Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
27.08.2021

Про експертні панелі для професійної спільноти шкільних бібліотекарів

18 серпня 2021 року на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського в рамках освітнього табору «VinBOOT EduCAMP-2021» були проведені освітні панелі для професійної спільноти шкільних бібліотекарів. До діалогу долучилися 44 учасника. Під час заходу консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було висвітлене питання якісного забезпечення навчальною літературою учасників освітнього процесу, окреслені шляхи його вирішення, презентовані переліки навчальної літератури, рекомендовані МОНУ для використання під час освітнього процесу в 2021-2022 н.р. Про роль бібліотеки в формуванні інклюзивної компетентності педагогічних працівників та створення інклюзивного середовища в бібліотеці розповіла присутнім директор бібліотеки ВДПУ Білоус Валентина Степанівна. Завідувачі бібліотек ЗЗСО №№33 та 35 Лук’янченко Тетяна Юріївна та Алфьорова Катерина Сергіївна поділилися власним досвідом щодо трансформації шкільної бібліотеки в сучасний інформаційний центр НУШ.
Останні новини
27.08.2021

​Про зустріч Спільноти вчителів предмета «Основи здоров’я» в рамках освітнього табору «Vin BOOT Edu Camp - 2021»

19 серпня в рамках освітнього табору «Vin BOOT Edu Camp - 2021», який проводився Центром професійного розвитку педагогічних працівників ВМР у співпраці з Департаментом освіти ВМР, ВДПУ ім. М. Коцюбинського та освітнім хабом «Not Box» відбулась зустріч професійної Спільноти вчителів предмету «Основи здоров’я».
Вчителі обговорювали актуальні фахові питання для вдалого початку нового навчального року. На заході були присутні 41 педагогічний працівник, які активно брали участь в навчальному модулі, який передбачав 3 експертні панелі.
Під час зустрічі розглядались такі питання:
«Особливості викладання предмета «Основи здоров’я» в умовах модернізації сучасної освіти» - спікер Косолапова О.В., консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» зосередила учасників на основних нормативно-правових документах, які регулюють роботу вчителя в 2021-2022 навчальному році, також було розглянуто питання про особливості формування позитивного емоційного клімату в інклюзивному освітньому середовищі;
«Підвищення рівня індивідуальної безпеки учнів у ЗЗСО» - спікер Гатаулін Р.Г., методист ОМК (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області;
«Ізраільській досвід безпеки шкіл в умовах України. Сучасна методологія» - спікер Д’яченко Л.О., експерт з безпеки та надзвичайних ситуацій, автор навчальної програми «Безпека життя під час надзвичайних ситуацій в освітніх закладах України;
«Дитячий травматизм і профілактика, домедична допомога» - спікери Гудзевич Л.С., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології ВДПУ та Нестерова С.Ю., кандидат біологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.
Ми сподіваємось, що зустріч у колі професійної спільноти допомогла педагогам зорієнтуватися в основних питаннях викладання предмета «Основи здоров’я у 2021-2022 навчальному році, та отримати корисні поради для успішної роботи.
Всі матеріали зустрічі завантажені на сторінці Спільноти вчителів предмета «Основи здоров’я» на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» (mmk.edu.vn.ua )
 
Останні новини
27.08.2021

Про зустріч практичних психологів ЗДО в рамках освітнього табору «VinBOOT EduCAMP-2021»

17 серпня 2021 року відбулась зустріч професійної спільноти практичних психологів закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади.
В програмі роботи предметного модуля було три експертні панелі. Для натхнення на подальшу плідну та творчу роботу представлено такі теми:
  • «Прийоми розвитку стресостійкості творчої особистості» - спікер психолог Рогаль А.В., комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР»;
Питання:
1. Стрес як виклик зовнішнього середовища.
2. Як підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів.
3. Антистрес-технології і професійне здоров'я педагога.
4. Особливості формування позитивного емоційного клімату в інклюзивному освітньому середовищі. Практичні поради.
  • «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами з елементами арт-терапії» - спікер Решетник Катерина, психолог, арт-терапевт
Питання:
1. Особливості та види різних технік арт-терапії - сучасного ефективного методу психотерапевтичних впливів.
2. Ефективність використання арт-терапевтичних методів у роботі з дітьми з особливими потребами.
  • «Особливості здійснення психологічного консультування в форматі «офлайн» та форматі «онлайн» у роботі практичного психолога» - спікер Комар Тетяна Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи
Останні новини
27.08.2021

Про експертні панелі для педагогічної спільноти вчителів початкових класів

18 серпня 2021 року на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського в рамках освітнього табору «VinBOOT EduCAMP-2021» для професійної спільноти вчителів початкових класів було проведено три освітніх панелі. 99 педагогів протягом чотирьох годин обговорювали актуальні питання, що стосуються організації навчально-виховного процесу в початковій школі. Зокрема, Юлія Антонішина, консультант КУ «ЦПРПП ВМР», надала рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів ЗЗСО. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20 ВМР” Ольга Коломієць розповіла про ведення та оформлення ділової документації. Вчитель початкових класів КЗ “Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст. з дошкільним відділенням ВМР” Любов Мерінгер ознайомила колег із власним посібником “Шляхи формування мовленнєвої діяльності молодших школярів з інтелектуальними порушеннями в умовах сучасного освітнього простору”, який здобув нагороду «Подільська Вікторія» в рамках міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань». Вчитель початкових класів КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 ВМР” Наталія Данильченко поділилася практичними вправами з досвіду роботи щодо організації інтегрованих навчальних занять для учнів початкових класів. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Демченко та доцент кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук Наталія Казмірчук провели тренінг «Театралізована діяльність: мистецтво, «школа почуттів» і досвід спілкування» у рамках проєкту програми Erasmus + Jean Monnet». 
Матеріали зустрічі завантажені на сторінці Спільноти вчителів початкових класів на сайті ЦПРПП. 
 
Останні новини
26.08.2021

Про зустріч Спільноти вчителів іноземних мов в рамках освітнього табору "VinBOOT EduCamp-2021"

   17-20 серпня в рамках освітнього табору «VinBOOT EduCamp-2021», який проводився Центром професійного розвитку педагогічних працівників ВМР у співпраці з Департаментом освіти ВМР, ВДПУ ім. М. Коцюбинського та освітнім хабом «NotBox», у стінах рідного факультету іноземних мов ВДПУ відбулась зустріч професійної Спільноти вчителів іноземних мов. Учасники заходу радо і тепло зустрілись у великій сонячній аудиторії. Спільноту однодумців об"єднала спільна мета  обговорити актуальні фахові питання вчителів іноземних мов для вдалого початку нового навчального року.
   На заході були присутні майже 100 педагогічних працівників, які активно брали участь в навчальному модулі, який передбачав 4 експертних панелі. Під час зустрічі розглядались такі актуальні теми:
  «Організація освітнього процесу на уроках іноземних мов у 2021-2022 н.р» - спікер к.п.н. Лановенко А.О., консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» зосередила увагу учасників на основних нормативно-правових документах, які регулюють роботу вчителя в 2021-2022 навчальному році (діючі Державні стандарти, Типові освітні програми, особливості нового Професійного стандарту вчителя), також було розглянуто важливі питання організації освітнього процесу, зокрема, ведення шкільної документації, інструменти формувального оцінювання, календарно-тематичне планування, підручники та інші.
  «Ефективний менеджмент уроку» - спікер Качур В.О., директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» дав багато практичних порад щодо ефективного менеджменту уроку іноземних мов, зокрема, як побудувати дієвий план уроку офлайн/онлайн, а також детально зупинився на особливостях формування позитивного емоційного клімату в інклюзивному освітньому середовищі.
  «Ключові вміння 21 століття» - спікер Шмигун Г.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англ. мови КЗ "ГГ №1 ім. М.І. Пирогова ВМР" провела цікавий інтерактивний тренінг, який допоміг учасникам зустрічі розібратись якими ж ключовими компетентностями повинен володіти сучасний вчитель, щоб грамотно організувати роботу в класі та створити середовище для розвитку мовленнєвих та комунікативних навичок та умінь 21-го століття, відповідно до реформи Нової української школи.
  «From Gambling to Team Building: miscellaneous games for the EFL Classroom» - спікер к.п.н. Зарічна О.В., доцент кафедри навчання методики іноземних мов ВДПУ ім. М. Коцюбинського запропонувала педагогам взяти участь у різних ігрових кейсах, якими користується у своїй професійній діяльності. Така інтерактивна взаємодія була надзвичайно корисною для всіх присутніх. Особливий інтерес викликала гра під назвою «Алібі», яка сприяє розвитку комунікативної, соціальної компетентностей та розвиває аналітичні навички здобувачів освіти.
  «НУШ онлайн та офлайн: успішні кейси» - спікер Фільваркова Г.В., учитель англ. мови КЗ “СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР” запропонувала низку практичних сучасних інструментів, які дуже полюбляють учні і з радістю ними користуються на уроках іноземних мов, як для проведення уроків офлайн, так і для режиму онлайн.
Під час зустрічі обговорювались різні запити від педагогів, а також вчителі ділились власним досвідом вирішення тих чи інших професійних питань і ситуацій.

   Ми сподіваємось, що зустріч у колі професійної спільноти допомогла педагогам зорієнтуватись в основних аспектах вивчення іноземних мов у 2021-2022 навчальному році та отримати корисні поради для успішного початку та проведення нового навчального року.

Всі матеріали зустрічі завантажені на сторінці Спільноти вчителів іноземних мов на сайті ЦПРПП. – mmk.edu.vn.ua


 
Останні новини
26.08.2021

Про серпневу зустріч спільноти музичних керівників ЗДО Вінницької міської територіальної громади

17 серпня 2021 року на базі центру «Освітній хаб «NotBox» ВДПУ імені Михайла Коцюбинського в рамках серпневої конференції розпочав діяльність освітній табір «Vin Boot EduCamp – 2021», який відкрив навчальний модуль для професійної спільноти музичних керівників ЗДО Вінницької міської територіальної громади .
48 музичних керівників ЗДО долучились до трьох експертних панелей, які проходили в режимі офлайн та онлайн. В ході першої експертної панелі активно обговорювалась тема «Сучасні форми організації музичної діяльності у відповідності до оновленої освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “ДИТИНА», що охопила наступні питання:
«Реалізація завдань розділу “Дитина у світі мистецтва” інваріантної частини оновленої освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “ДИТИНА”. Діагностування рівня музичного розвитку дітей» розкрила спікер – Лариса Бондарчук, консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради».
«Ведення обов'язкової документації» детально розкрила спікер – Наталія Щербацька, музичний керівник КЗ «ДНЗ №17 ВМР», яка презентувала власну систему роботи і надала практичні поради з даної проблеми. Друга експертна панель була присвячена темі «Застосування інноваційних технологій у музичному виховання дітей дошкільного віку». Зокрема, спікер Юлія Якименко, асистент кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти ВДПУ висвілювала етапи вирішення важливих теоретичних та практичних завдань щодо упровадження освітніх інновацій у музичному вихованні дошкільників, а саме - «Принцип варіативності Орф-педагогіки на прикладі пісні-гри «Заплетемо шума». Учасники даної панелі активно включились у її практичну частину, не тільки познайомившись із міфічною істотою «Шума» із української міфології, але й долучившись до хороводу та гри на музичних інструментах, що використовуються в Орф-педагогіці.
Третю експертну панель проводили в режимі онлайн доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти ВДПУ ім. М.Коцюбинського Катерина Крутій та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти ВДПУ ім. М.Коцюбинського Лариса Присяжнюк. Спікери презентували комплексну освітню програму для дітей раннього та передшкільного віку “Стежинки у всесвіт” (нові підходи до планування освітнього процесу з дітьми та види занять; дитяче експериментування як тип діяльності, що виникає на ґрунті ігрової та навчальної).
За відгуками зворотного зв’язку учасники відзначили високу насиченість тематики навчального модулю, його актуальність та практичну дієвість; високо оцінили і зручний формат проведення серпневої конференції. Музичні керівники відмітили позитивну емоційно-сприятливу атмосферу зустрічі, представлення цікавих ідей та одержання фахової підтримки.
Усі матеріали освітнього табору «VinBOOT EduCAMP - 2021», будуть розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» у розділі «Дошкільна освіта», «Професійна спільнота музичних керівників ЗДО».

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про семінар-практикум на тему «Прояв екологічної культури в контексті відповідальності суспільства»

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО