Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
02.11.2016

Про майстер-клас з проведення тренінгового заняття на тему «Формування позитивного образу майбутнього та конструктивного цілепокладання».

2 листопада 2016 року в комунальному закладі «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 ВМР» практичний психолог Березюк Т.Є. показала майстер-клас з проведення тренінгового заняття на тему «Формування позитивного образу майбутнього та конструктивного цілепокладання».

Тренінгове заняття розраховане на учнів 8-11 класів. Метою заняття є: сформувати мотивацію на свідому постановку життєвих і навчально-професійних цілей. Вчити досягати поставлених цілей.

Використовувалися методи роботи: робота в групах, робота в колі. Учасники заняття створювали індивідуальні колажі майбутнього.

Фотозвіт про захід

Останні новини
02.11.2016

Про майстер-клас для вчителів предмету "e;Захист Вітчизни"e; на тему: «Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях»

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 м. Вінниці 02.11. 2016 для вчителів Предмету "Захист Вітчизни" проведено  майстер – клас учителя Кас’яненко В.Є. на тему: «Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях».

На початку відбулася презентація навчального закладу, досягнень його учителів та учнів директором закладу Середюком В.В. Після того, вчитель предмету "Захист Вітчизни" закладу продемонстрував відео фрагменти  навчальних занять в школі та бомбосховищі за межами закладу. Проведено невеликий тренінг практичної спрямованості.

Під час роботи вчителі відвідали музей школи присвячений учням, що що були учасниками бойових дій в Афганістані, зоні АТО, а також подій на майдані.

Учасники зібрання щиро дякують господарям за цікавий захід та гостинність.

Фотозвіт про захід

Останні новини
02.11.2016

Завершився перший (очний) етап тренінгу «Мистецтво педагогічної комунікації»

2 листопада 2016 року завершився перший (очний) етап тренінгу «Мистецтво педагогічної комунікації». Учасники тренінгової групи, що працювала упродовж вересня – жовтня 2016 року на базі міського методичного кабінету, зазначили, що проведені заняття сприяли розвитку комунікативної компетентності та особистісних якостей. На черзі: робота у дистанційному режимі, індивідуальні консультації та підсумковий етап, що являє собою публічний виступ перед незнайомою аудиторією.

В історії консультативно-тренінгового центру «Крок» з’явилися нові, яскраві імена: Харчук Альона Віталіївна (ЗШ №10), Безпалько Тетяна Миколаївна (ЗШ №10), Шерера Альона Михайлівна (ЗШ №11), Янахманова Ольга Рафаїлівна (ЗШ №14), Швець Оксана Олександрівна (ФМГ №17), Жеребкова Наталя Олександрівна (ЗШ №18), Коваль Ольга Василівна (ЗШ №18), Гаврилюк Оксана Павлівна (НВК №23), Ягорлицька Марина Андріївна (ЗШ №26), Даценко Вікторія Олександрівна (ЗШ №33), Манзюк Галина Петрівна (ЗШ №33), Матвійчук Світлана Миколаївна (ЗШ №35), Іванова Катерина Ігорівна (ЗШ №35), Швидка Олена Борисівна (НВК «Ор Менахем Вінниця»). Бажаємо плідної підготовки до виступу, впевненості у собі, успіхів у професійній діяльності, позитивного погляду на життя, адже, як каже мудра притча, все у наших руках.

Фотозвіт про захід

Останні новини
01.11.2016

Про семінар-практикум для молодих вчителів початкових класів теми:«Індивідуальний освітній маршрут або акцент успішного навчання та виховання»

1 листопада 2016 рокуна базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар-практикум для молодих вчителів початкових класів до 3-х років роботи з теми:«Індивідуальний освітній маршрут або акцент успішного навчання та виховання». До вступного слова були запрошені директор закладу Куца Світлана Валентинівна, яка окреслила проблеми колективу в формуванні успішних кадрів початкової школи, методист КУ «ММК» Зима Л.Т. звернула увагу на необхідність формування індивідуального освітнього маршруту для кожного педагога, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Чернецька О.Г. познайомила присутніх з технологією підвищення кваліфікації вчителя «Індивідуальний освітній маршрут». В естафеті вчительських здивувань з використання інтерактивних форм і методів роботи взяли участь: І.Шкляр. познайомила з тонкощами написання есе; Л.Кравець презентувала створення загадок за допомогою синквейна; Н.Пайчук продемонструвала можливості «Піктограм» у роботі над віршами; Н.Гуцало познайомила з технологією «Поєднання непоєднаного»; С.Богуславська зробила психологічний екскурс «Шість граней характеру». В презентаційному message «А я роблю це так…» з використанням міжпредметної інтеграції взяли участь: О.Козак, О.Мазур та А.Харчук.  До уваги слухачів був запропонований творчий захист проекту «Пазли доброти» під керівництвом Н.Савчук. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.

Останні новини
01.11.2016

Про семінар-практикум для молодих вчителів початкових класів до 3-х років роботи з теми:«Індивідуальний освітній маршрут або акцент успішного навчання та виховання»

1 листопада 2016 рокуна базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар-практикум для молодих вчителів початкових класів до 3-х років роботи з теми:«Індивідуальний освітній маршрут або акцент успішного навчання та виховання». До вступного слова були запрошені директор закладу Куца Світлана Валентинівна, яка окреслила проблеми колективу в формуванні успішних кадрів початкової школи, методист КУ «ММК» Зима Л.Т. звернула увагу на необхідність формування індивідуального освітнього маршруту для кожного педагога, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Чернецька О.Г. познайомила присутніх з технологією підвищення кваліфікації вчителя «Індивідуальний освітній маршрут».

В естафеті вчительських здивувань з використання інтерактивних форм і методів роботи взяли участь: І.Шкляр. познайомила з тонкощами написання есе; Л.Кравець презентувала створення загадок за допомогою синквейна; Н.Пайчук продемонструвала можливості «Піктограм» у роботі над віршами; Н.Гуцало познайомила з технологією «Поєднання непоєднаного»; С.Богуславська зробила психологічний екскурс «Шість граней характеру». В презентаційному message «А я роблю це так…» з використанням міжпредметної інтеграції взяли участь: О.Козак, О.Мазур та А.Харчук.  До уваги слухачів був запропонований творчий захист проекту «Пазли доброти» під керівництвом Н.Савчук. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.

Фотозвіт про захід

Останні новини
28.10.2016

Про ІІ очний етап навчання вчителів початкових класів «Методика викладання інформатики в початковій школі»

З 26 по 28 жовтня 2016 року  в рамках Міської інформаційної школи «Працюємо за новим Державним стандартом» та «Школи активного навчання вчителів початкових класів» -  міжпредметної асоціації вчителів інформатики та початкових класів на базі Комунальної установи «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» проведено ІІ очний етап навчання вчителів початкових класів методиці викладання  навчального курсу «Інформатика». Організовано лекційний курс завідувачем ЛІКТ (ФМГ №17) Пасіховим Ю.Я. «Методика викладання інформатики в початковій школі» та проведені практичні майстер-класи завідувачем ЛІКТ (ФМГ №17) Пасіховим Ю.Я.  та вчителями інформатики ФМГ №17 Чайкою В.В., та Непомнящим Г.І.


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО