Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
11.02.2022

Про вебінар інструкторів з фізичного виховання ЗДО

11 лютого 2022 року для професійної спільноти інструкторів з фізичного виховання ЗДО ВМТГ проводився вебінар за темою «Сутність і зміст впровадження інваріативного складника Базового компонента дошкільної освіти. Характеристика освітнього напряму «Особистість дитини»:
рухова та здоров'язбережувальна компетентності» в онлайн-режимі.
Мета вебінару – надати професійній спільноті інструкторів з фізичного виховання ЗДО методичні засади з особливостей реалізації змісту освітніх напрямів державного стандарту дошкільної освіти, зокрема напряму «Особистість дитини»: рухова та здоров’язбережувальні компетентності
Спікер - консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Бондарчук Л.В. ознайомила педагогів з основними шляхами формування рухової компетентності, показниками сформованості рухової компетентності дитини дошкільного віку, з умовами формування здоров’язбережувальної компетентності.
Для детального опрацювання та практичного використання у своїй діяльності інформаційно-методичних матеріалів вебінару педагоги зможуть знайти на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» у рубриці «Професійна спільнота інструкторів з фізичного виховання ЗДО».
 
Останні новини
10.02.2022

Про заняття Міської Школи молодого майстра для вихователів ЗДО ВМТГ (ІІ-й рік роботи).


10 лютого 2022 року для професійної спільноти вихователів ЗДО ВМТГ в онлайн- режимі проведено заняття Міської школи молодого майстра (стаж роботи-до 2-х років) на тему «Розвиток особистісної компетенції дошкільника в процесі організованої та самостійної предметно-практичної діяльності».
У програмі заходу:
І. Інформаційно – методичний блок:
1. «Як підготувати дошкільників до реального життя: компетентнісний підхід» (інформаційне повідомлення), Ніна Сокиринська, консультант КУ «ЦПРПП ВМР»;
2. «Педагогічні умови формування особистісної зрілості дошкільників» (виступ-презетація), Лариса Бондарчук, консультант КУ «ЦПРПП ВМР».
ІІ. Практичний блок
1. « Стратегія особистого та професійного вдосконалення педагогів» (психологічний дайджест), Тетяна Хоронжук, практичний психолог КЗ «ДНЗ №38 ВМР»;
2. « Гра як засіб формування соціальної компетентності у дітей дошкільного віку» (педагогічний воркшоп), Олена Орлик, вихователь-методист КЗ «ДНЗ №43 ВМР»;
3. « Soft skills: виховуємо приязні взаємини в дитячому колективі» (методичний калейдоскоп) Ольга Долганова, вихователь-методист КЗ «ДНЗ №38 ВМР».
Перед зустріччю молоді вихователі переглянули на You Tube каналі заняття в старшій групі «Здійснення інтегрованого підходу освітньої діяльності у процесі формування особистісної компетенції дошкільників», яке провела вихователь КЗ «ДНЗ № 43 ВМР» Альона Довбняк.
У заході взяли участь 55 молодих вихователів ЗДО ВМТГ, які відзначили змістовну організацію, важливість та актуальність зустрічі, значення компетентнісного підходу в процесі освіти дітей, зумовленого реформуванням дошкільної освіти.
З матеріалами заходу можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти», «Дошкільна освіта», у рубриці «Вихователі».
Останні новини
10.02.2022

​ Про інноваційні освітні технології для інтернів

9 лютого 2022 року відбулося чергове заняття у Школі розвитку професійних компетентностей для педагогів-інтернів ЗЗСО ВМТГ на тему «Інноваційні освітні технології».
Учасники вебінару отримали нагоду повторити, поглибити свої теоретичні знання набуті у вузах з питань інноватики в освіті та звірити їх в контексті впровадження їх у власну освітню діяльність.
Консультант К. Маліцька звернула увагу на роль вчителя у відкритті, використанні, адаптації прийомів типових інноваційних технології, неприпустимих методичних помилках. Акцентувала увагу на особливостях кейс-технології.
Про STEM- освіту, її актуальність, обумовлену вимогами часу, мету, завдання та напрацювання вчителів міста у цій сфері інформував педагогів-інтернів консультант Центру А. Півторак.
Своїм бачення сучасного уроку через налагодження успішної комунікації, формування та використання цифрового Toolbox поділився із слухачами Школи консультант Т. Мельник.
Матеріали вебінару « Інноваційні освітні технології» на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», сторінка «Педагогічна інтернатура»
Останні новини
09.02.2022

Про воркшоп "Згуртування учнівського колективу в умовах соціального дистанціювання" з соціальними педагогами ЗЗСО ВМТГ

8 лютого 2022 року в рамках діяльності професійної спільноти соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти ВМТГ відбувся воркшоп на тему «Згуртування учнівського колективу в умовах соціального дистанціювання». До обговорення даної теми долучилася Жанна Воловодівська, психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР», яка висвітлила ключові аспекти згуртованості учнівського колективу та запропонувала вправи, які проводити з дітьми. Соціальні педагоги поділилися своїм досвідом роботи щодо згуртування учнівського колективу.
 
Останні новини
08.02.2022

Про вебінар «Участь ЗЗСО в конкурсному відборі підручників для 5 класів»

07 лютого 2022 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. був проведений вебінар на тему «Участь ЗЗСО в конкурсному відборі підручників для 5 класів». В заході взяли участь шкільні бібліотекарі та особи, відповідальні за оформлення результатів вибору підручників в ЗЗСО. Учасники були ознайомлені із переліками навчальних предметів, з яких друкуватимуться підручники для ЗЗСО в 2022 році, інструктивно-методичними матеріалами МОНУ та нормативною документацією, що регулює питання участі ЗЗСО у І етапі конкурсного відбору підручників. Інформаційна підтримка ЗЗСО з питань участі у конкурсному відборі відбуватиметься через електронну сторінку спільноти (розділ «Конкурсний відбір підручників»). Презентацію на допомогу відповідальним за оформлення результатів вибору ЗЗСО можна завантажити тут.
Останні новини
04.02.2022

Про семінар вихователів-методистів ЗДО ВМТГ

3 лютого 2022 року для професійної спільноти вихователів - методистів ЗДО ВМТГ в онлайн- режимі проведено семінар «Інклюзивна лабораторія «INSIDE» «Методичні засади інклюзивної освіти та шляхи її реалізації в освітньому просторі»». Організатори семінару: КУ "ЦПРПП ВМР", КЗ "ДНЗ № 29 ВМР".
У програмі заходу:
І. Інформаційно – методичний блок:
1. «Порядок організації інклюзивного навчання в ЗДО» (методичний дайджест), Ніна Сокиринська, консультант КУ «ЦПРПП ВМР;
2. «Забезпечення додаткової підтримки дітям з ООП» (виступ-презетація), Леся Чопик, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології КЗВО «ВАБО»;
3. «Організація інклюзивного навчання в освітньому просторі ЗДО» (з досвіду роботи), Наталія Лопатюк , вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 29 ВМР».
ІІ. Практичний блок
1. «Ерудит з інклюзії» (форум-панель), Алла Очеретна, директор КУ «ІРЦ № 2 ВМР»;
2. «Цікаво про важливе» (воркшоп), Людмила Молошнюк, методист відділу «РЦПІО» КЗВО «ВАБО», національний тренер з інклюзивної освіти в Україні.
Перед зустріччю вихователі-методисти переглянули на You Tube каналі:
- тренінг з педагогами «Особлива увага - особливим дітям», який провела вихователь - методист КЗ «ДНЗ № 29 ВМР» Наталія Лопатюк;
- індивідуально - корекційне заняття з мовленнєвим пріоритетом «Подорож до зимового лісу», яке провела асистент вихователя КЗ «ДНЗ № 29 ВМР», Анна Єлісєєва
У заході взяли участь 60 вихователів - методистів, які відзначили  змістовну організацію, важливість та актуальність зустрічі, надання своєчасних теоретичних порад та можливість отримати практичний досвід.
З матеріалами заходу можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти», «Дошкільна освіта», у рубриці «Вихователі-методисти».
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи»

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО