Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
17.10.2017

Про ІІ етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, з метою вшанування спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, підвищення мовної освіти в Україні, виховання в учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, 14 жовтня на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського» проведено ІІ етап Конкурсу. Виконуючи творчі завдання, учні вживали відомі прислів’я та приказки, писали оповідання, де уявляли маленького Тараса Шевченка, розмірковували над актуальністю проблематики творів Тараса Шевченка, їх сучасним прочитанням, значенням творчості поета для вирішення проблем сучасності.
Останні новини
13.10.2017

Про майстер-клас для соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування особистісних якостей учнів та рівня взаємодії в колективі»

12 жовтня 2017 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 ВМР» відбувся майстер-клас для соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування особистісних якостей учнів та рівня взаємодії в колективі». В ході майстер-класу свій досвід роботи представляла соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32» Пацалюк Н.М. Тренінгові вправи для роботи з учнями, які проводила соціальний педагог, були спрямовані на формування толерантних стосунків між учнями та покращення психологічного клімату в колективі, формування навичок само презентації, розвиток здатності до партнерської взаємодії.
Останні новини
13.10.2017

Про психологічну майстерню на тему «Зорепад психологічних ігор»

11 жовтня 2017 року в рамках Школи активного навчання відбулася психологічна майстерня на тему «Зорепад психологічних ігор». Учасниками майстерні були практичні психологи ДНЗ. Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи, яка виступала в ролі тренера навчала практичних психологів основам психологічного розвитку дітей. Учасниками було програно ряд вправ на пізнавально-особистісний розвиток, на розвиток розумової діяльності, на розвиток мотивації, на формування позитивної комунікативної. Дані вправи рекомендовано проводити в інклюзивних групах, в яких перебувають діти з особливими освітніми потребами.
Останні новини
12.10.2017

Про майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва»

04 жовтня 2017 року на базі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва».
Останні новини
12.10.2017

Про семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Відновлення забутих народних промислів під час уроків трудового навчання у рамках концепції національно-патріотичного виховання»

09 жовтня 2017 року на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею та Комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» відбувся семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Відновлення забутих народних промислів під час уроків трудового навчання у рамках концепції національно-патріотичного виховання». В програмі семінару:
  1. Відвідування виставки «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво Східного Поділля», яка проходить у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.
  2. Майстер-клас з лозоплетіння.
  3. Майстер-клас з рогозо плетіння.
Останні новини
04.10.2017

засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Методичні аспекти організації роботи класного керівника».

27.09 .2017 року о 14.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Методичні аспекти організації роботи класного керівника».
Щирими вітальними словами зустріла молодих класних керівників директор закладу Розторгуєва Галина Сергіївна, яка познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу та налаштувала на позитивні емоції.
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка привітала молодих класних керівників та розпочала засідання з питання «Основні аспекти організації роботи молодого класного керівника».
Заступником директора з виховної роботи Кудиною Наталею Вікторівною молодим класним керівникам було презентовано досвід організації роботи з батьківським колективом, висвітлено інноваційні форми роботи з батьками. Про імідж сучасного класного керівника розповіла молодим колегам Книш Анастасія Вікторівна класний керівник 3-В класу.
Керівники фахових методичних об'єднань класних керівників 1-11 класів Максименко Наталя Василівна та Бабчук Інна Василівна акцентували увагу на особливостях роботи класного керівника з учнівським колективом. Учні закладу презентували гостям рекламу класного керівника «Мрії стають реальністю» та творчий виступ «Калейдоскоп побажань». Захід приніс усім присутнім багато позитивних емоцій та налаштував на серйозну роботу із своїми учнівськими колективами.
Дякуємо за участь у роботі Школи молодого класного керівника всім присутнім та організаторам засідання!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО