Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
11.02.2019

Про друге засідання Школи молодого спеціаліста - практичного психолога закладів загальної середньої освіти.

6 лютого 2019 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» відбулося друге засідання Школи молодого спеціаліста - практичного психолога закладів загальної середньої освіти.
В ході засідання молоді фахівці працювали у напрямку роботи з посттравматичними станами дітей. Зокрема, складали орієнтовні індивідуальні плани роботи з дітьми – сиротами, з дітьми переселенцями, постраждалими від насилля. Увагу акцентували на тематиці індивідуальних консультацій, кількості зустрічей.
Останні новини
07.02.2019

Про педагогічну майстерню тему «Методика проведення бінарного уроку як засіб реалізації наскрізних змістових ліній у контексті Нового Державного стандарту освіти» для учителів математики та біології.

06.02.2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Вінницької міської ради» відбулася педагогічна майстерня з досвіду роботи «Я роблю це так…» на тему «Методика проведення бінарного уроку як засіб реалізації наскрізних змістових ліній у контексті Нового Державного стандарту освіти» для учителів математики та біології.
У теоретичній частині господарі розкрили принцип застосування бінарних уроків та поділилися досвідом власних уроків. А в практичній частині усі присутні учителі математики та біології мали змогу співпрацювати разом у розв’язуванні задач міжпредметного змісту.
Останні новини
03.02.2019

Про чергове засідання Школи молодого класного керівника з теми «Стоп булінг! Діти—дзеркало батьків»

31.01 .2019 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось чергове засідання Школи молодого класного керівника з теми «Стоп булінг! Діти—дзеркало батьків».
Координувала роботу зкруглого столу методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка акцентувала увагу педагогів на проблемі булінгу серед сучасної молоді.
Шаповалюк Леся Юріївна, заступник директора з виховної роботи, детально розкрила тему виникнення булінгу в Україні. Про 10 ознак токсичних батьків, котрі псують життя своїм дітям, розповіла Дусик Оксана Володимирівна, голова МО класних керівників 5-11 класів.
Практичну частину розпочала Леся Юріївна, яка провела заняття з елементами тренінгу «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильству». Цікавим та позитивним завершенням круглого столу став майстер-клас «Горішок із сюрпризом», який провела Оксана Володимирівна.
Кожен учасник круглого столу отримав сертифікат, який вручила директора закладу Лепко Надія Іллівна.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам Школи молодого класного керівника!

За посиланням ви можете переглянути матеріали засідання
 
Останні новини
03.02.2019

Про засідання школи молодого вчителя іноземних мов (семінар) на тему «Створення та використання лепбуків на уроках іноземної мови»

30 cічня 2019 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст.№36 ВМР» відбулось засідання ШМУ іноземних мов (семінар) для молодих вчителів іноземної мови на тему «Створення та використання лепбуків на уроках іноземної мови».Було присутніми 25 представників із 23-х закладів загальної середньої освіти. Метою заняття було усвідомлення учнями значення іноземної мови для життя в мультилінгвальному та полікультурному світовому просторі,а також здатності переносити знання й уміння в нову ситуацію шляхом виконання
проблемно-пошукової діяльності».
Останні новини
01.02.2019

Про інформаційно-методичну зустріч із педагогами, що виявили бажання взяти участь у Конкурсі «Надія - 2019»

Триває реєстрація учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2019». 30 січня 2019 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбулась інформаційно-методична зустріч із педагогами, що виявили бажання взяти участь у Конкурсі.
З мотивуючим вітальним словом до молодих колег звернулася завідувач КУ «ММК» Наталія Москальчук. Про організацію Кконкурсу, перебіг конкурсних випробувань, рекомендації щодо виконання завдань розповіла методист з навчальних дисциплін Тетяна Дрозд. Секретами створення успішної презентації поділився методист з навчальних дисциплін Тарас Мельник.
На поточний момент найбільшу зацікавленість щодо участі в Конкурсі й активність у реєстрації виявили вчителі початкових класів. З побажаннями успіхів звернулася до всіх присутніх методист з навчальних дисциплін Людмила Зима.
«Методисти готові підтримати учасників та надати їм необхідну професійну допомогу», ‒ запевнила методист з навчальних дисциплін Ірина Любчак.
Реєстрація учасників Конкурсу завершиться 05 лютого 2019 року. Приєднуйтесь!
Останні новини
01.02.2019

Про інтерактивну освітню виставку – гру «Маршрут безпеки» з протидії торгівлі людьми

30 січня 2019 року у КЗ «Вінницький технічний ліцей» в рамках майстерні психологічних практик Базалійська Л.П., практичний психолог та Щорс В.В., соціальний педагог даного закладу провели інтерактивну освітню виставку – гру «Маршрут безпеки» з протидії торгівлі людьми. Учасниками заходу були практичні психологи, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти міста.
На початку роботи для фахівців психологічної служби організатори представили презентацію «Ситуація з торгівлею людьми в Україні». Для розкриття актуальності теми долучилася психолог Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гудімова О.О. з виступом «Профілактична та реабілітаційна роботи по м. Вінниця з попередження торгівлі людьми». Всі учасники заходу стали учасниками інтерактивної освітньої виставки – гри «Маршрут безпеки», де мали змогу ознайомитися з цікавими завданнями, які стануть корисними в роботі з дітьми.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО