12.02.2020 року о 10.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І.Менделєєв Вінницької міської ради» відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми «Згуртування колективу з елементами тімбілдінгу».
Семінар розпочала заступник з виховної роботи Регеша Тетяна Михайлівна. Вона розповіла про традиції навчального закладу, здобутки та перемоги , організацію дозвілля школярів.
Координувала роботу засідання методист КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна. Вона акцентувала увагу на важливості пошуку нових форм роботи з учнівськими колективами та наголосила, що успіх діяльності кожного навчального закладу забезпечує цілеспрямований колектив однодумців. Тімбілдінг є дуже важливою частиною сучасної освіти,так як формує високу працездатність всіх його учасників.
У теоретичній частині семінару педагог-організатор Єгоян Лаура Олександрівна продемонструвала, як сформувати модель ефективної команди (спрямувати групу на досягнення загальної мети та реалізацію завдань, відпрацювати правила спільної колективної роботи з урахуванням інтересів кожного учасника, розвинути здібності знаходження ефективних оригінальних рішень та способів поведінки в різних ситуаціях, підвищити усвідомлення раціональності розподілення командних ролей та обов’язків).
Шведова Тетяна Іванівна, практичний психолог закладу, розкрила тему «Тимбілдинг з огляду психології: аспекти, на які слід звернути увагу» та зазначила що взаємодоповнювальна компетентність у діяльності є основою успішної роботи в команді. Соціально-психологічні ролі, що їх перебирають на себе члени команди (лідер, виконавець, генератор ідей, критик та ін.), не є жорстко фіксованими нормативами – це комфортні для людини, гнучкі, такі, що стимулюють продуктивність, способи та норми діяльності й взаємин.
Практична частина семінару була насичена іграми з елементами тимбілдингу. Цікаві, веселі, неординарні ігри принесли багато приємних, позитивних емоцій учасникам заходу.
Підсумковий блок «Творення будинку мрії», де кожна команда малювала свій будинок мрії та демонструвала перед аудиторією, став чудовим завершенням семінару-практикуму.
Захід проведений на високому навчальному та науково-методичному рівнях із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару-практикуму!