Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
13.01.2020

Про методичне об'єднання практичних психологів ЗЗСО

9 січня 2020 року у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої освіти.
Тема: «Групові методи роботи в інформаційно-просвітницькій діяльності з протидії торгівлі людьми».

На методичному об’єднанні були заслухані питання:
1. Інформаційно-просвітницька кампанія як метод профілактики з попередження торгівлі людьми (Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи).
2. Групові методи роботи в інформаційно-просвітницькій діяльності з протидії торгівлі людьми (Волкова В.В., практичний психолог КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15 ВМР»).
3. Традиційні та інноваційні методи роботи практичного психолога по запобіганню торгівлі людьми (Дончук О.П., практичний психолог КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 ВМР»).
4. Підсумки та рефлексія (Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи).
Останні новини
13.01.2020

Про методичне об'єднання соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти

9 січня 2020 року на базі комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» відбулося методичне об’єднання соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти на тему «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах».
На методичному об’єднанні були заслухані питання: «Стратегії психосоціальної допомоги у ситуації кризи», Докійчук Т.В., методист з практичної психології та соціальної роботи; «Специфіка соціально – педагогічної роботи з сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини», Щорс В.В., голова міського методичного об’єднання, соціальний педагог КЗ «Вінницький технічний ліцей», «Методи формування стійкої соціальної позиції дітей у складних життєвих обставинах до негативного впливу соціального середовища», Лемещук Світлана Анатоліївна, соціальний педагог КЗ «СЗШ І-ІІ ст. з д/в ВМР».
Останні новини
27.12.2019

Про роботу вчителів історії у 2019-2020 н.р.

Завершується І семестр 2019-2020 навчального року, багатий на вагомі методичні надбання вчителів історії міста, які не лише розкрили творчий потенціал педагогів, а й дали можливість кожному поповнити творчу лабораторію апробованими до власної освітньої діяльності педагогічними знахідками, інноваційними підходами.
Завдяки тісній співпраці КЗ « ЗШ І-ІІІ ст..№32 ВМР» із ВДПУ ім. М.Коцюбинського, громадською організацією « Подільська спадщина» педагоги міста отримали потужний методичний візуальний ресурс із питань найскладнішого періоду в історії Українського народу ХХ ст. - Української революції 1917-1921 рр. Кандидати історичних наук А.Войнаровський, Н. Жмуд надали не лише інформаційний матеріал, а й розкрили методологію висвітлення особливостей перебігу подій революції на теренах Подільського краю, переважно Східного Поділля. Педагогічна майстерня « Використання інтерактивних технологій у вивченні краєзнавчого матеріалу з історії» (12.11.2019) створила для педагогів справжній плацдарм для використання інноваційних прийомів вивчення і використання на уроках історії «малої батьківщини».
На питання того, в який спосіб вчитель суспільних дисциплін може формувати ключову громадянську компетентність, на практиці продемонстрували вчителі шкільного методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін КЗ « НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №23 ВМР» (21.11.2019р.). Методичний практикум « Сучасні можливості й потреби наповнення історії та правознавства громадянським змістом»
Хто твої сусіди? Як подолати негативні стереотипи? Чого більше: спільного чи відмінного у культурі свого і « чужого» народу?Як упередження можуть зашкодити громадянському спокою в суспільстві? Яким прийомам міжкультурної комунікації слід навчати здобувачів? Що таке культурна чуттєвість?Ці питання для обговорення запропонували вчителі Заворотна Л.П., Фалатюк Т.О. на педагогічних посиденьках у КЗ « ЗШ І-ІІІ ст. №10 ВМР» (10.12. 2019 р.) на тему «Культура добросусідства єднає країну». Результативність значно поглибило знання про традиції та звичаї болгар, румунів, молдован, поляків, німців, кримських татар, ромів. Використання інтерактивних технологій у підготовці здобувачів до ЗНО з історії продемонструвала вчитель історії Назарук Т.Л. КЗ « ЗШ І-ІІІ ст. № 11 ВМР» (11.12.2019). «Підготовка до ЗНО з історії України»- тема майстер-класу захопила вчителів міста оригінальністю форм формування предметних компетентностей здобувачів з історії.
Колективно педагоги розробляли рекомендації для здобувачів щодо систематизації програмового матеріалу з історії України, раціонального розподілу часу під час підготовки та здачі ЗНО.
Останні новини
24.12.2019

Про семінар для голів методичних об’єднань класних керівників 5-11класів «Сучасні технології в роботі класного керівника»

20 грудня 2019 року о 14.00 на базі КЗ «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня №20 ВМР» проведено семінар для голів методичних об’єднань класних керівників
5-11класів «Сучасні технології в роботі класного керівника». Директор закладу Слушний О.М. познайомив гостей з особливостями роботи навчального закладу
та зауважив, що покоління Z вимагає сучасного підходу у вихованні молоді.
Методист з виховної роботи КУ «Міський методичний кабінет» Побережна І.В. продовжила розповідь про те, що процес розвитку кожної дитини потребує розумного керівництва та належних умов щодо формування життєвих компетентностей успішної особистості.
Про сучасні тенденції у роботі класного керівника доповіла голова ШМО Тітова О.П. Усіх присутніх вразила презентація інноваційного авторського проекту мюзикл «Золотий птах», який реалізували Гура Т.Д., Рафалюк З.Д., Сергієнко Н.В. Цікавим та незабутнім став інтелектуальний квест «Калейдоскоп інновацій»: «Йдучи на зимові канікули», «Вулицями рідного міста», «Мистецтво душі», «Нове життя старим речам», «Зимовий еко-календар», «Мішечок гармонії», «Дерево доброти» під керівництвом Парамзіної І.С., Ящук Л.Л., Сішко Л.М., Парамзіної С.В., Варваріної О.І., Сокор С.С., Станкевич Н.В. Заступник директора з виховної роботи Гаврилюк К.А. підвела підсумки семінару та подякувала присутнім за творчу, плідну праю.
Активна робота усіх учасників, цікаві думки, позитивні емоції засвідчила високий рівень проведення заходу та надихнули педагогів на подальшу творчість. Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам
Останні новини
23.12.2019

Про презентацію-захист новітніх педагогічних здобутків учасниць в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року»

19 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №72 Вінницької міської ради» в рамках ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» учасниці провели презентацію-захист власних новітніх педагогічних здобутків.
В ході презентації було розкрито актуальність проблеми та сучасність розробок, рекомендації щодо використання досвіду номінанта, основні методи та прийоми організації дитячого колективу в контексті реалізації визначеної педагогічної проблеми, доцільність використання педагогічного досвіду в роботі з дітьми. Запропоновані матеріали пройшли апробацію в закладах дошкільної освіти.
Теми досвіду:
  • Цилюрик Н.Ю.(КЗ «ДНЗ №72 ВМР»)
  • Зять Н.В. (КЗ «ДНЗ №72 ВМР»)
  • Палащук О.О. (КЗ «ДНЗ №57 ВМР»)
Останні новини
23.12.2019

Про методичне об’єднання керівників ЗДО на тему: «Використання інноваційних технологій в контексті формування логіко-математичної компетенції дошкільника в сучасному закладі дошкільної освіти»

18.12.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти № 11 Вінницької міської ради» відбулось методичне об’єднання керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Використання інноваційних технологій в контексті формування логіко-математичної компетенції дошкільника в сучасному закладі дошкільної освіти».
Перед початком роботи методичного об’єднання учасники заходу мали можливість ознайомитись із діючою виставкою методичних напрацювань та практичним матеріалом для роботи за даною темою.
Завідувач КУ «ММК» Наталія Москальчук розкрила актуальність використання освітніх інновацій для логіко-математичного розвитку у сучасному закладі дошкільної освіти.
В інформаційній частині заняття методист з дошкільної освіти КУ «ММК» Ніна Сокиринська надала методичні рекомендації учасникам на тему: «Інноваційні технології як засіб підвищення якості формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку».
Віта Горова, директор КЗ «ЗДО №11 ВМР» представила учасникам методичного об’єднання систему роботи закладу щодо ефективного впровадження інноваційних технологій інтелектуального розвитку дошкільників.
В ході практичного блоку керівники ЗДО мали можливість переглянути заняття з логіко-математичного розвитку з використанням інноваційних технологій:
- «Подорож у Пісочну країну» - заняття з логіко-математичного розвитку з використанням інноваційних технологій (Сендплей, палички Кюізенера, блоки Дьєнеша, Lego конструювання) в ІІ молодшій групі №5, вихователь Тетяна Захаренко, спеціаліст ІІ категорії.
- «Казка в гості нас чекає» - заняття з логіко-математичного розвитку з використанням інноваційних технологій (палички Кюізенера, танграм, Геоконт) в середній групі №6, вихователь Василина Олійник, спеціаліст вищої категорії.
- «У колі» - заняття з логіко-математичного розвитку з використанням інноваційної технології М. Монтессорі в старшій групі №4, вихователь Тетяна Крименюк, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «вихователь-методист».
Під час педагогічного сторітелінгу «Складаємо казку разом», який провела вихователь-методист закладу Анна Пляцок, учасники практично вправлялись у складанні та розповіданні казок про інноваційні педагогічні технології, використовуючи мистецтво сторітелінгу.
Керівники закладів були активними учасниками логіко-математичної квест-гри «Математика навколо нас», проведеної модераторами Оксаною Гончарук, Юлією Потаповою, Василиною Олійник, Тетяною Захаренко, Оксаною Гарматюк.
Зацікавила присутніх театралізована музична розвага «Як Миколай час рятував» за участю педагогів та вихованців КЗ «ЗДО №11ВМР».
У підсумковій частині заняття методичного об’єднання учасники зазначили, що воно пройшло цікаво та плідно, подарувавши добрі враження та цікаві ідеї для модернiзацiї освітнього процесу з використання освітніх інновацій.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО