторів з фізичної культури, фізінструктор КЗ «ДНЗ №67 ВМР» Лазуренко Н.О.., музичні керівники та фізінструктори всіх закладів дошкільної освіти міста.
Робоча програма
І. Організаційний блок
1. Реєстрація учасників секційного засідання

II. Інформаційний блок
1. керівник М/О музичних керівників ЗДО, музичний керівник КЗ «ДНЗ №67 ВМР» Поліщук Л.М. - познайомила учасників з темою та робочою програмою студійного практикуму.

2. методист КУ «ММК» Бондарчук Л.В. ознайомила учасників з рекомендаціями «Методичні умови реалізації завдань фізичного, музично-ритмічного, естетичного і психічного розвитку дітей дошкільного віку шляхом впровадження освітніх ліній «Хореографія», «Шахи» як варіативних складових БКДО.
В ході надання рекомендацій, які були викладені у формі дайджесту, Лариса Василівна ознайомила та запропонувала використовувати в роботі нові парціальні програми, рекомендовані МОН України, зокрема «Дитяча хореографія» (автор - Шевчук А.С.); «Мудрі шахи» ( програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи, автори - Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.); «Шаховими стежинами», програма та методичний посібник з навчання дітей гри в шахи (автори - Купрієнко В.І., Ходосенко В.І., Сандакова О.Д.); «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (автор – Єфименко М.М.); «горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу)», програма з фізкультурно-корекційної роботи у дошкільних навчальних закладах за авторською естетико-оздоровчою системою (автори – Єфименко М.М., Мельниченко Ю.В.) та інші. Програми спрямовані на повноцінний цілісний розвиток особистості, передбачають урізноманітнення форм навчання та виховання дітей.

ІII. Практичний блок
1. Дидактично - методичні основи виховання художнього смаку та мистецтва танцю у процесі творчого та духовного розвитку через реалізацію освітньої лінії «Хореографія».(Студійний практикум «Дансполо». Керівник М/О музичних керівників ЗДО, музичний керівник КЗ «ДНЗ №67 ВМР»Поліщук Л.М.);
Керівник М/О музичних керівників ЗДО, музичний керівник КЗ «ДНЗ №67 ВМР» Поліщук Л.М. у формі практикуму нагадала музичним керівникам основні завдання варіативної частини програми «Дитина» - «Хореографія». Тренінг з музичними керівниками був направлений на демонстрацію творчого підходу педагогів до поставлених завдань.
Поліщук Л.М. ознайомила учасників з власною системою роботи та провела з присутніми музично-рухові та рольові ігри: вправу-вітання «Добрий день», танок-гру «Передай другу», танок-гру «Роботи та зірочки».
 
2. Дидактично - методичні основи забезпечення повноцінного фізичного розвитку дитини через реалізацію освітньої лінії «Хореографія».
(Студійний практикум «Партерна гімнастика». Керівник М/О інструкторів з фізичної культури, фізінструктор КЗ «ДНЗ №67 ВМР» Лазуренко Н.О).
Керівник М/О інструкторів з фізичної культури, фізінструктор КЗ «ДНЗ №67 ВМР» Лазуренко Н.О. продовжила розгляд варіативної частини програми «Дитина» - «Хореографія» та ознайомила з принципами проведення партерної гімнастики.
Під час проведення студійного практикуму інструктори з фізичної культури прийняли участь у виконанні вправ з партерної гімнастики.

3. методист КУ «ММК»- Бондарчук Л.В. надала присутнім інформацію про використання посібника освітньо–виховного проекту «Плекаймо майбутніх чемпіонів» у роботі ЗДО здоров’збережувального спрямування.

ІV. Аналітичний блок
1. Відкритий мікрофон «Обмін думками та враженнями» (методист КУ «ММК»- Бондарчук Л.В.)
Обмін думками пройшов на емоційно-піднесеному рівні. Педагоги висловлювались охоче та відверто. Відкрито ділилися власним досвідом та враженнями про побачене. Зокрема, учасникам зібрання дуже сподобались музично-рухові ігри, запропоновані музичним керівником КЗ «ДНЗ №17 ВМР» Щербацькою Н.С.
По завершені методичного об’єднання Бондарчук Лариса Василівна підвела підсумки та побажала усім творчої та натхненної роботи.
Отримані результати будуть використані для поліпшення якості проведення занять з музичного і фізичного виховання та засідань методичних об’єднань.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про заняття міської школи молодого вихователя на тему: «Інноваційні методики і технології в роботі сучасного дошкільного закладу»

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО