Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
11.12.2019

Про педагогічну майстерю для вчителів іноземної мови на тему «Інтерактивні методи роботи вчителя як основний засіб формування ключових компетентностей від НУШ до успішного результату ЗНО»

05 грудня 2019 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №11 ВМР» відбулось заняття (педагогічна майстерня) для вчителів іноземної мови ІІ кваліфікаційної категорії на тему «Інтерактивні методи роботи вчителя як основний засіб формування ключових компетентностей від НУШ до успішного результату ЗНО». Метою заняття було розвинути індивідуально- психологічні характеристики особистості учня,які впливають на успішність оволодіння іншомовною мовленнєвою діяльністю,та виховувати особистість високих моральних якостей засобами іноземної мови як засобом спілкування,а також застосування компетентнісного підходу до навчання іноземної мови в контексті положень «Нової української школи» згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Останні новини
11.12.2019

Про ділову гру для молодих вчителів початкових класів до трьох років роботи з теми «Сучасний вчитель – рушійна сила майбутнього держави»

5 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» проведено ділову гру для молодих вчителів початкових класів до трьох років роботи з теми «Сучасний вчитель – рушійна сила майбутнього держави». До вступного слова були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Васкевич О.В., яка окреслила проблемні питання ділової гри, та методист комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т., яка наголосила на важливості професії вчителя в сучасному світі. Розпочалася ділова гра дружнім колом, де учасники познайомились один з одним. Об’єднавшись у групи, молоді вчителі опрацювали теми «Фахова підготовка вчителя», «Як має виглядати сучасний вчитель», «Уміння бути щасливим», «Як запобігти професійному вигоранню», «Які ролі грає сучасний вчитель». Під час рефлексії учасники гри представили власні портрети сучасного вчителя.
Останні новини
11.12.2019

Про методичне об'єднання вихователів-методистів ЗДО міста на тему «Впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес ЗДО засобами конструктора LEGO»

06 грудня 2019 р. на базі  комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №27 Вінницької міської ради" відбулося методичне об'єднання вихователів-методистів ЗДО міста на тему "Впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес ЗДО засобами конструктора LEGO"
Учасники методичного об'єднання мали змогу оглянути діючі виставки, створені педагогами закладу та дитячі конструкції з LEGO.
Інформаційний блок розпочала завідувач КЗ «ДНЗ №27 ВМР» Тетяна Рожок з інформаційним дайджестом про діяльність закладу. У підсумково-аналітіїчному блоці Валерія Артемчук, керівник методичного об'єднання впхователів- методистів, провела фідбек, де учасники мали змогу висловити власну змістовну реакцію про проведений захід. Завідувач КУ «ММК» Наталія Москальчук провела меседж «Освітня траєкторія впровадження конструктора ЬЕОО в ЗДО м. Вінниці», де познайомила вихователів- методистів із впровадженням конструктора в заклади освіти міста.
В ході інформаційного всеобучу «Практичні під. організації гри з LEGO» методист з дошкільного виховання КУ «ММК» Лариса Бондарчук ознайомила присутніх з програмою «Безмежний світ гри з LEGO» та розкрила шляхи реалізації підходу «навчання через гру».
Презентувала досвід роботи закладу «Світ фантазій з LEGO» внхователь-методнст КЗ «ДНЗ №27 ВМР» Лілія Дмитрнченко, де покроково розповіла про впровадження конструктора LEGO в освітній процес закладу. Детально познайомила з формами взаємодії з педагогами, дітьми, батьками. 
В ході практичного блоку вихователі- методисти мали змогу переглянути заняття з дітьми та побачити як можна інтегрувати конструктор LEGO в різні види діяльності.
  • Заняття гуртка «У пошуках дитинчат» за технологією Л.Шелестової з використанням конструктора LEGO . Вихователь середньої групи №9 Тетяна Щербацька.
  • Заняття з формування логіко-математичної компетентності дошкільників математичну країну з LEGO». старшої трупи №3 Алла Кузьмінець.
  • Заняття з розвитку комунікативних здібностей дошкільників засобами конструктора LEGO «Малюки поспішають на допомогу». Вихователь середньої групи №7 Валентина Пашенко.
Методичний блок розпочався діалогом- сесією з лідерами думок та агентами змін з елементами практикуму «Play with LEGO -  механізм партнерської взаємодії педагога з дитиною», який провела вихователь- методист КЗ «ДНЗ №27 ВМР» Лілія Дмитриченко, в ході якого учасники діалогу-сесії ділилися власним досвідом шодо впровадження конструктора LEGO в роботі з дітьми.
Інтерактивний тренінг «LEGO - the Best прояв для творчості, можливостей та зростання», який провела вихователь- методист КЗ «ДНЗ №27 ВМР» Лілія Дмитриченко та вихователь-методнст КЗ «ЗДО №20 ВМР» Наталія Марченко, мав на меті підвищення фахової компетентності вихователів методистів ЗДО міста щодо інтеграції конструктора LEGO в різні види діяльності в освітньому процесі.
Останні новини
09.12.2019

Про майстер - клас для соціальних педагогів ЗЗСО

5 грудня 2019 року в комунальному закладі «ЗШ І-ІІІ ст. № 4 ім. Д.І. Менделєєва ВМР» відбувся майстер-клас «Соціально – перетворювальна робота з формування безконфліктної поведінки» для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.
Перед учасниками майстер - класу презентувала свій досвід роботи Мандренко Олена Михайлівна, соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 4 ім. Д.І. Менделєєва ВМР».
Соціальні педагоги в ході майстер – класу розглянули теоретичну інформацію про причини виникнення конфліктних ситуацій у дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку.
В практичній частині учасники працювали над формуванням соціальної компетентності, вправлялися в виробленні навичок безконфліктного спілкування.
По завершенню майстер - класу соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти від рефлексували свої враження.
 
Останні новини
04.12.2019

Про науково-практичний семінар «Реалізація авторської моделі «Національна автентична школа-ліцей»

Відповідно до листа від 07.11.2019р, №22.1/10 – 4130 МОН України , ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та відповідно до плану роботи Інституту та програми Всеукраїнського експерименту за темою «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» спільно з КВНЗ «ВАНО» та Департаментом освіти ВМР 28-29. 11.2019р. на базі КЗ «НВК ЗШ І-ІІ ст.-ліцей № 7 ВМР» проведено науково-практичний семінар «Реалізація авторської моделі «Національна автентична школа-ліцей».
До роботи в семінарі долучилися освітяни різних регіонів України: директори, заступники, представники методичних кабінетів та інститутів післядипломної освіти. 67 учасників із Рівне і Рівненської області, Житомира, Херсона, Хмельницька та Хмельницької області, Миколаєва, Черкас, Дніпра, Києва, Львова, Кривого Рогу, Ірпеня, Івано Франківська, Бердянська, Чернігівської області, Одеської області міста Южне, Броварів, Боярки, Донецької області, Кіровоградської області, Волинської області, Лисичанська, Малої Білозерки, Запоріжжя, Анадольська.
Науковий супровід забезпечували Кириленко С.В., начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук; Кіян О.І., завідувач сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно – експериментальної роботи, кандидат педагогічних наук, Мариновська О.Я., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та освітніх інновацій Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Іваниця Г.А., перший проректор з науково-педагогічної роботи КВНЗ «ВАНО», кандидиат педагогічних наук, доцент, Безгін К.С., професор кафедри менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, доктор економічних наук, професор.
Це був період плідної роботи, цікавих думок, запальних дискусій, рольових ігор. Перший день семінару проходив на базі КЗ «НВК: ЗШ І-ІІ ст. -ліцей №7 ВМР». З вітальним словом до присутніх звернулися Чорна О.А., заступник директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, Заслужений працівник освіти, Яценко О.В., директор Департаменту освіти ВМР, кандидат історичних наук.
Виступ члена робочої групи комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій з підготовки проекту Закону України «Про загальну середню освіту» Матвєєвої А.Д. був змістовним та цікавим для учасників семінару.
Більшу частину семінару проведено у форматі панельної дискусії, під час якої керівник закладу Сухомовський О.Г., директор, Заслужений працівник освіти України; заступники директора Романова Г.О., Збожинська Т.С., Севастьянова О.С., Рзаєв Н. голова шкільного парламенту, представили концептуально-логічну модель «НАШ-ліцей» . Практичною частиною семінару став перформанс «Посвята в ліцеїсти», проведений у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. Садовського.
У другий день семінару відбувся тренінг «Сучасний шкільний менеджмент», проведений професором кафедри менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, доктором економічних наук Безгіном К.С. Під час тренінгу учасники сформували модель директора сучасної школи з ключовими рисами: професійність, креативність, гнучкість, доброчесність, вміння навчатися, готовність змінюватися.
Учасники семінару отримали сертифікати «Сучасний шкільний менеджмент» та «Реалізація авторської моделі «Національна автентична школа-ліцей».
Останні новини
04.12.2019

Про тренінг для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл навчання»

28 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради» проведено тренінг для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл навчання». Розпочався тренінг дружнім колом, де учасники висловили свої очікування та сподівання щодо роботи. Об’єднавшись у групи керівники методичних об’єднань познайомились з моделлю компетентностей для культури демократії та розробили навчальні вправи інтегрованого курсу «Я досліджую світ» за темою «Усе пов’язано з усім». Свої розробки вони пов’язали, співвіднесли з інтеграцією, із наскрізними вміннями, Рамкою компетентностей для культури демократії та базовими дескрипторами. Під час рефлексії була проведена вправа «Подяка».
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО