Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
13.05.2022

Про вебінар "Особливості організації проєктного навчання на уроках іноземних мов з використанням технологій дистанційного навчання"

   12 травня 2022 року відбувся вебінар з елементами тренінгу на тему "Особливості організації проєктного навчання на уроках іноземних мов з використанням технологій дистанційного навчання". Метод проектів - ефективна та перспективна технологія навчання, незамінний інструмент освітнього процесу сучасної української школи, актуальним завданням якої є реалізація компетентнісного підходу в навчанні, який передбачає спрямованість освітнього процесу на формування і розвиток ключових компетенцій особистості.
   Під час вебінару консультантка КУ "ЦПРПП" к.п.н. Лановенко А.О. обговорила з учасниками актуальність та особливості впровадження проектного навчання на уроках іноземних мов, завдання проектної діяльності, класифікацію проектів відповідно до домінуючого методу роботи, за галуззю виконання, за кількістю та складом учасників та ін. Також було розглянуто етапи створення проектів, особливості оцінювання, переваги та недоліки впровадження проектної технології в освітній процес.
   Особливий інтерес учасників викликав виступ к.п.н. Жиле Л.І, учителя - методиста Вінницької гімназії №24, яка організувала майстерню зі створення проектів для різних вікових груп під час вивчення англійської мови, поділилась власним практичним досвідом впровадження цієї ефективної технолгії навчання та надала вчителям іноземних мов величезний об'єм своїх власних розробок для загального користування, що є дуже гарним прикладом для наслідування.
   Спікери заходу відповіли на запитання учасників та надихнули вчителів на застосування проєктної технології у своїй педагогічній діяльності і надали готові розроблені матеріали для використання в роботі.
   Всі матеріали заходу знаходяться на сторінці спільноти вчителів іноземних мов сайті КУ "ЦПРПП ВМР".
Останні новини
06.05.2022

Про вебінар для вихователів ЗДО - слухачів Школи вихователя-стажера.

06 травня 2022 року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Ніною Сокиринською, Ларисою Бондарчук, спільно з вихователем - методистом КЗ «ДНЗ № 73 ВМР» Оленою Колосовою проведено в рамках роботи міської школи молодого майстра «Стажер-вихователь» «Дебют» онлайн-вебінар на тему: «Освітній напрям «Гра дитини в світлі вимог оновленого Базового компонента. Особливості організації та керівництва грою дітей в закладах дошкільної освіти».
Ніна Сокиринська, консультант КУ «ЦПРПП ВМР», з використанням платформи ZOOM, надала теоретичні та практичні рекомендації щодо організації роботи закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану та розкрила питання впливу гри на особистий розвиток дитини у світлі вимог Державного стандарту дошкільної освіти.
Лариса Бондарчук консультант КУ «ЦПРПП ВМР» надала молодим педагогам методичні рекомендації та поради щодо особливостей формування ігрової компетенції в закладах дошкільної освіти та керівництва ігровою діяльністю.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №73 ВМР» Олена Колосова, ознайомила присутніх педагогів з питанням важливості організації та проведення ігор-квестів та ігор-подорожей з дошкільнятами. Також під час практичної частини заходу, а саме онлайн-презентації гри «Найрозумніший», закріпила знання молодих педагогів щодо різновидів ігрової діяльності дітей в закладах дошкільної освіти.
Більш детально з матеріалами можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».
 
Останні новини
06.05.2022

Про інтервізійну зустріч працівників психологічної служби ЗЗСО ВМТГ

У непростий час війни маємо дбати про спокій та психологічну рівновагу наших дітей. Одним із методів заспокоєння є арт-терапія. Тому 5 травня 2022 року відбулася інтервізійна зустріч працівників психологічної служби (практичні психологи, соціальні педагоги) ЗЗСО ВМТГ. Психолог КУ «ЦПРПП ВМР» Жанна Воловодівська знайомила з арт-техніками на зниження рівня тривоги, пошуку внутрішніх ресурсів та формування бачення майбутнього. Фахівці ділилися своїм досвідом роботи. До зустрічі долучилася Лілія Немаш, психолог ГО «Генерація ідей добробуту», яка поглибила знання учасників що до рівнів функціонування людської психіки.
Презентація «Арт техніки щодо зниження рівня тривоги, пошуку внутрішніх сил і ресурсів, формування бачення майбутнього»
Останні новини
06.05.2022

Про вебінар для спільноти вчителів іноземних мов "Щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року".

  5 травня 2022 року відбулась онлайн-зустріч спільноти вчителів іноземних мов "Щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року".
   На зустрічі  було розглянуто актуальні  питання проведення підсумкового ( річного, семестрового) оцінювання у початковій та старшій школі, надано рекомендації щодо проведення семетрового контролю, оформлення журналу та інших питаннь, які цікавлять вчителів іноземних мов сьогодні. 
Останні новини
04.05.2022

Інформаціно-методичні матеріали для вчителів суспільних дисциплін, курсу " Захист України", класних керівників


Навчання в умовах воєнного стану, зумовленого розв’язаною масштабною агресією росії проти України, потребує від вчителів кваліфікованого підходу щодо формування критичного мислення вихованців, навиків протистояння пропаганді агресора, фейковому наступу на свідомість здобувачів .
На сторінках вище вказаних спільнот педагоги мають нагоду використати такі матеріали:
« Хронологія війн московитів проти Української держави (ХV- XVIст)»;
«Участь українців у походах Самозванців на Москву»;
МП « Серйозні порушення МГП».
Користуючись наданою автономією педагогічної діяльності, вчитель спроможний не лише переглянути, поновити ы поповнити власні знання, використати створені автором консультантом К. Маліцькою завдання до добірки інформації, а й додати власні завдання з урахуванням актуальності, складу здобувачів( вік, внутрішньо переміщені особи, діти з особливими освітніми потребами).
Мета створених матеріалів полягає у:
формуванні навиків розпізнавання маніпуляцій («братній народ», «єдині корені», клеймування українського народу, її держави різного роду злочинними безпідставними ярликами на кшталт «фашисти», «нацисти»);
підвищення рівня громадянськості, правової культури здобувачів, можливостей подолання правового нігілізму;
створення основ для інформаційної безпеки
.Длякласних керівників,  вчителів історії на сторінці «Суспільні дисципліни» розміщена інформація про блок «Історія України» - складової НМТ- 2022.
Останні новини
03.05.2022

На допомогу педагогічним працівникам, що працюють з учнями з ООП

Центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує огляд корисних ресурсів для педагогічних працівників, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, за квітень 2022 року:

НОРМАТИВНА БАЗА

Постанова КМУ від 26.04.2022 №483 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2019 р. № 530 і від 15 вересня 2021 р. № 957"
З повною добіркою навчальних нормативних документів в галузі інклюзивної освіти можна ознайомитися на сайті КУ ЦПРПП ВМР в розділі «Інклюзивна освіта» - «Нормативне забезпечення інклюзивної освіти» 

НАВЧАННЯ

ВЕБІНАРИ ВІД «ВСЕОСВІТА»:
"Емоційно-вольова сфера дитини з ООП. Від теорії до практики"
"Соціально-побутове орієнтування: матеріали для дітей з ООП"
"Адаптації та модифікації освітнього середовища для дітей з ООП. Індивідуальна програма розвитку"
"Корекція дистанційно для учнів з ООП в умовах воєнного стану"
"Використання арттерапевтичних технологій у роботі із дитячими страхами"
"Стабілізація емоційного стану дітей дошкільного віку засобами арттерапії"
"Реалізація інклюзії в закладі освіти. ІПР (створення, моніторинг динаміки розвитку учня з ООП)"
"Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей з ООП у закладах освіти"
"Емоційно-вольова сфера дитини з ООП. Від теорії до практики"
"Соціально-побутове орієнтування: матеріали для дітей з ООП"

ОНЛАЙН-КУРС ВІД «НА УРОК»:
"Сучасні технології інклюзивного навчання". Курс орієнтований на педагогів, які прагнуть ефективно організовувати навчальну, виховну, корекційно-розвивальну роботу з дітьми із особливими освітніми потребами та створювати комфортне середовище для взаємодії всіх учасників освітнього процесу. Курс безкоштовний, можливість проходження підсумкового тесту та отримання сертифікату платні. Обсяг - 20 годин. Програма курсу

ВЕБІНАР ВІД «НА УРОК»:
Креативний підхід вчителя у роботі з дітьми з ООП в умовах війни

ВЕБІНАРИ ВІД «НУШ» ТА ГО «СМАРТ ОСВІТА»:
Формуємо навички гри в дітей
Підтримка “академічних” навичок у побуті 
Адаптивні навички та навички самостійності в підлітків

ВЕБІНАРИ ВІД «КОЛО СІМ’Ї»:
Психологічна допомога дітям, що пережили психотравмуючі події на війні
Як допомогти дітям пережити втрату рідних на війні?
Психологічна стійкість в умовах війни, що триває: калібруємо формулу
Перша психологічна допомога
Як допомогти дітям пройти крізь виклики війни?
Як зцілити рани, що залишають по собі психотравмуючі події війни
Реальність без ілюзій: психологічна стійкість в умовах війни
З повною добіркою навчальних вебінарів, курсів та інших форм підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, що працюють з учнями з ООП, можна ознайомитися на сайті КУ ЦПРПП ВМР в розділі «Інклюзивна освіта» - «Підвищення кваліфікації» 


МАТЕРІАЛИ НА ДОПОМОГУ

ПОРАДИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ, РОЗРОБЛЕНІ ІНСТИТУТОМ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ ІМЕНІ МИКОЛИ ЯРМАЧЕНКА НАПН УКРАЇНИ:
для дітей з порушеннями зору
для дітей з порушеннями слуху
для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ВІД НУШ, ЯК ДОПОМОГТИ ДІТЯМ З ООП ПІД ЧАС ВІЙНИ:
чи говорити з дітьми з ООП про війну;
як рутинні справи можуть стати основою для підтримки та навчання дитини;
як визначити, над якими вміннями потрібно попрацювати;
як навчати дитину через ігри та побутові справи.

ІНФОРЕСУРСИ ДЛЯ БАТЬКІВ ВІД ЦЕНТРУ ЗДОРОВ'Я ТА РОЗВИТКУ "КОЛО СІМ'Ї"
Як підтримати дітей в цей непростий час війни
Як говорити з дітьми про війну
Як потурбуватися про себе
Як підтримати дітей, коли довелося переїхати через війну
Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні
Як допомогти дітям та молоді, коли вони пережили психотравмуючу подію на війні
Як підтримати дитину, якщо її рідні зазнали поранення на війні
Як підтримати дітей, коли вони втратили рідних на війні
Швидкий рецепт психологічної стійкості
Як допомогти дитині, коли вона пережила психотравмуючу подію (путівник для батьків)
Як допомогти дитині пережити втрату (путівник для батьків)
З повною добіркою навчальних матеріалів на допомогу для педагогічних працівників, що працюють з учнями з ООП, можна ознайомитися на сайті КУ ЦПРПП ВМР в розділі «Інклюзивна освіта» - «Матеріали на допомогу» 

Завантажити .pdf

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Конкурсний відбір підручників

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО