Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
21.01.2022

Про зустріч із заступниками директорів з навчально-виховної роботи по початковій школі

18 січня 2022 року в рамках «Зимових педагогічних студій» для заступників директорів з навчально-виховної роботи по початковій школі ЗЗСО ВМТГ було проведено онлайн-засідання з теми «Актуальні питання організації освітнього процесу в початковій школі у ІІ семестрі 2021-2022 н.р. відповідно до вимог НУШ». В ході засідання консультант КУ "ЦПРПП ВМР" Юлія Антонішина обговорила з колегами питання ведення ділової документації, оцінювання, організації інтернатури в закладах освіти, добровільної сертифікації педпрацівників тощо. Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Леся Діденко висвітлила дайджест питань роботи початкової школи, зокрема: оформлення документів про освіту здобувачів початкової освіти, ліцензування, організація харчування відповідно до нових вимог, інклюзивне навчання, робота з майбутнім контингентом. Спікер Олена Чернецька, заступник директора з навчально-виховної роботи по початковій школі комунального закладу «Вінницький ліцей №10» розповіла, як заступнику директора з початкового навчання підготуватися до інституційного аудиту. Людмила Лепетун, заступник директора з навчально-виховної роботи по початковій школі комунального закладу «Вінницький ліцей №12» ознайомила учасників заходу з організацією роботи з обдарованими дітьми у своєму закладі та, як голова журі, детально проаналізувала результативність участі у ХХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика (міський етап – зокрема вікова категорія -3-4 класи). Тренер та супервізор НУШ Марія Данилюк проінформувала про організацію та проведення супервізії у ЗЗСО. Підготовка до інституційного аудитуРобота з обдарованими дітьми
Останні новини
19.01.2022

Про івент з вчителями фізичної культури

18.01.2022 року в актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» відбувся івент з вчителями фізичної культури в рамках «Зимових студій» на тему «Компетентнісний підхід на уроках фізичної культури».
В ході івенту було висвітлено питання щодо формування ключових компетентностей на уроках фізичної культури. Також проведено інтерктивну вправу, під час якої учасникам заходу було запропоновано визначити, на формування якої ключової компетентності спрямоване компетнтнісно-орієнтоване завдання, яке вони отримали.
Друга частина заходу пройшла у форматі конструктивного полілогу з питань організаціі та проведення «Гімназіади» в ІІ семестрі 2021-2022 н.р.
Організатором івенту була консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Альона Дідик.
https://mmk.edu.vn.ua/fizychna-kultura
 
Останні новини
19.01.2022

Про вебінар "Недискримінаційний підхід в освітньому просторі Нової української школи" для педагогів ЗЗСО ВМТГ

18 січня 2022 року Воловодівською Ж.О., психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» проведено вебінар «Недискримінаційний підхід в освітньому просторі Нової української школи». Педагоги закладів загальної середньої освіти ВМТГ, які були активними слухачами вебінару, розширювали своє уявлення про недискримінаційне вчителювання, чутливе вчителювання. Також обговорювалися базові принципи недискримінаційної комунікації в рамках уроку. Спікер Жанна Воловодівська презентувала базові репліки вербального оцінювання, які дозволяють зробити зауваження без зайвих образ, підтримати та надихнути кожного учня чи ученицю.
Останні новини
06.01.2022

Про вебінар для шкільних бібліотекарів

05 січня 2022 року відбулася онлайн-зустріч членів професійної спільноти шкільних бібліотекарів.
Під час практичної частини заходу консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено майстерку на тему «Порядок опрацювання електронних форм звітності».
Теоретична частина зустрічі проходила в форматі «питання-відповідь» і стосувалася порядку дій відповідального за оформлення вибору закладу підручників для 9 класу, нормативних підстав визначення кількості підручників для замовлення, алгоритму заповнення електронних форм вибору, інших аспектів організації роботи педагогічного колективу закладу під час конкурсного відбору підручників.
Інформаційні матеріали вебінару надіслані на електронні адресі членів професійної спільноти. 
Останні новини
31.12.2021

Про конкурс професійної майстерності "Вихователь року-21"


23 та 24 грудня 2021року в актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» відбувся завершальний етап  конкурсу професійної майстерності серед вихователів ЗДО ВМТГ «Вихователь року-2021».
     Другий тур конкурсу проводився у три етапи:
перший етап – теоретичний;
другий етап – методологічний;
третій етап – практичний.
В ході теоретичного етапу : учасниці пройшли комп’ютерне тестування з питань теорії та методики виховання, дошкільної педагогіки, психології та нормативно-правових актів у галузі дошкільної освіти.
Методологічний етап включав захист-презентацію власного педагогічного досвіду учасниць та оцінювання творчих проектів «Представлення педагогічного досвіду».
Під час презентації було розкрито актуальність проблеми та сучасність розробок, рекомендації щодо використання досвіду номінанта, основні методи та прийоми організації дитячого колективу в контексті реалізації визначеної педагогічної проблеми, аналіз результатів власної професійної діяльності, з вказівкою змін в якості знань дітей, в оволодінні практичними уміннями і навичками, розвитку інтересу до знань. Опис досвіду роботи підтверджено додатками (розробками конспектів занять, виховних заходів). Запропоновані матеріали пройшли апробацію в закладах дошкільної освіти.
24 грудня журі конкурсу оцінювало творчі проекти учасниць «Представлення власного педагогічного досвіду» за темами: «Використання арт-терапії в корекційно- розвитковій роботі з ООП» (Снігур Т.О., КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»), «Екологічне виховання дошкільників як основа формування стилю життя направленого на довготривалий ощадливий розвиток людства» освіти» (Растопка А.І., КЗ «ДНЗ №47 ВМР»), «Територія рішень» ( розв’язання проблеми «Роль книги в житті дитини»» (Савчук І.П., КЗ «ДНЗ №59 ВМР»), «Розвиток логіко-математичних здібностейу дітей з використанням ігрових інноваційних технологій (Литвиненко Ю.В., КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»).
Опис досвіду роботи учасниць конкурсу підтверджено додатками (розробками конспектів занять, виховних заходів). Запропоновані матеріали пройшли апробацію в закладах дошкільної освіти.
Практичний етап включав проведення навчальних занять з дітьми та майстер - класів, які 23 та 24 грудня члени журі переглянули у відео запису.
Учасниці представили на розгляд журі навчальні заняття за темами:
«Мандруй, спостерігай, пізнавай! Живи в гармонії з природою!», (Алла Растопка, вихователь КЗ «ДНЗ № 47 ВМР»);
«Подорож до чарівної галактики» (Тетяна Снігур, вихователь КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»);
«Надзвичайні пригоди в музеї книги» (Ірина Савчук, вихователь КЗ «ДНЗ № 59 ВМР»);
«Зустрічаємо Новий рік» (гра-стратегія) (Юлія Литвиненко, вихователь КЗ «ДНЗ № 60 ВМР».Усі заняття були ілюстрацією представленого досвіду роботи вихователів, їх творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатності розробляти нові.
Учасниці провели майстер-класи «Я роблю це так…», за темами:
«Нетрадиційні техніки малювання, елементи арт-терапії» (Снігур Тетяна , КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»);
«Апсайклінг - мистецтво перетворення відходів» (Растопка Алла, КЗ «ДНЗ № 47 ВМР»);
«Переглянь буктрейлер - захопись книгою» (Савчук Ірина, КЗ «ДНЗ № 59 ВМР»);
«Новорічна ялинка - Адвент календар» (Литвиненко Юлія, КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»).Конкурсні випробування оцінювалися відповідно до критеріїв, визначених Положенням конкурсу.
За рішенням журі визначено переможців:
І місце - «Вихователь року - 2021» - Растопка Алла Іллівна (КЗ «ДНЗ № 47 ВМР»);
ІІ місце - «Вихователь - майстер - 2021» - Литвиненко Юлія Володимирівна (КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»);
ІІІ місце - «Вихователь - творець -2021» - Снігур Тетяна Олександрівна (КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»); - ІІІ місце - «Вихователь - новатор -2021» - Савчук Ірина Петрівна
(КЗ «ДНЗ № 59 ВМР»).
Конкурсанти отримають грошові винагороди та грамоти Департаменту освіти ВМР.
Ми щиро вітаємо наших переможців та бажаємо наснаги, успіхів, творчого натхнення та подальшого професійного зростання.





 
Останні новини
23.12.2021

Про практикум для практичних психологів ЗДО

Одним із видів роботи практичного психолога є психологічне консультування батьків. Задля набуття досвіду та практичних навичок консультативної роботи за ініціативи психолога КУ "ЦПРПП ВМР" Антоніни Рогаль 22 грудня 2021 року було проведено практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему "Культура побудови ефективної комунікації психолога з батьками".
Фахівці ознайомилися з особливостями психологічного консультування, специфікою організації та проведення консультацій для батьків у дошкільному закладі. Аналізували найпоширеніші запити батьків. Практикували побудову діалогу на різні запити та спробували себе у ролі консультантів-психологів та батьків.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО