Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.10.2020

Про конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи»


З 20 жовтня по 20 грудня 2020 року з ініціативи громадської організації «Вікімедіа Україна» (uа.wikimedia.org «Вікіпедія для школи» shkola.wikimedia.org.ua ) вдруге пройде конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи».
Мета проєкту — наповнити українську Вікіпедію якісними статтями, які мають великий запит серед учнів та пов'язані зі шкільною програмою. Цього року конкурс проходитиме в одинадцяти темах — «Англійська мова», «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Мистецтво», «Українська література», «Українська мова», «Фізика».
Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету.
У період з 20 жовтня по 20 грудня потрібно створити чи поліпшити статті на теми шкільної програми відповідних предметів. Ці статті повинні відповідати правилам Вікіпедії (базуватися на надійних джерелах, не містити дослівно скопійованих частин публікацій, дотримуватися нейтральної точки зору тощо).
Переможців у кожній темі (предметі) буде нагороджено цінними призами та дипломами. Також будуть відзначені й ті учасники, що посіли друге та третє місця. Журі також залишає за собою право відзначити внесок окремих авторів за категорією. Нагородження переможців планується у березні 2021 року.
Проведення такого конкурсу дасть можливість підвищити якість статей в українській Вікіпедії, що присвячені темам шкільної програми і є популярними як серед школярів, так і серед педагогів.
Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті: shkola.wikimedia.org.ua
З питаннями та пропозиціями щодо співпраці звертатися до організаційного комітету конкурсу: shkola@wikimedia.org.ua
Регламент конкурсу статей «Вікіпедія для школи» допоможе учасникам проєкту зорієнтуватися у правилах участі, вимогами до статей, параметрами оцінювання, номінаціями.
Останні новини
16.10.2020

Психологічні техніки встановлення та підтримки контакту

Життєві ситуації вирішуються по-різному, тому майже завжди є оцінка ситуації та варіант її вирішення. Запрошую кожного стати активним учасником, залучитися до дії, щоб сприяти покращенню свого емоційного стану та поведінки. Пропоную повправлятися в запропонованих психологічних техніках. Презентація в форматі Power Point.
 
Останні новини
09.10.2020

Про опитування педагогів за тематикою «Психологічна обізнаність педагога»

Практичний психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» протягом вересня 2020 року провів опитування педагогів за тематикою «Психологічна обізнаність педагога» ЗЗСО, ЗДО. Мета даного опитування надання послуг та напрацювання рекомендацій для вдосконалення професійної діяльності педагогічного працівника.
Результати опитування.
Останні новини
13.03.2020

Про уроки фізичної культури в КЗ « ЗШ І-ІІІ ст. №19 ВМР»

Фізичне здоров’я здобувачів освіти – це вагомий скарб нації. Рухливі ігри, зокрема, футбол, баскетбол, закладають не лише спортивні навички, а й гуртують дитячий колектив, вчать командної відповідальності.
Високий рівень професійних компетентностей педагогів засвідчили проведені відкриті уроки фізичної культури на базі КЗ « ЗШ І-ІІІ ст.№19 ВМР»
28.02.2020 р. для учителів міста було проведено відкритий урок на тему «Футбол» учителем фізичної культури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» Корнійчук Ларисою Миколаївною. Лариса Миколаївна- спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, неодноразова учасниця та призер міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в номінаціях «Кращий інноваційний урок фізичної культури» та «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу» ( І місце). Урок на базі 6-А класу засвідчив високий рівень педагогічної майстерності Корнійчук Л.М.
05.03.2020 р. учителем фізичної культури кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» Гончаруком Борисом Станіславовичем на базі 4-А класу закладу було проведено відкритий урок для учителів міста на тему «Баскетбол». У 2019 р. команда учнів закладу під керівництвом Гончарука Б.С. нагороджена Грамотою комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради за зайняте ІІІ місце у Гімназіаді допризовної молоді міста.
Останні новини
12.03.2020

Про проведення майстер-класу для вчителів трудового навчання на базі КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. № 19 ВМР"

11 березня 2020 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Техніка в’язання «брумстик».
Майстер-клас підготувала та провела вчитель-методист Кравець Н.П., яка поділилась досвідом роботи щодо виготовлення виробів з використанням гачка та лінійки. Кожен учасник мав змогу власноруч створити прикрасу, використовуючи представлену техніку.
Завдяки високому професіоналізму Неоніли Петрівни Кравець, захід пройшов успішно, цікаво, залишив приємні враження, мотивуючи учасників майстер-класу до професійного зростання.
Останні новини
11.03.2020

​Триває фінальний етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2020».

11 березня 2020 року на базі КЗ «Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради» вчитель математики Пасіхова Олена Петрівна провела урок у 6 класі на тему «Дії з раціональними числами».
Здобувачі освіти не лише працювали над формуванням обчислювальних навичок. У полі їхнього зору перебували натуральні, раціональні, від’ємні числа, звичайні й десяткові дроби, числові й буквені вирази. Також учні продемонстрували інформаційно-цифрову компетентність, уміння працювати в сучасному освітньому ІК-середовищі. Особливу зацікавленість викликало тематичне об’єднання окремих чисел із різноманітними датами й подіями. Розв’язуючи приклади, шестикласники згадали й вік Тараса Шевченка, й знакову роль Мілли Йовович, і пісню, що принесла перемогу Джамалі на Євробаченні. Безперечно, математика в усьому… Бажаємо успіхів!
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО