Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
27.02.2019

Про семінар для учителів історії на тему: «Історія боротьби за українську державність: ОУН, УПА»

25.02.2019р. відбувся семінар на тему: «Історія боротьби за українську державність: ОУН, УПА». Організатори семінару - керівники закладу, вчителі історії комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Вінницької міської ради» - зуміли для педагогів міста розкрити маловідомі сторінки з історії створення організацій ОУН, УПА, діяльності С.Бандери, Т.Боровця, О.Грабця, Р.Шухевича, Г.Дидик.
Історіографія , пісні вояків УПА, великодні та різдвяні листівки довели вагомий внесок політичної організації ОУН у процес формування української нації як політичної. Дослідження у формі учнівських проектів викликали загальне захоплення в учасників семінару,як і економічна програма українських націоналістів, яка потребує глибоко вивчення і популяризації.
Виховання толерантності з використанням прийомів історичної емпатії, «Кілець Вена» сприяли руйнування усталених стереотипів,що мали місце тривалий час на сторінках підручника з історії України.
Багатонаціональний склад учасників боротьби за незалежність переконливо довів, що ідея самостійної суверенної Української держави належить не одному поколінню людей України від Заходу до Сходу її кордонів.
Останні новини
22.02.2019

​Завершився відбірковий етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2019»

20 лютого 2019 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради» проведено конкурсні випробування «Фаховий іспит» і «Методичний практикум». 22 учасники продемонстрували рівень знань із предметів викладання, методики, педагогіки й психології, обізнаності з чинною нормативною базою.
Протокол оцінювання конкурсного випробування «Фаховий іспит» розміщено на сайті КУ «ММК». Матеріали конкурсу «Методичний практикум» будуть розглянуті на засіданнях фахових Шкіл молодого вчителя та загальноміської Школи молодого вчителя.
З 21 лютого розпочинається фінальний етап. Рішенням журі визначено склад фіналістів. Учасникам, що не дійшли до завершального випробування, дякуємо за участь і бажаємо потужного професійного зростання й реалізації особистісного потенціалу. 10 конкурсантів мають можливість показати свою майстерність у проведенні конкурсного «Уроку». Бажаємо успіхів!
Останні новини
22.02.2019

Про семінар-практикум для керівників методичних об’єднань класних керівників 1-4 класів «Розвиток літературознавчої компетенції молодшого школяра засобами позакласної роботи»

19.02.2019 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради» відбувся семінар-практикум для керівників методичних об’єднань класних керівників 1-4 класів «Розвиток літературознавчої компетенції молодшого школяра засобами позакласної роботи».
Координувала роботу семінару методист з виховної роботи КУ «Міський методичнй кабінет» Побережна Ірина Віталіївна.
Директор закладу Наталія Анатоліївна Кучма познайомила присутніх із особливостями роботи навчального закладу та висвітлила тему «Нова українська школа: реалії і перспективи». Теоретичну частину семінару продовжив виступ керівника МО класних керівників 1-4 класів Боровської Яни Олександрівни, в якому була розкрита тема «Розвиток літературознавчої компетенції молодшого школяра засобами позакласної роботи».
Практичну частину розпочала поетеса, письменниця Галина Іванівна Рибачук-Прач, яка розповіла про свою творчість, презентувала збірки поезій та пригодницьких оповідань для дітей. Цікаві та змістовні майстер-класи «Створення летбуків «Майстерня письменниці»» та нетрадиційні батьківські збори «Місце дитячої книги в сім’ї» провели Лисюк Вікторія Василівна та Баришева Лілія В’ячеславівна. Гарний настрій та посмішки на обличчях колег викликала інтерактивна музична вистава «У пошуках чарівних фарб», яка з любов’ю та майстерністю була представлена учасниками театрального гуртка під керівництвом Василенко Галини Василівни та Менченко Наталії Михайлівни.
Учасики семінару отримали позитивні емоції та нові знання. Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару!
Останні новини
22.02.2019

Про майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва «Реалізація інтегрованого навчання та наскрізних змістовних ліній на уроках естетичного циклу»

13.02.2019 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва «Реалізація інтегрованого навчання та наскрізних змістовних ліній на уроках естетичного циклу».
Заступник директора з навчально-виховної роботи Артемкіна Тетяна Федорівна презентувала кафедру художньо-естетичних дисциплін. В теоретичній частині тему майстер-класу розкрили вчителі Осіпова Світлана Миколаївна, вчитель математики та фізики, Кравець Валентина Станіславівна, вчитель інформатики , Заболотна Марія Петрівна, вчитель трудового мистецтва. Чудовим завершенням заходу став майстер-клас «Багатство кавового живопису у техніці «Монотипія»», який провела Тарасенко Надія Ігорівна. Захід сприяв розширенню меж усвідомлення ролі мистецтва, важливості застосування наскрізних змістових ліній на уроках естетичного циклу.
Підсумки засідання підвела методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка наголосила на необхідності розвитку творчого потенціалу учнів та застосування нових нестандартних технік на уроках образотворчого мистецтва.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам майстер-класу!
Останні новини
22.02.2019

Про навчально-методичний семінар для учителів біології «Виклики Нової української школи: стандарт, освітній процес, оцінювання. Біологічні студії»

19.02.2019 року на базі комунальної установи «Міський методичний кабінет» відбувся навчально-методичний семінар для учителів біології «Виклики Нової української школи: стандарт, освітній процес, оцінювання. Біологічні студії».
Перед присутніми виступив заслужений учитель України, автор підручників та методичних комплектів для учнів та вчителів, автор завдань ЗНО з біології Шаламов Руслан Васильович.
На зустрічі були презентовані нові роботи: підручник та зошит з біології для 10 класу.
Презентація до виступу (PDF формат)
Останні новини
22.02.2019

Про педагогічну майстерню для вчителів початкових класів 1-3 років роботи з теми «Розв’язування завдань нестандартного змісту»

21 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів 1-3 років роботи з теми «Розв’язування завдань нестандартного змісту». До вступного слова були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня закладу Васкевич О.В. та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. Для вчителів працювали 3 робочі осередки, у яких вони мали змогу познайомитись з певними типами задач та їх розв’язанням. У першому осередку працювали вчителі початкових класів Совко Н.М., Лиса О.В, Мироненко Т.Л. та Рибак Н.С, які представили задачі на зважування, хибні та істинні судження та задачі, пов’язані з поняттям «частина». У другому осередку працювали вчителі початкових класів Крутенюк Л.А., Боголюбова М.М., Матющенко О.І. та Васкевич О.В., які презентували задачі на переливання, розв’язування задач методом графів та задачі з множинами. У третьому осередку ділися досвідом вчителі початкових класів Головащенко Ю.В, Соловей Л.А., Головко Н.Д., Дідух В.В., Власюк А.С. та Чайка В.В., які продемонстрували логічну мозаїку, метод вилучення та логічні задачі геометричного змісту.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО