Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.11.2017

Про І перший (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

16 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» проведено конкурсні випробування «Тестування з фахової майстерності» та «Методичний практикум» у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова». 13 вчителів, що представляють загальноосвітні навчальні заклади №№ 1, 4, 7, 30 (вчителі німецької мови), 10, 12, 15, 20, 22, 29, 31, 33, 35 (вчителі української мови та літератури) долучилися до роботи.
Нижче публікуємо протоколи оцінювання конкурсних випробувань.
Бажаємо всім конкурсантам успіхів і висловлюємо щиру вдячність КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» за допомогу в організації конкурсу.
Протоколи оцінювання конкурсних випробувань «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум»  відбіркового етапу І (міського) туру всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року - 2018» Номінація: «Німецька мова», номінація: "Українська мова"


 
Останні новини
14.11.2017

Про засідання Школи молодого заступника директора ЗНЗ (1-2 роки роботи)

09 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради» відбулося засідання Школи молодого заступника директора ЗНЗ (1-2 роки роботи).
«Організація навчально-виховного процесу в закладі освіти» − одвічне питання, що турбує керівні кадри. В полі зору молодих заступників та їхніх наставників методична робота в ЗНЗ та організація атестації педагогічних працівників, робота з класними керівниками та батьками учнів різних вікових категорій, аналітична діяльність в роботі керівних кадрів та формування позитивної мотивації професійної діяльності вчителів.
Тему семінару-практикуму актуалізувала завідувач КУ «Міський методичний кабінет» Н. І. Москальчук, досвідом роботи поділились керівник Школи молодого заступника директора ЗНЗ, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради» Н. В. Климчук, заступники директорів з навчально-виховної М. П. Бартюк (ЗШ №31), Л. М. Пастух (ЗШ №15), заступник директора з виховної роботи А. Р. Вовк (ЗШ №21), методисти КУ «Міський методичний кабінет» М. В. Федчишена, Т. М. Дрозд, Ж. О. Воловодівська.
«Єдиний спосіб навчитися керувати – керувати», − озброївшись переконливими словами Д. Ентоні, молоді управлінці мали гарну нагоду вдосконалити власні аналітичні навички.
Дякуємо всім за активність і бажаємо успіхів!
Останні новини
14.11.2017

Про семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи теми «Метапрагматична модель нової освітньої реальності в початковій школі»

8 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради» проведений семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми «Метапрагматична модель нової освітньої реальності в початковій школі». До вступного слова були запрошені головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Діденко Леся Миколаївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна та директор закладу Козаченко Віталій Іванович. Методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Людмила Трохимівна познайомила присутніх з освітнім середовищем Ново-печерської школи міста Києва. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Сілагіна В.М. презентувала виступ «Ноосферні освітні технології».
Серед метапідходів до розвитку освіти нового тисячоліття були презентовані Салон педагогічного спілкування «Тетр педагогічних технологій «Вчительські одкровення про нову школу»», який представили вчителі початкових класів, «Ретроспектива досягнень «До вершин Евересту»», яку продемонстрували керівники асоціацій, інтегрована візуалізація цілісного світосприйняття «Квітка-душа», яку презентували учні 1-В класу та вчитель Жеграй О.І., інтегрована модель розвитку української ідентичності в ході роботи над проектом «Чарівний дивосвіт М.Приймаченко», який продемонстрували учні 4-В класу з вчителем Угольковою Н.Д. Учасники семінару мали змогу познайомитись із «Етнічним арсеналом культури українського народу» під час представлення класів–проектів музейної педагогіки.
Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Сілагіна В.М. ділилася досвідом роботи зі створення концентраційної матриці заступника «Метапідходи до організації та контролю навчально-виховного процесу у початковій школі».
Останні новини
14.11.2017

​Про проведення першого (міського) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"

Відбірковий етап міського туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» розпочато! 14 листопада 2017 року в актовій залі КУ «ММК» відбулася зустріч конкурсантів з переможцями Конкурсу «Учитель року – 2017»:
  • Овчаренко Наталією Павлівною, вчителем біології КЗ «Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова Вінницької міської ради»,
  • Лєсовим Володимиром Юрійовичем, заступником директора з виховної роботи КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради», вчителем інформатики,
  • Слободянюком Андрієм Миколайовичем, вчителем музичного мистецтва КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради»,
  • Снядовською Наталією Володимирівною, вчителем початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради»,
  • Качуром Владиславом Олеговичем, вчителем англійської та німецької мов КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради».
Досвідчені конкурсанти поділилися спогадами та враженнями, показали фрагменти майстер-класів «Сходинки майстерності», надали практичні поради. Слушні пропозиції пролунали також від оргкомітету та членів фахового журі.
Бажаємо всім конкурсантам гарних вражень, позитивного досвіду й, безперечно, професійних успіхів!
Останні новини
14.11.2017

Про презентацію книги Брехуненка В.А. «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле»

13 листопада 2017 року в актовій залі Будинку вчителя відбулося заняття в Школі активного навчання для керівників шкільних історичних гуртків . В занятті взяв участь доктор історичних наук, професор Києво-Могилянської академії Брехуненко В.А., який презентував книгу «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле» та прийоми роботи з її матеріалами. Керівникам гуртків методистом К. Маліцькою були надані рекомендації щодо планування роботи з метою розвитку стійкого інтересу до вітчизняної історії, проведення досліджень та їх представлення в різних формах з дотриманням академічної доброчесності. Детальніше.
Останні новини
13.11.2017

Про круглий стіл, педагогів-організаторів «Впровадження технології волонтерської педагогічної діяльності у закладі освіти»

09.11 .2017 року о 14.00. на базі КЗ: «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради» відбувся круглий стіл, педагогів-організаторів «Впровадження технології волонтерської педагогічної діяльності у закладі освіти». Розпочала засідання директор закладу Троценко Тамара Дмитрівна, яка познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу.
Координатор засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна у своєму вітальному слові налаштувалаприсутніх на плідну роботу та позитивні емоції.
Доповідь на тему: «Впровадження технології волонтерської педагогічної діяльності у закладі освіти» підготувала педагог-організатор закладу Наталя Анатоліївна Логінова.
Виступ агітбригади школи милосердя «Волонтер», зустріч з головою об’єднання «Український волонтерський рух» Діаною Мороз, начальником муніципального притулку для тварин Іваном Левінським, майстер-клас «Будуємо школу милосердя» зробили роботу круглого столу насиченою, плідною, змістовною.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам засідання!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО