Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
14.03.2017

Про семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи школи ІІ-ІІІ ступенів «Методичний супровід розвитку та вдосконалення професійних компетентностей педагога як ресурс нової якості освіти»

2 березня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи школи ІІ-ІІІ ступенів з теми: «Методичний супровід розвитку та вдосконалення професійних компетентностей педагога як ресурс нової якості освіти».

Відкрив семінар хоровий колектив учнів закладу з піснею про школу.

Директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Василівна Яценко у вступному слові окреслила актуальність теми семінару, наголосивши, що формат нової української школи, згідно Концепції 2016 року, потребує і нового вчителя.

Завідуюча Комунальною установою «Міський методичний кабінет» Наталія Іванівна Москальчук у своєму виступі висвітлила основні вимоги щодо розвитку і вдосконалення професійних компетентностей, які ставить перед сучасним педагогом держава, та зазначила, що саме вчителю належить ключова роль у впровадженні нових стандартів освіти.

Директор закладу Галина Семенівна Розторгуєва презентувала роботу навчального закладу та його основні досягнення, відзначивши, що тільки успішний вчитель може виховати успішного учня.

Із системою методичної роботи закладу, спрямованої на формування творчої особистості педагога, учасників семінару ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Володимирівна Кривцун.

Майстер-клас з теми власного досвіду «Метод «Трьох сходинок до гармонійного становлення особистості» для заступників директорів з навчально-виховної роботи провела переможниця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Музичне мистецтво»  Людмила Анатоліївна Денисевич.

В ході практичної частини учасники семінару долучились до роботи творчої лабораторії вчителів початкових класів з теми: «Розвиток креативного мислення або де знайти ВІТАМІН КРЕАТИВНОСТІ» (Максименко Н.В.), центру майстерності вчителів англійської мови SKILLS HUB «Інновації у позакласній роботі з англійської мови. Метод «Кейс» (Сіленко Т.В.), школи молодого вчителя «Сучасний вчитель нової школи: який він?» (Мартинюк І.Д.).

У рамках блоку «Шкільна палітра» заступники директорів відвідали музейні експозиції «Від витоків до сьогодення» та «З Україною в серці». Позитивні емоції подарували гостям учасники мюзиклу «Калинова казка» під керівництвом вчителя музичного мистецтва Токар І.Г.

Підсумки семінару підвела заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Ірина Василівна Божок, відзначивши, що захід ще раз переконливо продемонстрував необхідність створення у кожному навчальному закладі умов для свободи творчості та професійного розвитку педагога, за яких стає можливим впровадження нового змісту освіти. 

Фотозвіт про захід

Останні новини
14.03.2017

Про відзначення 25-річчя викладання польської мови в КЗ

2 березня 2017 року в КЗ "НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7" відзначив 25-річчя викладання польської мови в закладі.

Фотозвіт про захід

Останні новини
13.03.2017

Про участь закладів освіти м. Вінниці у Х Декламаторському Конкурсі польськоїї поезії і прози у Луцьку

25 лютого в Палаці культури м.Луцька під патронатом Генерального консула Республіки Польща в Луцьку, Луцької міської ради і президента міста Любліна відбувся перший етап Х Декламаторського конкурсу польської поезії та прози для мешканців України.

До участі у конкурсі зголосилися 67 декламаторів з різних куточків України: міст Луцька, Рівного, Житомира, Вінниці, Івано-Франківська, Полтави, Ковеля, Кременця, Красилова та ін. Зі сцени звучали як польською, так і українською мовами твори А. Міцкевича, В. Шимборської, Ю. Тувіма, Г. Сенкевича, Ю. Словацького, Т. Ружевича, Ч. Мілоша, Ю. Баргельської, В.Бронєвського, М.Павліковської-Ясножевської, Я. Твардовського, С.Мішаковського, Я. Бжехви, А. Асника, М. Конопницької, Я. Норвіда, Я. Л. Вишневського та багатьох інших польських письменників.

Під час відкриття конкурсу до присутніх звернулися виконуючий обов’язки Генерального консула Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савицький, керівник відділу культурної просвіти Центру культури в Любліні Анна Кравчик та директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів.

За результатами конкурсу обрано 15 декламаторів, які продовжать змагатись у фіналі Польсько-українських зустрічей майстрів слова, що відбудеться 31 березня – 2 квітня в Любліні. Перемогу у конкурсі здобули: Абрамович Ольга (м. Рівне), Багінська Марта (м. Рівне), Ковч Віталій (м. Луцьк), Колесник Дар’я (м. Вінниця), Кулюк Іванна (м. Луцьк), Львова Анна (м. Рівне), Макуха Ніна (м. Полтава), Огієнко Костянтин (м. Житомир), Ожеховський Олександр (м. Луцьк), Пісарський Вєслав (м. Ковель), Смоляр Анна (м. Луцьк), Філат Єва (м. Луцьк), Якобчук Мар’яна (м. Рівне), Янчевська Анастасія (смт. Маневичі Волинської області).

Відзнаки конкурсу отримали Бар’як Юлія (м. Вінниця), Бенза Анастасія (м. Вараш Рівненської області), Гордійчук Карина (м. Вараш Рівненської області), Диновська Кароліна (м. Рівне), Єрмейчук Маргарита (м. Луцьк), Пінкевич Мирослава (м. Ковель), Поліщук Дар’я (м. Луцьк), Ящук Дарина (м. Красилів Хмельницької області).
Учасники заходу взяли участь у літературно-мистецькій годині, що відбулася у цей день з нагоди 146-ї річниці від дня народження Лесі Українки.

Тож, вітаємо учениць 11- ЛЮК класу КЗ «НВК:ЗШ І-ІІ ст. – ліцей № 7 ВМР» Дар’ю Колесник та Юлію Бар’як.

Фотозвіт про захід

Останні новини
10.03.2017

Про заняття школи молодого музичного керівника «Камертон» з теми «Гурткова робота як ефективна форма організації педагогічного процесу»

10 березня 2017 року на базі Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 27 Вінницької міської ради» проведено чергове заняття для слухачів Школи молодого музичного керівника «Камертон» з теми «Гурткова робота як ефективна форма організації педагогічного процесу».

Метаою цього методичного заходу було:

  • надання слухачам школи знань щодо організації та проведення гурткової роботи з музичного виховання;
  • налаштування молодих музичних керівників на творчу групову діяльність;
  • спонукання до спілкування, обміну досвідом, думками;
  • підвищення мотивації до обраної професії.

В інформаційно – методичному блоці виступили

  • музичний керівник закладу Свята В.В.  (керівник школи «Камертон») "Гурткова робота як засіб розвитку творчої особистості у дошкільному віці" .
  • "Організація гурткової роботи з музичного виховання в дошкільному закладі"  Л.В.Бондарчук – методист з дошкільної освіти міського методичного кабінету.

Практичний блок

  1. «Хочу я артистом стати» (Фестиваль дитячої творчості,музичні керівники КЗ «ДНЗ № 27 ВМР», Свята В.В., Сусь Ю.О.).
  2. «Творчий педагог – творчі діти» (Ділова гра, Свята В.В., керівник школи «Камертон»).

В підсумково-аналітичному блоці "Відкритий мікрофон «А як у Вас?» Обмін досвідом та думками" (Свята В.В., керівник школи «Камертон»).

Школу молодого музичного керівника «Камертон» відкрила методист з дошкільної освіти міського методичного кабінету Л.В. Бондарчук, яка познайомила присутніх із планом роботи та робочою програмою.

Керівник школи Свята В.В. у ході доповіді «Гурткова робота як засіб розвитку творчої особистості у дошкільному віці» познайомила педагогів-початківців із важливістю проведення гурткової роботи для розвитку творчої особистості дитини, розкрила психолого-педагогічні аспекти розвитку творчого потенціалу дошкільника.
Методист з дошкільної освіти міського методичного кабінету Бондарчук Л.В. надала методичні рекомендації щодо організації та проведення гурткової роботи з музичного виховання, познайомила учасників із переліком необхідних документів, правами та обов’язками керівника гуртка, особливостями ведення журналу планування та обліку гурткової роботи, основними компонентами та дидактичними принципами Програми гуртка. Відмітила важливість залучення членів родин вихованців до проведення гурткових занять.

Під час перегляду фестивалю дитячої творчості «Хочу я артистом стати» учасники заняття разом із гуртківцями дошкільного закладу довідалися про якості та здібності необхідні справжньому артисту. У ході фестивалю вихованці закладу продемонстрували свої вміння з хореографії, гри на дитячих музичних інструментах, художнього читання, вокалу, драматизації.

У ході ділової гри «Творчий педагог – творчі діти» педагоги-початківці попрактикувалися у розробці програми гуртків «Фабрика камертончиків» (гра на дитячих музичних інструментах) та «Дзвіночкові переливи» (вокально-хорова робота), склали «синквейн» на тему: гурток, підсумком якого стала фраза «Дитяча творчість об’єднує серця».
Виконуючи завдання, запропоновані Святою Вікторією Володимирівною, молоді музичні керівники змогли переконатися, що лише у спільній творчості вихователів, дошкільників та їх батьків народжуються справжні таланти.

Фотозвіт про захід

Останні новини
10.03.2017

Про завершення очного етапу тренінгу «Мистецтво педагогічної комунікації»

Завершився очний етап тренінгу «Мистецтво педагогічної комунікації», що тривав з 02 лютого по 09 березня 2017 року в рамках діяльності консультативно-тренінгового центру «Крок» на базі міського методичного кабінету. Участь у роботі тренінгової групи взяли такі педагоги: Богданевич Інна Вікторівна (НВК №2), Юденко Вікторія Іванівна (НВК №2), Пахолюк Іван Костянтинович (ЗШ № 3), Костюк Тетяна Олексіївна (ЗШ № 3), Муренко Світлана Станіславівна (ЗШ № 12), Царук Оксана Леонідівна (ЗШ № 12), Тараов Олександр Володимирович (ЗШ №12), Гончарук Надія Василівна (ЗШ №12), Савчук Вікторія Юріївна (ЗШ №13), Вітюк Олександра Миколаївна (ЗШ №31), Пацалюк Наталія Миколаївна (ЗШ №32).

Вчителі відзначили, що під час тренінгових занять поглибили знання норм сучасної української літературної мови, покращили власну техніку та логіку мовлення, вдосконалили риторичні навички та вміння імпровізованого, ситуативного мовлення, оволоділи методами подолання бар’єрів у спілкуванні, підвищили рівень комунікативного самоконтролю. Наразі – ознайомлення з матеріалами дистанційного етапу тренінгу та підготовка до публічного виступу. Бажаємо всім плідної роботи, впевненості у собі, постійного самовдосконалення. До нових зустрічей!

Останні новини
10.03.2017

Про педагогічні читання для завідувачів шкільних бібліотек з теми «Педагог-новатор – Олександр Захаренко»

10.03.2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» відбулися педагогічні читання для завідувачів шкільних бібліотек за темою «Педагог-новатор – Олександр Захаренко».

У вступному слові директор закладу, Костюк Володимир Миколайович, провів короткий екскурс в історію закладу, розповів про організацію навчально-виховного процесу та  відзначив основні досягнення педагогічного та учнівського колективу.

Методист з бібліотечних фондів, Нарольська Катерина Володимирівна, наголосила, що така форма методичної роботи як педагогічні читання сприяють росту педагогічної майстерності та є ефективним засобом популяризації передового педагогічного досвіду. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Полубуткіна Вікторія Вікторівна, розповіла про роль педагогічних читань в підвищенні якості навчально-виховного процесу.

Постать педагога-новатора Захаренка масштабна та багатогранна. Більше дізнатися про діяльність  видатного педагога, про його особистість та творчі надбання допоміг педагогічний колектив загальноосвітнього навчального закладу №19. Вчитель хімії, Філіпова Наталія Юріївна, ознайомила присутніх із життєвим шляхом Олександра Антоновича; Гончарук Інна Олександрівна, вчитель біології, розповіла про роботу Захаренка на посаді директора Сахнівської школи. З доповіді Асаулюк Марії Олександрівни, вчителя української мови та літератури, гості дізналися про громадську діяльність Олександра Антоновича, а завідувач шкільної бібліотеки, Олійник Лариса Анатоліївна, презентувала творчу спадщину видатного педагога.

Людина жива, допоки жива пам'ять про неї. Пам'ять про Захаренка живе у його справах, його учнях, вдячних та захопливих спогадах сучасників. Із відгуками громадських діячів, освітян про великого педагога  ознайомила учасників педагогічних читань Бояринцева Лариса Євгеніївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури. На завершення теоретичного блоку вчитель трудового навчання та інформатики, Могуч Віктор Володимирович, продемонстрував присутнім відоеролик-спогад, в якому сам про директор Сахнівської школи, вчитель-новатор, громадський діяч, Олександр Антонович Захаренко, ділиться із глядачами своїми поглядами та переконаннями .

У практичному блоці завідувач науково-дослідного відділу «Вінницького обласного художнього музею гончарного мистецтва ім. О.Г. Луцишина», Романишена Ольга Іванівна, розповіла про виставкову та науково-дослідну роботу музею, а писанкарка і майстриня художньої кераміки Верхова-Єднак Оксана Олександрівна,  провела для присутніх майстер-клас ліплення з глини. 

Фотозвіт про захід


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО