Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
04.02.2022

Про вебінар для класних керівників

03.02.2022 р. класні керівники закладів загальної середньої освіти ВМТГ мали нагоду під час онлайн- семінару розглянути питання особливостей організації виховної діяльності в класі за умов дистанційного навчання.
До уваги учасників консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» К. Маліцькою були надані рекомендації щодо попередження нещасних випадків під час прогулянок на льоду, спроб зробити селфі чи організувати ігри на вагонах електропотягів. Особлива увага була звернута на проведення роботи з учнями, батьками щодо дотримання правил безпеки під час роботи в Інтернеті.
Рекомендації, методичні матеріали на сайті Центру ( Професійні спільноти>> основна і старша школа >>виховна робота>> класні керівники)
Останні новини
03.02.2022

Про проведення Зимових педагогічних студій для вчителів іноземних мов ВМТГ

   2 лютого 2022 року для спільноти вчителів іноземних мов Вінницької міської територіальної громади  Качуром В., директором КУ "ЦПРПП ВМР"  та  к.п.н. Лановенко А., консультанткою КУ "ЦПРПП ВМР",  було проведено Зимові педагогічні студії на тему: Актуальні питання організації навчання іноземних мов у ІІ семестрі 2021-2022 н.р.Зокрема на зустрічі розглядались питання підготовки до ЗНО з англійської мови у розрізі  різних аспектів, а саме  "ZNO:Use of English", "ZNO:Reading:Challenges and Solutions", "ZNO:Writing", які майстерно розкрили у своїх виступах спікери заходу:  Зачинська Н., засновниця мовної студії "А+", співавторка посібника ZNO Leader Practice Tests Part 1, Побережна Л.О, учителька англ.мови КЗ "Вінницький ліцей №30 ім.Т.Шевченка", Липовська А.Ю, учителька англ.мови КЗ "Вінницький технічний ліцей".  На зустрічі були обговорені попередні запити від вчителів  про те, як правильно підписувати зошити і скільки їх потрібно учневі для навчання, як правильно писати "класна робота",  "фінальне тестування" у 3-4 класах, які компетентності формувати на уроці та інше. 
   Всі матеріали заходу завантажені на сайті спільноти вчителів іноземних мов для більш детального ознайомлення.   
Останні новини
01.02.2022

Про мотиваційний актив "Досягнення ефективного психологічного супроводу освітнього процесу в розрізі реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі"

В рамках «Зимових педагогічних студій» на базі ХАБу «Місто Змістів» в форматі мотиваційного активу проведено зустріч з практичними психологами закладів загальної середньої освіти ВМТГ. Мета заняття: досягнення ефективного психологічного супроводу освітнього процесу в розрізі реалізації національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Жанна Воловодівська, психолог КУ «ЦПРПП ВМР», ініціатор зустрічі, запросила до активу з фахівцями Лілію Немаш, керівника громадської організації «Генерація ідей добробуту», психолога та Олександра Дубаса, магістра психології, психодрама-тренер, тренера групи психодрами у Вінницькій школі сучасних напрямків психотерапії, члена Асоціації психотерапетів та психоаналітиків України (АППУ), члена правління Вінницького обласного товариства психологів та психотерапевтів. Практичні психологи вчилися визначати типи поведінкових реакцій на травмуючі ситуації та розробляли алгоритм їх попередження.
Останні новини
01.02.2022

Про мотиваційний актив "Досягнення ефективного соціально-психологічного супроводу освітнього процесу в розрізі реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі"

У приміщені ХАБУ «Місто Змістів» відбувся мотиваційний актив «Досягнення ефективного соціально-психологічного супроводу освітнього процесу в розрізі реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і освітнього середовища у Новій українській школі». Захід організовано Воловодівською Жанною Олексіївною, психологом КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти ВМТГ. В рамках заходу проведено тренінг «Формування безпечного освітнього середовища НУШ: технологія ненасильницького спілкування». Тренінг провела Браніцька Тетяна Ромуальдівна доктор педагогічних наук, професор, практикуючий психолог, завідувач кафедри психолого-педагогічної освіти та соціальних наук КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти».
Останні новини
28.01.2022

Про онлайн-вебінар з вчителями зарубіжної літератури

     28.01.2022 року в рамках «Зимових педагогічних студій» консультантка КУ «ЦПРПП ВМР» Тетяна Непочатенко провела онлайн-вебінар з вчителями зарубіжної літератури на тему «Розвиток критичного мислення в учнів. Технологія Mind Mapping: ознайомлюємося з основами».
  В ході вебінару було розглянуто наступне:
- питання критичного мислення та важливості його розвитку в учнів;
- приклади методів та прийомів, які вчитель може застосовувати на уроках для розвитку критичного мислення в учнів;
- розкрито поняття «Mind Mapping», вимоги до складання інтелектуальних карт та особливості їх використання:
- короткий аналіз та можливості онлайн-сервісів, на яких вчителі мають змогу створювати «карти розуму».

Матеріали вебінару можна переглянути  за покликанням  "Сторінка спільноти вчителів зарубіжної літератури"
Останні новини
28.01.2022

Про педагогічний подіум для музичних керівників ЗДО ВМТГ

   28 січня 2022 року для професійної спільноти музичних керівників ЗДО ВМТГ проведено міське методичне об’єднання за темою «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами музичного виховання у світлі вимог оновленої редакції програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» в онлайн-режимі.
  Освітній захід проходив у форматі педагогичного подіуму, метою якого було:
- Підвищення професійної компетентності музичних керівників;
- удосконалення рівня теоретичних та практичних знань з питань формування творчих здібностей дітей в процесі музичної діяльності;
- презентація системи роботи з музичного виховання дошкільнят музичного керівника КЗ «ДНЗ №57 ВМР» Людмили Синіциної.

   У заході взяли участь: консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Бондарчук Л.В. яка провела панельну дискусію з проблеми «Створення педагогічних умов для розвитку музичних здібностей дошкільників відповідно до нової редакції БКДО та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина»;
музичний керівник КЗ «ДНЗ №46 ВМР», голова методичного об’єднання музичних керівників Продан С.В. провела для учасників заходу педагогічний лекторій, у ході якого висвітлила «Освітні завдання з підрозділу «Музика» за оновленою редакцією освітньої програми від 2 до 7 років «Дитина»;
музичний керівник КЗ «ДНЗ №57 ВМР» Людмила Синіцина презентувала власну систему роботи «Особливості використання інноваційних видів музичної діяльності під час проведення занять з підрозділу «Музика» за новою редакцією освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та провела з колегами релакс-хвилинку «Дихальна та артикуляційна гімнастика».
Перед зустріччю музичні керівники переглянули на You Tube каналі сюжетно-динамічне музичне заняття «Зачакловані нотки», яке підготувала Людмила Синіцина.
У заході взяли участь 64 музичних керівника, які відзначили що організація та проведення зустрічі у форматі педагогічного подіуму не тільки актуально та важливо, а й сучасно, креативно, нестандартно. Учасники висловили організаторам подяку за цікавий матеріал, за нові ідеї, за нагадування про те, що музичні керівники дійсно режисери дитячої радості, творці, провідники щастя, красоти, любові у світі дитинства.

   Для детального опрацювання та практичного використання у своїй діяльності інформаційно-методичних матеріалів педагогічного подіуму педагоги зможуть знайти на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» у рубриці «Професійна спільнота музичних керівників ЗДО».

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО