7 грудня 2016 року проведено конкурсне випробування «Майстер-клас» у номінації «Початкова освіта»в рамках міського туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017".
Члени журі відзначили високий рівень професійної майстерності учасників конкурсу, актуальність обраних тем, їх методичну доцільність та практичну цінність, творче застосування інноваційних освітніх розробок та власних напрацювань, оригінальність проведення, педагогічний такт, ерудованість, яскравість індивідуальності кожного педагога.
Отже, відбірковий етап Конкурсу завершився. Протоколи оцінювання розміщено на нашому сайті. Фіналістами міського туру Конкурсу стали:
У номінації «Біологія»:
У номінації «Музичне мистецтво»:
У номінації «Інформатика»:
У номінації «Початкова освіта»:
Фінальний етап розпочнеться з конкурсних уроків. Відповідно до листа Міністерства і науки України від 30.09.2016 р. № 1/9-517 «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», бали, набрані учасниками на відбірковому етапі Конкурсу, анулюються.
Бажаємо фіналістам успіхів і перемог!
Фотозвіт про захід
06 грудня 2016 року відповідно до інформаційно-методичного вісника КУ «ММК» «Перспектива» (дошкілля) на базі дошкільного навчального закладу №50 проведено методичне об’єднання для вихователів старших груп на тему «Розвиток логіко-математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами казок Василя Сухомлинського».
Фотозвіт про захід
5 грудня 2016 року в рамках проведення ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» на базі дошкільного навчального закладу №46 учасниці провели майстер-класи «Я роблю це так…» на теми:
Фотозвіт про захід
З 21 по 25 листопада 2016 року в спортивних залах ЗШ І-ІІІ ст. № 12, ЗШ І-ІІІ ст. № 13, ЗШ І-ІІІ ст. № 27 та ЗШ І-ІІІ ст .№ 31 проведено міські змагання з волейболу серед дівчат в рамках міської Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року» . В змаганнях взяли участь команди з 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Перше місце зайняла команда ЗШ І-ІІІ ст. № 27 , друге місце – ЗШ І-ІІІ ст. № 13, третє місце - ЗШ І-ІІІ ст. № 12.
Також, з 28 листопада по 2 грудня 2016 року в спортивних залах НВК:ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2 , ЗШ І-ІІІ ст. № 4, ЗШ І-ІІІ ст. № 13, ЗШ І-ІІІ ст. № 31 проведено міські змагання волейболу серед юнаків в рамках міської Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року» . В змаганнях взяли участь команди з 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Перше місце зайняла команда Вінницького технічного ліцею, друге місце – ЗШ І-ІІІ ст. № 32, третє місце - ЗШ І-ІІІ ст. № 31. Вітаємо переможців.
Фотозвіт про захід
Нижче розміщуємо підбірку фото конкурсу
1 грудня 2016 року на базі комунального закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар-практикум для вчителів початкових класів вищої кваліфікаційної категорії з теми:«Використання ІКТ в початкових класах з метою формування вміння самостійно працювати з інформацією». До вступного слова були запрошені директор закладу Нечипорук Олена Миколаївна, яка окреслила проблеми та досягнення колективу школи у використанні ІКТ, методист КУ «ММК» Зима Л.Т. звернула увагу на необхідність формування вміння роботи з інформацією у молодших школярів.
Коваль О.Л. познайомила присутніх з можливостями використання квест-технологій в початкових класах. Дробович М.Г. та Дмитренко Н.В. презентували веб-квести створені вчителями закладу з метою активізації пізнавальної діяльності учнів. Практичні поради щодо створення та реалізації квестів надала Сокол Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти.
Під час практичної частини семінару Пойда Сергій Андрійович , кандидат педагогічних наук, завідувач відділу дистанційного навчання комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» познайомив присутніх з впровадженням міжнародного проекту «Міксіке» та проведенням змагань з усного рахунку Прангліміне в початковій школі. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф") |
Тип: Музей Предмети: Історія, Краєзнавство, Дистанція: в межах району (до 10-20 км) |
Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. |
Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи: Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни Окупаційний режим та його наслідки для області Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено. Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф». Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua |
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00 (каса працює до 17:00) Ціна квитків:
|
Точка на мапі: |
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл. |
Контакти: +38(0432) 62-36-39 |
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf |