Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
19.03.2018

Про на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» семінар-практикум для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів англійської мови на тему «Cambridge English Qualification»

19 лютого 2018 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся семінар-практикум для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів англійської мови на тему «Cambridge English Qualification».Метою семінару було сприяти підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів англійської мови та підготовка до сертифікації вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Останні новини
19.03.2018

Про майстер – клас в рамках майстерні психологічної практики «Застосування ефективних соціально – перетворювальних методів роботи з формування профорієнтаційної перспективи молодшого школяра»

13 березня 2018 року в комунальному закладі «СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради» в рамках майстерні психологічної практики соціальний педагог Федорова Юлія Миколаївна провела майстер – клас «Застосування ефективних соціально – перетворювальних методів роботи з формування профорієнтаційної перспективи молодшого школяра».
Федорова Ю.М. поділилася власним досвідом роботи з проведення соціально – просвітницьких розвивальних занять по формуванню соціальної перспективи учнів початкових класів.
Соціальні педагоги закладів середньої освіти стали учасниками заняття з елементами тренінгу «Навігатум професій» в ході якого тренували вміння з висвітлення інформації про світ професій, соціальну значимість кожної професії, повагу до особистого вибору кожної людини
Останні новини
18.03.2018

Про фінальний етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018»

05 березня 2018 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради» Денисюк Денис Миколайович провів урок фізичної культури в 4 класі на тему «Вдосконалення різних прийомів техніки пересування».
12 березня 2018 року Рачок Мар’яна Валеріївна, педагог-організатор КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради», разом із Радою президента закладу вдосконалювали лідерські якості й навички роботи в команді, адже темою тренінгового заняття стало «Лідерство як уміння надихати й досягати».
13 березня 2018 року Човган Юлія Костянтинівна, учитель англійської мови КЗ «Гуманітарна гімназія № 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради», разом з учнями 10 класу винятково англійською мовою розмірковували про «Злочин і покарання». Цього ж дня Чабан Наталія Володимирівна, учитель математики КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради», вивчаючи з учнями 6 класу тему «Додавання та віднімання раціональних чисел» упевнилися в тому, що математичні предметні компетентності необхідні в будь-якій сфері людської діяльності, зокрема й під час подорожей.
І на завершення, 14 березня 2018 року, вчитель англійської мови КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради» Крикун Анастасія Сергіївна та учні 9 класу навчились критично сприймати й свідомо транслювати інформацію, ознайомившись детально з темою «Мас-медіа».
Протокол оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет». Урочисте підведення підсумків відбудеться 19 березня 2018 року. Переможців Конкурсу традиційно буде запрошено до нагородження під час загальноміського святкового заходу «Ярмарок фахових сподівань» у травні 2018 року. Проте вже сьогодні можемо впевнено сказати, що ми пишаємося молодими педагогами. Бажаємо юним колегам, щоби з роками набували досвіду й вдосконалювали професійну майстерність і водночас не втрачали емоційності, сміливості, неординарності й наполегливості, віри у власні сили та своїх учнів. Успіхів і професійного довголіття!
Останні новини
15.03.2018

Про семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Педагогічні реформації сьогодення в реаліях Нової української початкової школи (з практики використання техніки інтелектуальних карт mind mapping)»

28 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради» проведений семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми «Педагогічні реформації сьогодення в реаліях Нової української початкової школи (з практики використання техніки інтелектуальних карт mind mapping)». До вступного слова були запрошені головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Діденко Л.М., яка познайомила із вимогами до сучасного освітнього середовища школи І ступеня в Новій українській школі, директор закладу Нечипорук Е.В., яка розповіла про заклад та його становлення, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня закладу Левчук Т.А., яка презентувала виступ «Педагогічні реформації сьогодення в реаліях Нової української початкової школи». Під час проведення практичної частини до уваги учасників семінару були презентовані ранкові зустрічі у 1-А класі «День народження» вчителем Шевчук Л.В. та у 1-Б класі «Я та інші» вчителем Плахотник Л.С. Вчитель Кравченко О.В. продемонструвала застосування технології критичного мислення за допомогою «Ромашки Блума» та «Літературного пазлу», Музичук Н.В. познайомила з прийомом розвитку творчої уяви «Складання лімерика», на уроці природознавства вчитель Зелінська А.А. використала технологію «Фішбоун», а вчитель Савчук О.Ю. застосувала стратегію «Кероване читання». Методист комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. познайомила учасників семінару з практикою створення інтелектуальних карт mind mapping та провела тренінгове заняття з використання даної практики. Вчитель Зарічна В.А. продемонструвала майстер-клас з комплексного підходу до організації системи «Добродій» в концепції Нової української школи.
Останні новини
13.03.2018

Про семінари на тему «Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямків модернізації освіти»

1 березня на базі комунальної установи «Міський методичний кабінет» відбулися семінари для заступників директорів закладів загальної середньої , позашкільної освіти міста; методистів дошкільної освіти міста «Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямків модернізації освіти». Під час роботи опрацьовувалась інформація щодо змін чинної нормативно-правової бази впродовж 2017-2018 років; обговорювались вимоги щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників, керівних кадрів закладів освіти міста Вінниці; розкривались актуальні питання підвищення кваліфікації педагогів ( можливості «навчання дорослих»).
За підсумками роботи були впорядковані методичні рекомендації «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» (випуск №1, 2017-2018 н.р.), які розміщені на сайті комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Посилання на документ>>>
Останні новини
07.03.2018

Про семінар-практикум для молодих учителів 1-го року роботи з теми «Як зробити урок ефективним. Впровадження в практику роботи інноваційних педагогічних технологій»

27.02.2018 р. на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради» у форматі міської Школи молодого учителя «Стажер» відбувся семінар-практикум для молодих учителів 1-го року роботи з теми «Як зробити урок ефективним. Впровадження в практику роботи інноваційних педагогічних технологій».
До вступного слова були запрошені директор закладу Вітюк О.Г., яка познайомила присутніх з колективом школи, та керівник міської Школи молодого учителя «Стажер», заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» Олійник Г.В.
Координацію семінару здійснювала заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради» Романюк С.В.
У теоретичній частині вчитель початкових класів Лебідь Р.І. розповіла про особливості використання інноваційних технологій та пов’язані з цим проблеми. Вчитель інформатики Бусигіна Н.О. – про використання «хмарних» сервісів та Інтернет-ресурсів в освітньому процесі. Вчитель математики Цегольник І.В. – про організаційно-діяльнісну гру як інноваційну технологію розвитку особистості школяра.
Практична частина семінару розпочалась з ділової гри «Модель структури уроку відповідно до обраного типу» з допомогою платформи Learning Apps, яку проводили вчителі інформатики Бусигіна Н.О. та Кривов’яз Н.М.
Крім того, для молодих учителів проводились уроки:
  • Урок англійської мови у 6-А класі з теми: «Подорож Лондоном» – вчитель англійської мови Яремішин О.М.
  • Урок фізичної культури в 7-В класі з теми: «Розвиток фізичних якостей» – вчитель фізичної культури Осаволюк В.А.
  • Урок української літератури рідного краю в 6-Б класі з теми: «За все, що маю дякую тобі…» (За творчістю М.Лукова – поета-пісняра) – вчитель української мови та літератури Штурма С.І.
  • Урок математики у 5-А класі з теми «Додавання та віднімання звичайних дробів» – вчитель математики Македонська Л.М.
  • Позакласний захід з основ здоров’я у 3-А класі з теми: «Психічна та духовна складові здоров’я» – вчитель початкових класів Юрченко А.І.
  • Інтегрований урок з математики та основ здоров’я в 3-Б класі з теми: «Письмове віднімання багатоцифрових чисел. Безпека велосипедиста» – вчитель початкових класів Данильченко Н.В.
Гарним завершенням семінару стала релаксаційна хвилинка, яку провела практичний психолог закладу Слободянюк Г.О

До Вашої уваги матеріали семінару:

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Методично-інформаційні матеріали для психологів та соціальних педагогів

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО