Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
25.11.2021

Про заняття міської школи молодого майстра

24 листопада 2021 року в онлайн-режимі проведено заняття міської школи молодого майстра для вихователів (стаж роботи – ІІІ-й рік) ЗДО ВМТГ за темою «Формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку», метою якого було розкрити особливості організації освітньої роботи з дошкільниками, формування їхньої логіко-математичної компетентності в освітньому закладі.
До заходу долучились: вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Романюк; вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Куліш; вихователь КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Людмила Архипчук.

Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Бондарчук Л.В. надала практичні поради слухачам МШММ у форматі методичного дайджесту про важливість формування ключових компетентностей дитини: предметно-практичної й технологічної, сенсорно-пізнавальної, логіко-математичної, дослідницької, які належать до стратегічних завдань освітнього процесу напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» нової редакції Базового компонента дошкільної освіти України.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Романюк представила напрямки роботи педагогів свого закладу з формування логіко-математичної компетентності дошкільників.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Куліш презентувала молодим колегам авторську методичну розробку «Мислимо, граємо, уявляємо – логіку розвиваємо».

Використання розвиваючих ігор В’ячеслава Воскобовича у процесі формування логіко-математичної компетенції дошкільників під час проведення майстер-класу представила вихователь КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Людмила Архипчук та навчила колег виготовляти ігрові посібники, зокрема «Чарівний квадрат Воскобовича».

Більш детально з матеріалами МШММ можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».
 
Останні новини
25.11.2021

Про майстер-клас для практичних психологів ЗДО

З метою набуття нового досвіду, взаємозбагачення, натхнення, удосконалення 24 листопада 2021 року за ініціативи психолога КУ «ЦПРПП ВМР» Антоніни Рогаль для практичних психологів закладів дошкільної освіти було організовано майстер-клас «Особливості корекційно-розвиткової роботи для дітей дошкільного віку».
Фахівці ділились з колегами своїми напрацюваннями, креативними розробками та цікавими вправами, які використовують у своїй роботі.
Справжня любов до того, що ти робиш – запорука успіху. Такі люди надихають та передають свою енергію. З впевненістю можна сказати, що наші практичні психологи дошкільних закладів працюють з великою самовіддачею в своє задоволення, натхненно та щиро люблять те, чим займаються.
Останні новини
25.11.2021

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насилля"

Із 25 листопада до 10 грудня відбудеться Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насилля". Детальніше про хід кампанії ознайомтеся за покликанням https://vin-osvita.gov.ua/2021/11/vseukrayinska-kampaniya-16-dniv-proty-nasylstva/
Останні новини
23.11.2021

Про обмін досвідом роботи між працівниками психологічних служб закладів загальної середньої освіти ВМТГ

   23 листопада 2021 року в рамках діяльності професійних спільнот працівників психологічних служб закладів загальної середньої освіти ВМТГ відбулася онлайн-зустріч з практичними психологами та соціальними педагогами.
    В ході зустрічі своїм досвідом роботи ділилися працівники психологічної служби КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20 ВМР» Ірина Дремко (практичний психолог) та Світлана Сокор (соціальний педагог). У розрізі теми «Гармонізація емоційного стану в умовах пандемії. Життєвий ресурс поряд» фахівці знайомили з техніками, які направлені на підтримку емоційного благополуччя дітей: зняття напруги, стресу, втоми, гармонізація емоційного стану, глибшого зрозуміння себе. Також зверталась увага на роботу з педагогами щодо гармонізації емоційного стану.
     Матеріали досвіду роботи розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» в розділі «Професійні спільноти», підрозділ «Психологічна служба».
 
Останні новини
22.11.2021

Про методичне об'єднання вихователів

19 листопада 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Ларисою Бондарчук, вихователем-методистом КЗ «ДНЗ №73 ВМР» Оленою Маричевою, керівником міського об’єднання вихователів груп другого молодшого віку Наталією Кравчук, вихователя-методиста КЗ «ДНЗ №3 ВМР» в онлайн-режимі проведено міське методичне об’єднання у форматі педагогічного подіуму для вихователів груп другої молодшої групи ЗДО ВМТГ за темою «Організація форм сучасного освітнього процесу в закладі дошкільної освіти», метою якого було сприяння підвищенню якості та ефективності освітньої роботи з дітьми та реалізації засад оновленого Базового компонента дошкільної освіти.
Керівник ММО Наталія Кравчук в актуальному повідомленні ознайомила молодих колег про особливості роботи з сучасними дітьми, яких за «Теорією поколінь» визначено як покоління «Альфа». Це діти цифрової ери, які вирізняються інтелектуальною та емоційною своєрідністю: їхній світ цінностей значною мірою підвладний онлайн-соціалізації, тому сучасні виклики життя є для них лише звич­ними умовами буття.
На педагогічному подіумі систему роботи - «Застосування сучасних педагогічних технологій в практику роботи закладу» представила Олена Колосова, вихователь-методист КЗ « ДНЗ № 73 ВМР». Вихователі переглянули відео із організації і проведення форми сучасного освітнього процесу «Коло спілкування» на тему «Діток гарбузи бокаті запросили погуляти»; «Корисну програму» з педагогами «Така знайома і незнайома гарбузова родина».

Проведення методичного об’єднання у такому форматі надало можливість вихователям удосконалити рівень теоретичної та практичної підготовки щодо впровадження в освітній процес закладу дошкільної освіти сучасних форм його організації.
Більш детально з матеріалами МШММ можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».



 
Останні новини
22.11.2021

Про проведення змагань з волейболу

На протязі двох тижнів, з 09.11 по 18.11.2021 року, проходили змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти вінницької міської територіальної громади в 2021-2022 навчальному році. Спортивні змагання є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей.
У змаганнях серед юнаків взяли участь двадцять вісім команд закладів освіти, а в змаганнях серед дівчат – 18.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.
Переможцями змагань з волейболу серед юнаків стали:
І місце – команда КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №31 ВМР"
ІІ місце – команда КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №2 ВМР"
ІІІ місце – команда КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ВМР"
Переможцями змагань з волейболу серед дівчат стали:
І місце – команда КЗ" ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ВМР"
ІІ місце – команда КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №22 ВМР"
ІІІ місце – команда КЗ " ЗОШ І-ІІІ ст. №27 ВМР"
Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО