Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
02.03.2020

Про педагогічну майстерню для вчителів фізичної культури

   25.02.2020 р. на базі КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 ВМР" вчителем фізичної культури Вихованцем Олександром Юрійовичем була проведена педагогічна майстерня за темою «Східні єдиноборства. Методика дихання "Кокю хо" як важливий елемент відновлення організму після великих фізичних навантажень».
    Педагоги міста, присутні на заході, відмітили, що у даний час
актуальними є пошуки шляхів підвищення ефективності занять з фізичної
культури в напрямку посилення оздоровчої спрямованості. Оскільки в
усіх спортивних і фізкультурних системах присутні дихальні вправи, то
досвід вчителя фізичної культури Вихованця О.Ю. варто використовувати
вчителям фізичної культури міста на своїх заняттях.
Останні новини
02.03.2020

Про семінар для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів

27 лютого 2020 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради» проведено семінар для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми «Секрети педагогічної майстерності в НУШ». До вступного слова були запрошені директор закладу Василевська Т.В. та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня закладу Пастух Л.М. презентувала «Секрети професійної майстерності педагогів закладу у НУШ». Вчитель початкових класів закладу Зарічна В.А. висвітлила питання формування у першокласників уміння читати шляхом зорового сприйняття образу слова. Вчителі початкових класів Голубович Ж.Л. та Шахрайчук І.В. продемонстрували можливості використання дидактичних матеріалів у формуванні предметних компетентностей «Вчимося граючись». Вчитель Чульфа А.М. познайомила з нейробікою – аеробікою для мозку. Вчителі Парнивода Т.І та Українець О.О. презентували стратегію мнемотехніки в програмі «Секрети пам’яті» варіативної складової . Вчитель Фірар В.М. продемонструвала фрагмент інтегрованого заняття з предмету «Всесвіт». Для підведення підсумку вчителі Борбуневич І.С. та Волошинська А.В. провели вправу «Коло вражень».
Останні новини
28.02.2020

Про семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня

26.02.2020 у КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 6 ВМР» проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи школи І ступеня з теми «Ефективні фідбеки (feed back) та корисні лайфхаки (life hacking) з методичного арсеналу сучасного вчителя Нової української школи». Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Вінницької міської ради Діденко Леся Миколаївна зупинилася на питанні формування математичної компетентності як основі загальної математичної грамотності (в рамках оголошеного у 2020-2021 н.р. Року математики - Указ Президента України №31/2020 від 30.01.2020 р.).
Директор закладу Тітова Наталія Анатоліївна презентувала роботу закладу. Важова Ольга Йосипівна, заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня, під час виступу розповіла присутнім про роботу кафедри початкової школи. Також познайомила учасників семінару з тим, як педагогічний колектив школи І ступеню працює над формуванням сучасного рівня викладання математичних дисциплін.
Працівник психологічної служби комунального закладу Березюк Тетяна Євгенівна ознайомила присутніх з результатами діагностичного дослідження особливостей ціннісно-смислової орієнтації молодших школярів та їх батьків під час формування належного рівня математичної компетентності.
Учителі школи І ступеня Рожкова Л.П., Соушко Л.І., Арташ О.І., Лазуренко О.А. провели сучасні, креативні, змістовні, з використанням новітніх інтерактивних методів показові уроки. Це й урок з використанням стратегій критичного мислення «Мої права та обов’язки. Додавання й віднімання на основі нумерації в межах 100» у першому класі, який працює за освітнім проектом «На крилах успіху», урок-кейс з курсу «Я досліджую світ» з теми «Ідеї, винаходи, відкриття. Пізнання соціуму. Як з’являються винаходи. Практичне застосування дії множення» у другому класі, який працює за педагогічною технологією «Росток», урок з математики «Нумерація багатоцифрових чисел. Задачі на рух» у третьому класі, який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» та інтегрований урок-практикум з математики «Розв’язування прикладів і задач. Графічні методи та арифметичні міркування» у четвертому класі з використанням електронного освітнього ігрового ресурсу «Розумники» (Smart Kids).
Завідуюча шкільною бібліотекою Ванжула Н.В. ознайомила гостей з формуванням інформаційного простору освітнього процесу засобами шкільної бібліотеки. Також керівник методичної комісії вчителів початкової школи Козіцька М.П. презентувала інформаційно-педагогічний простір педагогів школи І ступеня.
Під час математичного прес-брифінгу класовод Душко Тетяна Анатоліївна презентувала глядачам захист проекту з математичної галузі «Таємниці королеви Величини», а на позакласному заході Соушко Л.І. та Краєвої Г.І. учні та гості потрапили у таємничій світ Гаррі Поттера і математичної магії.
Методист КУ «ММК» Зима Людмила Трохимівна провела з присутніми тренінгові заняття з теми «Відображення компонентів математичної компетентності у дидактичному та методичному забезпеченні навчання молодшого школяра».
Свої враження від семінару присутні змогли висловити у хмарі слів, яку підготувала вчитель іноземних мов Решетнік Н.В. через онлайн-ресурс «Mentimeter – як засіб зворотнього зв’язку в режимі реального часу».
Останні новини
27.02.2020

Про проведення МО вихователів груп раннього віку «Системний підхід до забезпечення наступності і перспективності у формуванні пізнавального розвитку між групами раннього та дошкільного віку»

25.02.2020 року, відповідно до інформаційного вісника «Перспектива» (дошкілля,) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 23 Вінницької міської ради» проведено методичне об’єднання вихователів груп раннього віку: «Системний підхід до забезпечення наступності і перспективності у формуванні пізнавального розвитку між групами раннього та дошкільного віку».
Педагоги мали змогу оглянути виставку дидактичних ігор, навчальних посібників «Чую, бачу, відчуваю», переглянули інтегроване заняття з дітьми раннього віку «На гостини до лисички».
В методичному блоці було розкрито питання «Порівняльна характеристика пізнавального розвитку дитини раннього віку та дитини молодшого віку» (Н. Сокиринська, методист з дошкільної освіти КУ «ММК»). Ніна Дмитрівна наголосила на важливості взаємодії між педагогами груп раннього віку та педагогами дошкільних груп, взаємодією між педагогами та батьками, найголовнішим аспектом взаємодії є розуміння важливості розвитку дитини саме раннього віку.
Керівник методоб’єднання Л. Ткач запропонувала присутнім ділову гру «Педагогічна карусель», яка дала можливість учасникам відпрацювати уміння взаємодіяти з оточуючими та зрозуміти важливість взаємодії з колегами по роботі, з дітьми та батьками. Педагоги складали синквейни (неримовані вірші), з допомогою яких можна налагодити взаємодію з батьками. Для покращення співпраці з батьками керівник методичного об’єднання запропонувала пам’ятку «Розвиваємо пізнавальну активність у дітей».
Враження від зустрічі та обговорення заходу відбулося під час аналітичного блоку «Записник роздумів та побажань».
Останні новини
27.02.2020

Про методичне об'єднання вихователів середніх груп

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ СЕРЕДНІХ ГРУП

19 лютого 2020 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №74 Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку закладів дошкільної освіти на тему:
«Інтерактивні методи проведення організованої діяльності, як засіб формування навичок взаємодії дошкільників»
Мета методичного об’єднання:
удосконалювати рівень теоретичної та практичної підготовки вихователів ЗДО щодо осучаснення змісту, принципів, методів та організаційних форм освітньої діяльності дітей дошкільного віку;
сприяти оволодінню сучасними методами та прийомами для цілеспрямованого впливу на формування пізнавальної активності дошкільника.Під час проведення методоб’єднання були розкриті ряд питань.
Розкриваючи питання інформаційного блоку: «Сучасні підходи до організованої освітньої діяльності дітей дошкільного віку, Сокиринська Н.Д. – методист з дошкільної освіти КУ«ММК» наголосила, що у процесі сучасного заняття без перевантаження та з радістю діти набувають необхідних знань і вмінь, повноцінно розвивають свої здібності, відчувають свою значимість. Ніна Дмитрівна охарактеризувала різні види заняття та форми їх організації.
У практичному блоці вихователь середньої групи Тітова І.М. запропонувала до перегляду інтегроване заняття «Маленькі підприємці». Педагог організувала роботу в групах, щоб надати дітям можливість самовиразитись, вирішувати проблемні ситуації, вчитись домовлятися. Педагог націлювала дітей сприймати себе як активного учасника та члена суспільства.
Ефективно пройшов економічний аудит, який провела керівник методоб’єднання, вихователь-методист КЗ «ДНЗ №30 ВМР» Артоуз О.А. Педагоги ставили проблемні запитання і давали на них відверті відповіді.
Креативний майстер-клас «Сердечка для вихованців» провела вихователь КЗ «ДНЗ№ 74 ВМР» Сасюк К.В. Присутні використовували у роботі техніку «ROYAL ICING», проявляли творчість та естетичний смак, працюючи з цукровими прикрасами.
В аналітичному блоці :«Обмін думками та враженнями» всі учасники методичного об’єднання мали змогу обговорити дискусійні питання, аргументувати визначену позицію, висловити свою думку.

ВИСНОВКИ
Всі зазначені заходи допомогли учасникам методичного об’єднання усвідомити, що дошкільний вік – найсприятливіший період життя дитини для її розумового розвитку у всіх сферах пізнання; підібрати найбільш оптимальні форми та методи освітньої роботи з дітьми із зазначеного питання.
Останні новини
27.02.2020

Про майстер - клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти

25 лютого 2020 року в приміщені креативного простору «LEVEL 80» відбувся майстер-клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти міста на тему «Розвиток уваги учнів початкових класів в умовах Нової української школи».
     Своїм досвідом роботи з даного напрямку ділилася Фурман В.В., практичний психолог комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 Вінницької міської ради».
    В теоретичній частині заходу з вітальним словом до учасників звернувся директор КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 14 ВМР» Козлов О.Л.. Фурман В.В., представила презентацію «Типи уваги. Складові уваги».
В практичній частині майстер-класу учасники вдосконалювали професійні знання та ознайомлювалися з новими методиками на розвиток довільної уваги та концентрації уваги, на збільшення об’єму уваги, на швидкість переключення уваги. Дані методики є актуальними у роботі з учнями молодшого шкільного віку в умовах НУШ.
    В блоці методичного кластеру, методист з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» Воловодівська Ж.О. акцентувала увагу на методиці проведення вправ по розвитку уваги учнів початкової школи.
   По завершенню практичні психологи обмінялися враженнями та подякували організаторам проведеного заходу.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про тематичне коло «Підвищення психологічної культури педагога»

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО