Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
25.05.2022

Курси підвищення кваліфікації вчителів (НУШ, НУШ 5 клас, іноземні мови та інші)

Всеукраїнські онлайн тренінги підвищення кваліфікації ІППО.
Дистанційне та очне навчання. Підвищення кваліфікації вчителів.
ІППО є суб'єктом підвищення кваліфікації.
Деталі про курси за покликанням нижче:
https://ippo.com.ua/
Останні новини
23.05.2022

Набір слухачів на курси підвищення кваліфікації учителів

Інститут педагогіки НАПН України оголошує із 1 червня 2022 року новий набір слухачів на курси підвищення кваліфікації учителів (української мови та літератури, інтегрованого курсу літератур, зарубіжної літератури, математики, інформатики, природничих предметів, мистецтва, здоров’я, безпеки добробуту), що працюватимуть у 5-х класах нової української школи.
Для тих вчителів, заклади освіти яких обрали модельні навчальні програми від Інституту педагогіки НАПН України курси будуть проводитися безкоштовно.
Детальніше.
Останні новини
21.05.2022

Про інструктивно-методичний онлайн-семінар для вихователів-методистів ЗДО «Показовий день Тижня безпеки дитини «Правила безпеки знай і в біду не потрапляй»».

20 травня 2022 року для професійної спільноти вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади в рамках Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 6 Вінницької міської ради» проведено інструктивно-методичний онлайн - семінар з теми: «Показовий день Тижня безпеки дитини «Правила безпеки знай і в біду не потрапляй»».
Захід проведено фахівцями департаменту освіти Вінницької міської ради, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області, комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради», педагогами  комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 6 ВМР», на виконання спільного плану роботи та наказу ДО ВМР.
Онлайн-семінар відкрила Леся Гарник, начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти.
Програма семінару включала:
І. Інформаційно – методичний блок
- Організація освітнього процесу в сучасному ЗДО з БЖД та ЦЗ (Наталя Вовченко, начальник ОМК (БЖД населення), Ольга Гловацька, методист ОМК (БЖД населення), НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області);
- Віртуальне знайомство «Вас вітає ЗДО «Шоколадка!» (Лариса Гаріпова, завідувач КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»);
- Доповідь – презентація «Досвід роботи КЗ «ДНЗ № 6 ВМР» з БЖД та ЦЗ (Оксана Іскра, вихователь – методист КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»);
- Дії населення при надзвичайних ситуаціях. Сигнал «Увага всім!» (відео презентація), (Ольга Гловацька, методист ОМК (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області).
ІІ. Практичний блок. Робота з дітьми.
- Тематичне заняття (художньо-продуктивне образотворення) «Вогонь – друг, вогонь - ворог» (Наталія Драмарецька, вихователь молодшої групи № 6);
- Дидактична гра «Небезпечні предмети»(Ірина Мазурик, вихователь молодшої групи № 6.
- Практичне відпрацювання «Як правильно одягти марлеву пов’язку», (відео);
- Командно-штабні навчання (відео).
Робота з педагогами
-Вправа з педагогами «Практичний тренінг з надання домедичної допомоги» (Володимир Кучальський, фахівець НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області, МВН (презентація)).
Співпраця з родинами вихованців.
- Методичні рекомендації «Батьківський всеобуч - вдалий інструмент щодо навчання батьків діям у надзвичайних ситуаціях» (Ольга Гловацька, методист ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (презентація));
- Практичне напрацювання «Вивчаємо та дотримуємося правил безпеки», (відео) (Оксана Іскра, вихователь – методист КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»);
- Презентація навчально-методичних матеріалів, розроблених фахівцями ОМК (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (Ольга Гловацька, методист ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області).
ІІІ. Підсумково – аналітичний блок.
Вільний мікрофон «Позитивний нетворкінг», (Ніна Сокиринська, модератор семінару, консультант КУ «ЦПРПП ВМР»).
У заході взяли участь 64 вихователі-методисти, які високо оцінили досвід роботи КЗ «ДНЗ №6 ВМР», відзначили змістовну організацію, важливість та актуальність зустрічі, надання своєчасних теоретичних порад, методичних рекомендацій та можливість отримати практичний досвід.
Детально з матеріалами заходу можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти», «Дошкільна освіта», у рубриці «Вихователі-методисти».

 
Останні новини
19.05.2022

Світлана Ройз «Твоя сила. Практикум для дітей і підлітків». Ця книжка – практикум для дітей і підлітків, у якій кожне просте завдання може стати містком до відчуття сили, розуміння своїх емоцій. У ній є як заохочення до роздумів, так і конкретні практики з регулювання емоцій.
Цей практикум можна використовувати також і дорослим.
Завантажити практикум можна за цим посиланням.
Останні новини
14.05.2022

Про онлайн-заняття міської школи молодого майстра (вихователі ЗДО, ІІІ-й рік роботи)

13 травня 2022 року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Ніною Сокиринською, Ларисою Бондарчук, спільно з вихователем - методистом КЗ «ДНЗ № 34 ВМР» Іриною Плащевською проведено в онлайн-режимі педагогічний кейс на тему: «Сучасний підхід до організації художньо-мовленнєвої діяльності в закладі дошкільної освіти». Захід проводився в рамках роботи міської школи молодого майстра (вихователі ЗДО, 3-й рік роботи).
Ніна Сокиринська, консультант КУ «ЦПРПП ВМР», з використанням платформи Google Meet, провела методичний кейс та надала теоретичні та практичні рекомендації щодо організації роботи закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану та розкрила питання «Різновиди мовленнєвої комунікації з дітьми дошкільного віку».
Лариса Бондарчук консультант КУ «ЦПРПП ВМР» надала молодим педагогам методичні рекомендації в ході інформаційної довідки та поради щодо активізації пізнавально-діалогічного мовлення дошкільників.
Методичне портфоліо з питанням розвитку зв’язного мовлення за авторською методикою презентувала Ірина Плащевська.
Під час практичної частини онлайн-зустрічі слухачі Школи переглянули відео педагогічних посиденьок «Ігрові підходи у формуванні комунікативної особистості дошкільників», за участі вихователів ЗДО № 34, проведених Іриною Плащевською та Ольгою Круковою; взяли участь у психологічному тренінгу «Мовленнєві радощі», який провела практичний психолог КЗ «ДНЗ № 34 ВМР» Анна Слива; переглянули квест-заняття вихователя Ольги Крукової у старшій групі «Мовленнєві пригоди малят-дошкільнят».
Слухачі Школи були активними, відповідаючи на тестові завдання після кожної презентації та під час тренінгу, а також у чаті залишили позитивні відгуки про формат проведення заходу та змістовність презентаційних матеріалів.
У заході взяло участь 45 педагогів.
Більш детально з матеріалами можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».
 
Останні новини
13.05.2022

Про вебінар «Ти – твоя опора. Експрес-техніки зняття психоемоційного напруження» для педагогів ЗЗСО ВМТГ

12 травня 2022 року Жанна Воловодівська, психолог КУ «ЦПРПП ВМР» провела вебінар «Ти – твоя опора. Експрес-техніки зняття психоемоційного напруження» для педагогів зі стажем роботи до 3-х років. Разом з педагогами пропрацювали техніки щодо швидкого зняття тривоги, агресії. Також ознайомилися з методами виходу з депресивного стану та підняття настрою.
Такого роду експрес-техніки доцільно використовувати як для особистого відновлення ресурсного стану так і для учнівського.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Методично-інформаційні матеріали для психологів та соціальних педагогів

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО