Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
14.12.2020

Про консультування вчителів галузі "Суспільствознавство"

Програма галузі, зокрема з історії, курсу « Громадянська освіта», передбачає написання здобувачами освіти есе. Актуальність використання такої форми моніторингу освітньої діяльності особливо є актуальною в умовах дистанційного навчання.
14 грудня 2020 року консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Маліцька К.П. у форматі онлайн - зустрічі надала методичні рекомендації щодо структури есе, критеріїв добору тем та оцінювання.
Презентація «Як навчити писати та оцінювати есе» розміщена на сайті установи, сторінка «Консалтинг».
Останні новини
14.12.2020

Про онлайн-консультацію практичного психолога КУ "ЦПРПП ВМР" з вихователями ЗДО на тему "Як запобігти емоційному та професійному вигоранню"

10 – 11 грудня 2020 року Воловодівська Ж.О., практичний психолог КУ «ЦПРПП ВМР» провела онлайн-консультацію з вихователями ЗДО на тему «Як запобігти емоційному та професійному вигоранню». В ході консультації надано рекомендації щодо удосконалення вміння пошуку шляхів для покращення психологічного здоров'я. Практичний психолог разом з учасниками дійшли висновку щодо усвідомлення важливості прийняття свого «Я» та формування позитивної установки.
Останні новини
14.12.2020

Про онлайн-зустрічі практичного психолога КУ "ЦПРПП ВМР" з практичними психологами, соціальнми педагогами ЗЗСО, ЗДО

8-9 грудня 2020 року відбулися онлайн-зустрічі Воловодівської Ж.О., практичного психолога КУ «ЦПРПП ВМР» з фахівцями психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти міста.
Воловодівська Ж.О., практичний психолог КУ «ЦПРПП ВМР» винесла на обговорення питання «Суб'єктність у контексті самостійності особистості».
В діалозі з колегами – фахівцями дійшли думки, що в сучасному розуміні провідними рисами особистості фахівця мають стати самостійність, ініціативність, незалежність, відповідальність. Також зупинилися на питанні самовдосконалення в професійній діяльності фахівця.
 
Останні новини
09.12.2020

Про міський онлайн-конкурс професійної майстерності «Вихователь року-2020»

В період з 08.10. по 20.12.2020 проходить міський онлайн-конкурс професійної майстерності «Вихователь року-2020». В конкурсі беруть участь вихователі ЗДО №10 (Кучер С.М.), №20 (Коноплицька Н.М.), №24 (Кононко О.П.), №26 (Савчук В.М.), №67 (Коротинська О.М.). 
В рамках конкурсу учасниці представили відеоматеріали навчальних занять з дітьми, майстер-класи «Я роблю це так…» та творчі проекти.
08.12.2020р. на базі КЗ «ЗДО №20 ВМР» проведено комп’ютерне тестування учасниць (виконання тестових завдань з теорії та методики виховання, дошкільної педагогіки, психології та нормативно-правових актів у галузі дошкільної освіти).
Останні новини
08.12.2020

Про онлайн-засідання творчої групи фахівців школи І ступеня

08 грудня 2020 року було проведено онлайн-засідання творчої групи з питань обговорення та редагування посібника з математики для дітей з ООП за робочою назвою «Доступна математика. Дочисловий період». В заході взяли участь Юлія Антонішина, консультант КУ «ЦПРПП ВМР», Людмила Лепетун, заступник директора по школі І ступеня КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 ВМР ", Світлана Марчук, заступник директора КЗ «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст. з дошкільним відділенням ВМР», Тетяна Душко, вчитель початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 ВМР».
Останні новини
04.12.2020

Про онлайн-конференцію з керівниками професійних спільнот вчителів початкових класів

04 грудня 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Антонішиною Ю.М. було проведено онлайн-конференцію з теми «Особливості викладання предметів у початковій школі НУШ з елементами дистанційного навчання». В заході взяли участь 36 керівників професійних спільнот вчителів початкових класів.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО