Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
13.02.2020

Про семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми «Згуртування колективу з елементами тімбілдінгу»

12.02.2020 року о 10.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І.Менделєєв Вінницької міської ради» відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми «Згуртування колективу з елементами тімбілдінгу».
Семінар розпочала заступник з виховної роботи Регеша Тетяна Михайлівна. Вона розповіла про традиції навчального закладу, здобутки та перемоги , організацію дозвілля школярів.
Координувала роботу засідання методист КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна. Вона акцентувала увагу на важливості пошуку нових форм роботи з учнівськими колективами та наголосила, що успіх діяльності кожного навчального закладу забезпечує цілеспрямований колектив однодумців. Тімбілдінг є дуже важливою частиною сучасної освіти,так як формує високу працездатність всіх його учасників.
У теоретичній частині семінару педагог-організатор Єгоян Лаура Олександрівна продемонструвала, як сформувати модель ефективної команди (спрямувати групу на досягнення загальної мети та реалізацію завдань, відпрацювати правила спільної колективної роботи з урахуванням інтересів кожного учасника, розвинути здібності знаходження ефективних оригінальних рішень та способів поведінки в різних ситуаціях, підвищити усвідомлення раціональності розподілення командних ролей та обов’язків).
Шведова Тетяна Іванівна, практичний психолог закладу, розкрила тему «Тимбілдинг з огляду психології: аспекти, на які слід звернути увагу» та зазначила що взаємодоповнювальна компетентність у діяльності є основою успішної роботи в команді. Соціально-психологічні ролі, що їх перебирають на себе члени команди (лідер, виконавець, генератор ідей, критик та ін.), не є жорстко фіксованими нормативами – це комфортні для людини, гнучкі, такі, що стимулюють продуктивність, способи та норми діяльності й взаємин.
Практична частина семінару була насичена іграми з елементами тимбілдингу. Цікаві, веселі, неординарні ігри принесли багато приємних, позитивних емоцій учасникам заходу.
Підсумковий блок «Творення будинку мрії», де кожна команда малювала свій будинок мрії та демонструвала перед аудиторією, став чудовим завершенням семінару-практикуму.
Захід проведений на високому навчальному та науково-методичному рівнях із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару-практикуму!
Останні новини
12.02.2020

​Про досвід участі у Global Teacher Prize Ukraine 2019

12 лютого 2020 року в актовій залі КУ «ММК» відбувся TED-виступ Слушного Олега Миколайовича на тему:«Найвеличніша перемога – це перемога над самим собою».
За результатами участі у Global Teacher Prize Ukraine 2019 року Слушний О. М. увійшов в 10-ку кращих вчителів України. Він- переможець номінації «Вибір українців».
Нині молодий директор КЗ « ЗШ І-ІІІ ст.№20 ВМР» зумів в доступній формі довести до аудиторії важливість для педагога прагнути не лише вершин педагогічної слави, а й вміння вибудовувати таку траєкторію професійного зростання, самовдосконалення, в якій чітко будуть відображені високі оцінки діяльності, зроблені, зокрема, учнями, батьками. На думку Олега Миколайовича - головне для справжнього вчителя – не фальшивити, бути відданим своїй справі. Батьківська громада, учні, колеги – це лакмусовий папір рівня професійної компетентності, людяності. Бо, як показали результати голосування, симпатизували вінницькому вчителю не лише на його рідній Україні, а й далеко за її межами.

 
Останні новини
12.02.2020

Про засідання фокус-групи молодого спеціаліста практичного психолога ЗДО

6 лютого 2020 року у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 7 ВМР» відбулося засідання фокус-групи молодого спеціаліста практичного психолога дошкільних навчальних закладів міста на тему «Роль практичного психолога ЗДО у розвитку соціальної впевненості та емоційного комфорту дитини».
Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» обговорила з практичними психологами компоненти соціальної невпевненості, соціальної впевненості також психологічні механізми формування цього процесу в дошкільнят.
Керівник Школи молодого спеціаліста Слизькоуха О.О., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 7 ВМР» в ході роботи навчала молодих спеціалістів розвиткових вправ по формуванню адекватної самооцінки, формуванню рівня домагань, формуванню самоповаги у дітей.
По завершенню заняття молоді спеціалісти в ході рефлексії обмінялися враженнями.
 
Останні новини
12.02.2020

Про засідання фокус-групи молодого спеціаліста практичного психолога ЗЗСО

6 лютого 2020 року на базі КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гуманітарно-естетичний колегіум № 29 ВМР» відбулося засідання фокус-групи молодого спеціаліста практичного психолога закладів загальної середньої освіти міста на тему «Розвиткова робота спрямована на розкриття інтелектуально-особистісного потенціалу дитини як формування соціально-психологічних компетентностей та готовності до самореалізації». Форма проведення – тренінгове заняття.
Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» обговорила з практичними психологами проблеми адаптації дітей, які мають високий рівень інтелекту та високий рівень креативності. Також методист ознайомила спеціалістів з методами діагностики, щодо виявлення потенційних можливостей дітей.
Керівник Школи молодого спеціаліста Колосовська В.В., практичний психолог КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гуманітарно-естетичний колегіум № 29 ВМР» в ході тренінгового заняття навчала молодих спеціалістів технікам роботи з учнями по формуванню позитивного «Образу Я», прийнятті позитивних та негативних рис і усвідомлення себе як унікальної та неповторної особистості, лідерських якостей, розвиток комунікативних здібностей.
По завершенню заняття молоді спеціалісти в ході рефлексії обмінялися враженнями.
 
Останні новини
11.02.2020

Про конкурсне випробування «Фаховий іспит» міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2020»

06 лютого 2020 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Вінницької міської ради» відбулося конкурсне випробування «Фаховий іспит» міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2020». Учасники конкурсу дали письмові відповіді на запитання з предмету викладання, методики його вивчення, педагогіки й психології.
Відбірковий етап завершено. Підсумки розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет». 6 фіналістів надалі чекатиме конкурсне випробування «Урок», під час якого молоді вчителі матимуть нагоду продемонструвати свою майстерність в організації освітнього процесу й взаємодії з учнями.
Дякуємо за участь конкурсантам, для кого випробування вже залишилися позаду. Безсумнівно, найкраща перемога – це наполеглива й натхненна робота над собою. Бажаємо успіхів!
Останні новини
05.02.2020

Про майстер-клас для вчителів інформатики з теми: «Моделювання. Аналіз та візуалізація даних»

31 січня 2020 року у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів інформатики міста з теми: «Моделювання. Аналіз та візуалізація даних».
Із вступним словом до присутніх звернувся методист з навчальних дисциплін КУ «ММК» Мельник Тарас Степанович.
Про історію та традиції школи, про сьогодення та перспективи розвитку розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Олійник Галина Вікторівна.
Майстер-клас провела вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Григоренко Тетяна Валеріївна, яка поділилась досвідом роботи у навчанні учнів практичним навичкам реалізації та дослідження комп’ютерних моделей, проведення комп’ютерних експериментів і аналізу результатів.
Метою майстер-класу було ознайомлення із креативним підходом до створення, дослідження і використання інформаційних моделей для розв’язування задач із різних предметних галузей засобами ІТ.
Як відомо, комп’ютерна модель – модель, яка реалізована засобами програмного середовища. Під час майстер-класу були розглянуті можливості аналізу та візуалізації даних у програмних середовищах MATLAB та Excel.
Цікавість присутніх викликала практична складова заходу, яку продемонструвала у MATLAB Зелінська Дарія - студентка 4-го курсу ФІТКІ ВНТУ та випускниця школи № 11.
Також учасникам майстер-класу було продемонстровано спільну роботу вчителів інформатики Григоренко Тетяни Валеріївни та Зорук Марини Василівни із вчителем хімії Васильківською Оксаною Василівною з програмою MyLab для проведення лабораторних робіт з хімії. Набором датчиків «Ейнште́йн» були проведені заміри кислотності продуктів харчування і показані способи інтерпетації та подальшого опрацювання результатів хімічних досліджень на уроках інформатики.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про заняття міської Школи молодого вихователя «Творення» (ІІ-й рік роботи) на тему: «Соціалізація як самовизначення дитини у соціокультурному просторі»

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО